Horien 1 Day Disposable 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

399 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Horien 1 Day Disposable jsou jednodenní kontaktní čočky vyrobené z vysoce zvlhčeného hydrogelového materiálu Ocufilcon D. Jsou odlévány speciální technologií do formy, která zajišťuje dokonalý tvar, optimální pohodlí a trvalou zrakovou ostrost. Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro každého nositele čoček, který nechce trávit každý den nad jejich péčí. Nepotřebujete roztok ani jiné pomůcky.

 
Vysoký stupeň zvlhčení - sahá až k 55 % a má přímý vliv na schopnost čočky vázat vodu uvnitř ní. To se pak překládá do příznivého zvlhčení, které zahrnuje i oči a brání jejich vysychání a podráždění.
Okamžité přizpůsobení oka - velká pružnost materiálu, ze kterého jsou čočky vyrobeny, zajišťuje, že se tyto plně přizpůsobí individuálnímu tvaru oka již okamžitě po aplikaci a stabilně zůstávají na jeho povrchu - bez vypadávání a zkroutení.
Odpornost na znečištění - každá čočka je vyrobena z inovativního materiálu, díky němuž se vyznačuje vysokou odolností proti usazování bílkovinných usazenin a dalších znečištění. Výsledkem je, že čočky jsou i po celý den čisté a svěží.
Jednodenní režim - nejste fanouškem povinnosti každovečerního ošetřování čoček? V tom případě byste si měli oblíbit Horien 1 Day Disposable, protože jsou určeny pro jednodenní použití - večer si sundáte a vyhodíte jednu sadu, a ráno sáhnete po další.
Účinná korekce zraku - pravidelné a správné používání čoček umožní zastavit vývoj vad zraku, jako je krátkozrakost a dalekozrakost.
Ochrana proti UV záření - Horien 1 Day Disposable
Ochrana proti UV záření - obohacení každé čočky o moderní filtry UVA/UVB způsobilo, že absorbují téměř 98 % škodlivého slunečního záření a přispívají k ještě lepšímu zdraví očí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable

 

Horien 1 Day Disposable jsou jednodenní kontaktní čočky vyrobené z vysoce zvlhčeného materiálu Ocufilcon D s 55% obsahem vody. Pokročilá technologie použitá při výrobě čoček zajišťuje uživatelům pohodlí při nošení celý den a ideální navlhčení. Bez nutnosti nošení roztoků pro údržbu, bez rizika alergie.

Díky hydrogelovému materiálu Ocufilcon D je zajištěna celodenní hydratace. Materiál obsahuje 55% vody. Výrobní technologie poskytuje uživatelům pohodlné nošení a ideální navlhčení kontaktních čoček po celou dobu jejich nošení.

V řadách pacientů s oční vadou je mnoho lidí, kteří trpí různými alergiemi nebo podrážděním očí. Jednodenní čočky mají obrovskou výhodu, protože ráno do očí nasadíte nový, hygienicky nezávadný pár, který po jeho použití, jednoduše vyhodíte do odpadkového koše. Každý den tak máte zajištěn hygienicky nezávadný pár kontaktních čoček. Navíc dochází k ochraně vašich očí, protože čočky mají implementován UV filtr, který chrání vaši rohovku před působením UVA a UVB zářením.

 

Pro koho jsou kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable určeny?

 

Jednodenní kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable jsou vhodné jako kompenzační pomůcka pro pacienty s krátkozrakostí a dalekozrakosti. Díky moderní konstrukci jsou čočky vhodné pro lidi, kteří nemají předchozí zkušenosti s nošením kontaktních čoček.

 

Parametry kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Horien
Výrobce HORIEN
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,50 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Zavodnění 55%
Materiál Ocufilcon D
UV filtr ~98% UVA/UVB
 

Viz také další jednodenní čočky Horien:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien 1 Day Disposable 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable 30 kusů?

Kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlí a hygienu. Dostupné v balení obsahujícím 30 kusů, poskytují dlouhodobé použití bez nutnosti častého nákupu. Můžete je vybrat sami na základě uvedených parametrů, nebo využít pomoci optometristy. Navíc tyto čočky mají UV filtry, které poskytují dodatečnou ochranu pro oči při expozici slunečnímu záření.

Jsou kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable jsou bezpečné k použití. Vyrobené renomovanou značkou Horien a z vysoce kvalitního materiálu Ocufilcon D, zajistí pohodlí nošení po celý den a minimalizují riziko podráždění a infekcí.

Pro jakou vadu zraku jsou Horien 1 Day Disposable určené?

Kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable jsou určeny pro korekci refrakčních vad, včetně krátkozrakosti (myopie).

Jak nasadit kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable?

Nasadit kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable je jednoduché a pohodlné. Před umístěním čočky na oko si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně umístěte čočku na koneček prstu ukazováku a roztažením víček druhou rukou. Po umístění čočky na oko jemně masírujte víčko, aby čočka správně přilnula.

Jak sundat kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable?

Sundání kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable je stejně snadné jako jejich nasazení. Před odstraněním čočky si opět důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů, hledějte nahoru, aby byla čočka viditelná. Následně jemně uchopíte čočku konečky prstů ukazováku a prostředníku a opatrně ji vyjměte.