Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 3 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

399 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Jednorázové kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable EasyDay jsou příkladem šikovné aplikace moderní technologie a inovativních materiálů s cílem poskytnout uživateli nejvyšší pohodlí při používání. Jedná se o optické řešení, které uspokojí každého - začátečníky i pokročilé nositele čoček.

Pokročilá technologie - čočky byly vytvořeny pomocí moderní a pokročilé technologie, díky čemuž získaly mimořádně příznivé parametry a poskytly tak uživatelům pohodlí při používání špičkového produktu.
Intenzivní hydratace - jedním z parametrů, který si zaslouží další zmínku, je vysoký stupeň hydratace a výsledná intenzivní hydratace čoček. Díky tomu se nemusíte obávat suchosti a podráždění očí.
Efektivní korekce zraku - čočky jsou k dispozici v záporných dioptriích a širokém rozsahu, což z nich dělá ideální produkt pro korekci myopie a výběr nejlepšího páru je rychlý a snadný.
Dodatečné UV filtry - čočky také poskytují dodatečnou ochranu očí před škodlivými účinky slunečního záření. Je to možné díky obohacení složení čoček Horien 1 Day Disposable EasyDay o moderní UVA / UVB filtry.
Žádné riziko alergií - Horien 1 Day EasyDay
Žádné riziko alergií - použití inovativního materiálu s vysokou mírou propustnosti kyslíku, stejně jako jednodenní režim používání čoček, významně snižuje riziko alergických reakcí v očích.
Žádná další péče - jednodenní používání čoček znamená také osvobození od povinnosti denně je čistit pečujícím roztokem. Docela jednoduše - sundáte čočky, odhodíte je a ráno nasadíte nový pár.


 

Charakteristika kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable EasyDay

 

Jednorázové kontaktní čočky Horien 1 Day Disposable EasyDay mají vylepšené parametry - vysoký stupeň hydratace a vysokou propustnost kyslíku. Díky nim jsou po celý den vysoce zvlhčeny a poskytují očím volný přístup ke vzduchu - nevytvářejí mezi nimi a okolním prostředím nepropustnou bariéru. To znamená, že problém suchých očí je vyloučen a riziko infekce je výrazně sníženo. Čočky byly vytvořeny pomocí pokročilé výrobní technologie. Během tohoto procesu byl vyvinut ještě lepší tvar čoček - plošší povrch, tenčí hrany a zvětšený průměr. Díky tomu se čočky ještě rychleji a přesněji přizpůsobí individuálnímu tvaru oka, díky čemuž zůstávají nepostřehnutelné a nepohybují se. Riziko mikroúrazů zmizí.

Jednodenní čočky nevyžadují další péči s použitím ošetřujícího roztoku. Jejich použití je spojeno s nižším rizikem infekcí a alergických reakcí - vzhledem k tomu, že nemají dostatek času na akumulaci nebezpečných mikroorganismů a znečišťujících látek. Navíc mají komplex filtrů UVA / UVB, díky čemuž absorbují více než 90% škodlivého slunečního záření a poskytují očím další ochranu před nepříznivými účinky vnějšího prostředí.

 

Parametry kontaktních čoček Horien 1 Day Disposable:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Horien
Výrobce HORIEN
Síla dioptrií -6,00 až -1,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Zavodnění 55%
Materiál Ocufilcon D
UV filtr Ano
 

Viz také další jednodenní čočky Horien:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 3 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien 1 Day Disposable EasyDay 30 čoček
Vaše hodnocení