Horien BestBalance 120 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

169 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Multifunkční pečující roztok Horien BestBalance bylo vytvořeno pro péči o všechny typy kontaktních čoček, korekčních (včetně silikonového hydrogelu) i kosmetických.

 
Bezpečné skladování - vaše každodenní používání čoček skončilo a nyní je čas je vložit do nádoby? Jeho naplnění tímto pečujícím roztokem zaručuje bezpečné skladování i po několik dní.
Pro všechny typy čoček - můžete použít pečující roztok Horien BestBalance bez ohledu na to, jaký typ čoček používáte každý den. Přípravek je určen k péči o korekční a kosmetické, silikonové a silikon-hydrogelové čočky.
Regenerační vlastnosti - Horien BestBalance
Regenerační vlastnosti - složení ošetřujícího roztoku je bohaté na živiny a zdraví prospěšné látky. Výsledkem je, že čočky, které jsou do ní ponořeny a následně naneseny, mají velmi pozitivní účinek na orgán zraku - podporují proces regenerace a chrání před mikroúrazy.
Důkladná dezinfekce - čočky ponořené do ošetřujícího roztoku jsou očištěny od všech druhů nečistot - od prachu a nečistot, přes usazeniny bílkovin, až po bakterie a mastnotu. Obnovují bezvadnou čistotu, známou od okamžiku nákupu, a jsou opět připraveny k použití.
Hluboké zvlhčení - ošetřující roztok obohacený o hyaluronát sodný obnovuje původní úroveň hydratace čoček a jejich používání je mimořádně pohodlné.
 
 

Vlastnosti roztoku Horien BestBalance:

 

Horien BestBalance je přípravek nové generace, který se používá k: čištění čoček, odstraňování bílkovin, dezinfekci, skladování a zvlhčování. Půllitrová láhev nabízená značkou Horien je nákup, který se vyplatí - přípravek je levný a vydrží dlouho.

Při každodenním používání kontaktních čoček pamatujte na jejich pravidelnou a správnou péči (kromě denních čoček, které lze použít pouze jednou). K udržení správného stavu kontaktních čoček se používají dvojúčelové ošetřovací a dezinfekční kapaliny.

 

Složení roztoku Horien BestBalance:

 
  • 0,0001% PHMB,
  • 0,05% EDTA,
  • Hypromelóza,
  • D-sorbitol,
  • Poloxamer,
  • Kyselina boritá,
  • Chlorid sodný,
  • Borax.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml141 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien BestBalance 120 ml
Vaše hodnocení