FitView Monthly 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 18 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

250 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 18 recenze.
Lukáš
5.0000
Velmi kvalitní kontaktní čočky, jsem s nimi naprosto spokojen již několik let a určitě bych neměnil
Ondřej
5.0000
Ideální čočky pro moje oči, nedráždí, nevysychají a jsem s nimi velmi spokojen.
Eva
5.0000
Velmi příjemné nošení - doporučuji!

FitView Monthly jsou pohodlné kontaktní čočky vhodné pro lidi, kteří chtějí získat levnější kvalitní čočky, než které jsou k dispozici na trhu v dražších variantách. Jedná se o měkké kontaktní čočky, které lze nosit celý den po dobu 30 dní. Jsou potaženy antibakteriální látkou, která je chrání před znečištěním a usazeninami.

 
Odolnost proti usazování se usazenin - tvůrci se snažili zajistit, aby jejich nabízené čočky měly vysokou odolnost proti usazování bílkovinných usazenin. A nepochybně se jim to podařilo - i po celý den jsou čočky čisté a svěží.
Vysoká kvalita hydratačních vlastností - při výrobě kontaktních čoček byl použit inovativní materiál s vysokým stupněm hydratace. To se překládá na dlouhotrvající a stabilní hydrataci, která zaručuje očím celodenní vlhkost a úplně eliminuje problém vysychání.
Vysoká úroveň propustnosti kyslíku - je to parametr, který charakterizuje pouze vysokou kvalitu kontaktních čoček. Díky němu má rohovka stálý a volný přístup kyslíku, díky čemuž jsou oči zdravé a v dobré kondici.
Rozšířené hrany - zdokonalení konstrukce čoček, zejména rozšířením oblasti okrajů, způsobilo, že jsou ještě lépe přijímány okem. Slzy stékají po jejich vnitřní straně způsobem zcela přirozeným pro orgán zraku.
Moderní filtry UV - FitView Monthly

 
Moderní filtry UV - ty jsou zodpovědné za zachycení až 98% slunečního záření, které je škodlivé pro oči.
Měsíční výměna - z vybraného páru čoček můžete využívat až 30 dní. Jediným podmínkou je jejich správná každodenní péče s použitím specializovaného roztoku.
 

Charakteristika čoček FitView Monthly:

 

FitView Monthly jsou sférické kontaktní čočky určené pro denní nošení po dobu jednoho měsíce. Byly vytvořeny odborníky s více než dvacetiletými zkušenostmi v návrhu čoček. Materiály použité k výrobě FitView Monthly čoček zajišťují dokonalé zvlhčení čoček po celou dobu používání, i při nošení po mnoho hodin denně. Navíc bylo vynaloženo veškeré úsilí na zvýšení odolnosti čoček proti vzniku bílkovinných usazenin, což se skvěle podařilo. Díky tomu jsou čočky čisté a svěží déle než jiné čočky s měsíční výměnou. Poměr Dk/t je 15. Čočky jsou vybaveny UV filtry, které chrání před UVA a UVB zářením.

FitView Monthly jsou čočky s vysokou propustností kyslíku. Díky tomu se oči nedráždí a nečervenají. Díky použití asférické konstrukce pro hlavní a periferní zakřivení byla rozšířena oblast okrajů čočky, což umožňuje přirozené odtékání slz uvnitř čočky. Čočky jsou snadno individuálně přizpůsobitelné díky své multifokální konstrukci.

 

Parametry kontaktních čoček FitView Monthly:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky FitView
Výrobce PEGAVISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
+0,50 až +4,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 15 x 10-9
Zavodnění 38%
Materiál Polymacon
UV Filtr Ano
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobcePEGAVISION
ZnačkaFitView
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:FitView Monthly 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky FitView Monthly 6 kusů?

Kontaktní čočky FitView Monthly jsou k dispozici v standardním balení obsahujícím šest kusů, což umožňuje delší dobu používání bez nutnosti častého nákupu. Můžete si vybrat čočky sami, využitím informací o dioptrické síle a křivosti dostupných na obalu, nebo se obrátit na optometristu, který vám pomůže vybrat správnou korekci pro vaše oči. Čočky FitView Monthly jsou také vybaveny dalšími UV filtry, které poskytují dodatečnou ochranu před škodlivým UV zářením během denních aktivit venku.

Jsou kontaktní čočky FitView Monthly bezpečné?

Ano, kontaktní čočky FitView Monthly jsou bezpečné k používání, pokud jsou používány v souladu s doporučeními lékaře a pokyny výrobce. Vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu Polymacon, jsou vhodné pro většinu lidí s citlivými očima, poskytujíce pohodlí při nošení po celý den.

Pro jaký typ vad zraku jsou kontaktní čočky FitView Monthly?

Kontaktní čočky FitView Monthly jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti díky svému sférickému typu korekce. Jsou dostupné v širokém rozsahu dioptrií, což umožňuje přizpůsobení různým stupňům zrakových vad.

Jak nasadit kontaktní čočky FitView Monthly?

Před nasazením kontaktních čoček FitView Monthly je doporučeno důkladně si umýt a osušit ruce, poté opatrně vyjmout čočku z obalu a umístit ji na koneček prstu ukazováka. Poté, co jste spustili dolní víčko prstem ukazováka, jemně umístěte čočku do středu oka. Po umístění čočky na oko pomalu uvolněte dolní víčko, aby se čočka mohla správně usadit.

Jak sundat kontaktní čočky FitView Monthly?

Pro sundání kontaktních čoček FitView Monthly je třeba opět umýt a osušit ruce, poté jemně stáhnout dolní víčko a pomocí ukazováčku jemně posunout čočku směrem ke středu oka. Když čočka přejde na bílou část oka, můžete ji jemně chytit mezi ukazováček a palec a vyjmout z oka.