FitView Monthly 3 čočky

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 6 recenze.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

138 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 6 recenze.
Ondřej
5.0000
Skvělý výrobek, jsou za skvělou cenu, nejsou vůbec cítit v očích.
Adéla
5.0000
Dobře se nosí, snadno se aplikují a čistí
Kateřina
5.0000
Perfektní, vůbec je necítím v oku, jsou prostě skvělé :-)

FitView Monthly jsou pohodlné kontaktní čočky vhodné pro lidi, kteří chtějí získat levnější kvalitní čočky, než které jsou k dispozici na trhu v dražších variantách. Jedná se o měkké kontaktní čočky, které lze nosit celý den po dobu 30 dní. Jsou potaženy antibakteriální látkou, která je chrání před znečištěním a usazeninami.

 
Odolnost proti usazování se usazenin - tvůrci se snažili zajistit, aby jejich nabízené čočky měly vysokou odolnost proti usazování bílkovinných usazenin. A nepochybně se jim to podařilo - i po celý den jsou čočky čisté a svěží.
Vysoká kvalita hydratačních vlastností - při výrobě kontaktních čoček byl použit inovativní materiál s vysokým stupněm hydratace. To se překládá na dlouhotrvající a stabilní hydrataci, která zaručuje očím celodenní vlhkost a úplně eliminuje problém vysychání.
Vysoká úroveň propustnosti kyslíku - je to parametr, který charakterizuje pouze vysokou kvalitu kontaktních čoček. Díky němu má rohovka stálý a volný přístup kyslíku, díky čemuž jsou oči zdravé a v dobré kondici.
Rozšířené hrany - zdokonalení konstrukce čoček, zejména rozšířením oblasti okrajů, způsobilo, že jsou ještě lépe přijímány okem. Slzy stékají po jejich vnitřní straně způsobem zcela přirozeným pro orgán zraku.
Moderní filtry UV - FitView Monthly

 
Moderní filtry UV - ty jsou zodpovědné za zachycení až 98% slunečního záření, které je škodlivé pro oči.
Měsíční výměna - z vybraného páru čoček můžete využívat až 30 dní. Jediným podmínkou je jejich správná každodenní péče s použitím specializovaného roztoku.
 

Charakteristika čoček FitView Monthly:

 

FitView Monthly jsou sférické kontaktní čočky určené pro denní nošení po dobu jednoho měsíce. Byly vytvořeny odborníky s více než dvacetiletými zkušenostmi v návrhu čoček. Materiály použité k výrobě FitView Monthly čoček zajišťují dokonalé zvlhčení čoček po celou dobu používání, i při nošení po mnoho hodin denně. Navíc bylo vynaloženo veškeré úsilí na zvýšení odolnosti čoček proti vzniku bílkovinných usazenin, což se skvěle podařilo. Díky tomu jsou čočky čisté a svěží déle než jiné čočky s měsíční výměnou. Poměr Dk/t je 15. Čočky jsou vybaveny UV filtry, které chrání před UVA a UVB zářením.

FitView Monthly jsou čočky s vysokou propustností kyslíku. Díky tomu se oči nedráždí a nečervenají. Díky použití asférické konstrukce pro hlavní a periferní zakřivení byla rozšířena oblast okrajů čočky, což umožňuje přirozené odtékání slz uvnitř čočky. Čočky jsou snadno individuálně přizpůsobitelné díky své multifokální konstrukci.

 

Parametry kontaktních čoček FitView Monthly:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky FitView
Výrobce PEGAVISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Polymacon
UV Filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobcePEGAVISION
ZnačkaFitView
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:FitView Monthly 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky FitView Monthly 3 kusy?

Kontaktní čočky FitView Monthly jsou dostupné v balení tří kusů. Můžete si je vybrat sami, použitím parametrů jako je dioptrie, zakřivení a průměr, nebo požádat o pomoc optometristu. Díky jejich měsíčnímu výměnnému režimu poskytují pohodlí po celý měsíc. Navíc, tyto čočky mají UV filtry, které poskytují další ochranu pro oči během každodenních aktivit venku.

Jsou kontaktní čočky FitView Monthly bezpečné?

Ano, kontaktní čočky FitView Monthly jsou bezpečné pro použití, pokud jsou používány podle doporučení lékaře a pokynů výrobce. Měsíční výměna umožňuje udržet hygienu a zabránit nadměrnému hromadění nečistot na čočkách, což přispívá k udržení zdraví očí.

Pro jakou vadu zraku jsou určeny kontaktní čočky FitView Monthly?

Kontaktní čočky FitView Monthly jsou určeny k korekci sférických vad zraku, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost.

Jak nasadit kontaktní čočky FitView Monthly?

Před nasazením kontaktních čoček FitView Monthly se doporučuje důkladně si umýt a osušit ruce. Poté zkontrolujte, zda čočka není obráceně. Po umístění čočky na koneček prstu ukazováka, jemně stáhněte dolní víčko a opatrně umístěte čočku na oko. Po umístění čočky na oko jemně uvolněte dolní víčko a pomalu mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat kontaktní čočky FitView Monthly?

Pro sundání kontaktních čoček FitView Monthly nejprve umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a pomocí ukazováčku jemně uchopte čočku. Jemně posuňte čočku na bílou část oka a vyjměte ji.