Horien 1 Day Disposable 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

399 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Horien 1 Day Disposable jsou jednodenní kontaktní čočky vyrobené z vysoce zvlhčeného hydrogelového materiálu Ocufilcon D. Jsou odlévány speciální technologií do formy, která zajišťuje dokonalý tvar, optimální pohodlí a trvalou zrakovou ostrost. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro každého nositele čoček, který nechce trávit každý den nad jejich péčí. Nepotřebujete roztok ani jiné pomůcky.

 
Vysoký stupeň zvlhčení - sahá až k 55 % a má přímý vliv na schopnost čočky vázat vodu uvnitř ní. To se pak překládá do příznivého zvlhčení, které zahrnuje i oči a brání jejich vysychání a podráždění.
Okamžité přizpůsobení oka - velká pružnost materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, zajišťuje, že se tyto plně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka již okamžitě po aplikaci a stabilně zůstávají na jeho povrchu - bez vypadávání a zkroutení.
Odpornost na znečištění - každá čočka je vyrobena z inovativního materiálu, díky němuž se vyznačuje vysokou odolností proti usazování bílkovinných usazenin a dalších znečištění. Výsledkem je, že čočky jsou i po celý den čisté a svěží.
Jednodenní režim - nejste fanouškem povinnosti každovečerního ošetřování čoček? V tom případě byste si měli oblíbit Horien 1 Day Disposable, protože jsou určeny pro jednodenní použití - večer si sundáte a vyhodíte jednu sadu, a ráno sáhnete po další.
Účinná korekce zraku - pravidelné a správné používání čoček umožní zastavit vývoj vad zraku, jako je krátkozrakost a dalekozrakost.
Ochrana proti UV záření - Horien 1 Day Disposable
Ochrana proti UV záření - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB způsobilo, že absorbují téměř 98 % škodlivého slunečního záření a přispívají k ještě lepšímu zdraví očí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable

 

Horien 1 Day Disposable jsou jednodenní kontaktní čočky vyrobené z vysoce zvlhčeného materiálu Ocufilcon D s 55% obsahem vody. Pokročilá technologie použitá při výrobě čoček zajišťuje uživatelům pohodlí při nošení celý den a ideální navlhčení. Bez nutnosti nošení roztoků pro údržbu, bez rizika alergie.

Díky hydrogelovému materiálu Ocufilcon D je zajištěna celodenní hydratace. Materiál obsahuje 55% vody. Výrobní technologie poskytuje uživatelům pohodlné nošení a ideální navlhčení kontaktních čoček po celou dobu jejich nošení.

V řadách pacientů s oční vadou je mnoho lidí, kteří trpí různými alergiemi nebo podrážděním očí. Jednodenní čočky mají obrovskou výhodu, protože ráno do očí nasadíte nový, hygienicky nezávadný pár, který po jeho použití, jednoduše vyhodíte do odpadkového koše. Každý den tak máte zajištěn hygienicky nezávadný pár kontaktních čoček. Navíc dochází k ochraně vašich očí, protože čočky mají implementován UV filtr, který chrání vaši rohovku před působením UVA a UVB zářením.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable určeny?

 

Jednodenní kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable jsou vhodné jako kompenzační pomůcka pro pacienty s krátkozrakostí a dalekozrakosti. Díky moderní konstrukci jsou čočky vhodné pro lidi, kteří nemají předchozí zkušenosti s nošením kontaktních čoček.

 

Parametry kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Horien
Výrobce HORIEN
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Zavodnění 55%
Materiál Ocufilcon D
UV filtr ~98% UVA/UVB
 

Viz také další jednodenní čočky Horien:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien 1 Day Disposable 30 čoček
Vaše hodnocení