Horien Disposable EasyDay 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

198 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Měkké hydrogelové kontaktní čočky Horien Disposable EasyDay jsou měsíční kontaktní čočky. Díky vylepšenému tvaru a příznivým parametrům jsou při každodenním používání extrémně pohodlné. Snadno se aplikují, jsou bezpečné pro oči a zaručují dokonalou kvalitu vidění. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele čoček.

Dlouhodobá hydratace - použití vysoce hydratovaného materiálu umožnilo tvůrcům vytvořit vysoce hydratované čočky, které tuto vlhkost udržují až několik hodin a chrání oči uživatele před vysycháním.
Vylepšený tvar - čočky byly vytvořeny pomocí přesné technologie odlévání. Výsledkem je, že se vyznačují vylepšeným tvarem - tenčími okraji a dokonale rovným povrchem. Takže se ještě lépe přizpůsobí oku a zůstanou nepostřehnutelné po celou dobu používání.
Vysoce kvalitní vidění - čočky Horien Disposable EasyDay poskytují lepší zrakovou ostrost ve srovnání se sférickými čočkami. Obraz viditelný po jejich aplikaci je ostrý, nasycený a s větším kontrastem. Žádné mžitky ani odrazy.
Snadná a intuitivní aplikace - každá čočka má na jedné straně světle modrý odstín. Jedná se o doplněk, které nezpůsobuje žádnou změnu barvy očí, ale činí aplikaci čoček mnohem jednodušší a intuitivnější a riziko nesprávného zavedení klesá téměř na nulu.
Dostupná cena - Horien EasyDay
Dostupná cena - čočky Horien Disposable EasyDay jsou jedním z nejlepších návrhů v této cenové kategorii, proto je ocení zejména lidé, kteří používají takové optické řešení poprvé a nechtějí se vystavovat zbytečným nákladům v případě, že by na tento způsob korekce zraku rezignovali.
Denní režim - jeden pár čoček můžete používat až 30 dní. Jedinou podmínkou je dodržet denní režim jejich používání, tj. Vyjmout čočky před spaním a umístit je do nádoby s pečujícím roztokem.
 

Vlastnosti čoček Horien Disposable EasyDay

 

Byl vytvořen specialisty v optickém průmyslu na základě pokročilé výrobní technologie kontaktních čoček Horien Disposable EasyDay a je produktem, který stojí za pozornost každého. Díky použití hydrogelu, vysoce hydratovaného materiálu, kontaktní čočky udržují hydrataci po mnoho hodin a zabraňují vysychání očí. Nevytvářejí nepropustnou bariéru mezi okem a prostředím, naopak - poskytují rohovce volný přístup kyslíku, a chrání tak oči před nebezpečnými infekcemi. Technologie In-mold umožnila vývojářům vytvářet čočky s dokonalým tvarem - rovný povrch a tenké hrany. Díky tomu se čočky okamžitě přizpůsobí individuálnímu tvaru oka, nepohybují se, nekrčí se a zůstávají nezjistitelné po celou dobu používání. Nezpůsobují mikroúrazy.

Jednorázové kontaktní čočky Horien Disposable EasyDay byly na jedné straně obohaceny světle modrým odstínem - pro ještě snadnější a intuitivnější aplikaci. Jsou cenově dostupné a nabízející vidění ve vysokém rozlišení, čímž se stávají jedněmi z nejoceňovanějších čoček na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček Horien Disposable EasyDay:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Horien
Výrobce HORIEN
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Zavodnění 55%
Technologie Odlitek ve formě
 

Viz také další měsíční čočky Horien:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien Disposable EasyDay 3 čočky
Vaše hodnocení