FitView Monthly 3 čočky

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 6 recenze.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

138 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 6 recenze.
Ondřej
5.0000
Skvělý výrobek, jsou za skvělou cenu, nejsou vůbec cítit v očích.
Adéla
5.0000
Dobře se nosí, snadno se aplikují a čistí
Kateřina
5.0000
Perfektní, vůbec je necítím v oku, jsou prostě skvělé :-)

FitView Monthly jsou pohodlné kontaktní čočky vhodné pro lidi, kteří chtějí získat levnější kvalitní čočky, než které jsou k dispozici na trhu v dražších variantách. Jedná se o měkké kontaktní čočky, které lze nosit celý den po dobu 30 dní. Jsou potaženy antibakteriální látkou, která je chrání před znečištěním a usazeninami.

 
Odolnost proti usazování se usazenin - tvůrci se snažili zajistit, aby jejich nabízené čočky měly vysokou odolnost proti usazování bílkovinných usazenin. A nepochybně se jim to podařilo - i po celý den jsou čočky čisté a svěží.
Vysoká kvalita hydratačních vlastností - při výrobě kontaktních čoček byl použit inovativní materiál s vysokým stupněm hydratace. To se překládá na dlouhotrvající a stabilní hydrataci, která zaručuje očím celodenní vlhkost a úplně eliminuje problém vysychání.
Vysoká úroveň propustnosti kyslíku - je to parametr, který charakterizuje pouze vysokou kvalitu kontaktních čoček. Díky němu má rohovka stálý a volný přístup kyslíku, díky čemuž jsou oči zdravé a v dobré kondici.
Rozšířené hrany - zdokonalení konstrukce čoček, zejména rozšířením oblasti okrajů, způsobilo, že jsou ještě lépe přijímány okem. Slzy stékají po jejich vnitřní straně způsobem zcela přirozeným pro orgán zraku.
Moderní filtry UV - FitView Monthly

 
Moderní filtry UV - ty jsou zodpovědné za zachycení až 98% slunečního záření, které je škodlivé pro oči.
Měsíční výměna - z vybraného páru čoček můžete využívat až 30 dní. Jediným podmínkou je jejich správná každodenní péče s použitím specializovaného roztoku.
 

Charakteristika čoček FitView Monthly:

 

FitView Monthly jsou sférické kontaktní čočky určené pro denní nošení po dobu jednoho měsíce. Byly vytvořeny odborníky s více než dvacetiletými zkušenostmi v návrhu čoček. Materiály použité k výrobě FitView Monthly čoček zajišťují dokonalé zvlhčení čoček po celou dobu používání, i při nošení po mnoho hodin denně. Navíc bylo vynaloženo veškeré úsilí na zvýšení odolnosti čoček proti vzniku bílkovinných usazenin, což se skvěle podařilo. Díky tomu jsou čočky čisté a svěží déle než jiné čočky s měsíční výměnou. Poměr Dk/t je 15. Čočky jsou vybaveny UV filtry, které chrání před UVA a UVB zářením.

FitView Monthly jsou čočky s vysokou propustností kyslíku. Díky tomu se oči nedráždí a nečervenají. Díky použití asférické konstrukce pro hlavní a periferní zakřivení byla rozšířena oblast okrajů čočky, což umožňuje přirozené odtékání slz uvnitř čočky. Čočky jsou snadno individuálně přizpůsobitelné díky své multifokální konstrukci.

 

Parametry kontaktních čoček FitView Monthly:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky FitView
Výrobce PEGAVISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Polymacon
UV Filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobcePEGAVISION
ZnačkaFitView
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:FitView Monthly 3 čočky
Vaše hodnocení