Horien Ultra Comfort 500 ml

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

231 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Jana
5.0000
Jsem s ním nadmíru spokojena, výhodné balení, dobrá cena. asi u něj zůstanu:)

Horien Ultra Comfort je víceúčelový roztok určený k péči o měkké kontaktní čočky. Čistí, vyplachuje, dezinfikuje a zvlhčuje kontaktní čočky. Rovněž odstraňuje bílkovinné usazeniny bez nutnosti tření.

 
Hloubková hydratace - aby byly čočky pohodlné při denním nošení, musí mít co nejvyšší stupeň zvlhčení. Roztok péče o čočky, díky složkám včetně sodíku hyaluronanu, zvyšuje jejich vlhkost a chrání oči před vysoušením.
Komplexní dezinfekce - umístění čoček do roztoku umožňuje jejich důkladné čištění - nejen od prachu a nečistot, ale také od nebezpečných mikroorganismů, bílkovinných usazenin a tuků. To vede k získání bezchybně čistých kontaktních čoček.
Prodloužená životnost čoček - pravidelné a správné používání roztoku chrání čočky před různými druhy poškození, díky čemuž jsou vhodné k použití po mnohem delší dobu.
Ochrana před mikrotraumaty - živiny obsažené v roztoku příznivě ovlivňují schopnost oka k přirozené regeneraci a tím chrání oči před mikrotraumaty způsobenými dlouhodobým nošením čoček.
Nádobka v sadě - k roztoku je přiložena kvalitní nádoba na uchovávání čoček, která je udržuje čisté, bez ohledu na podmínky.
Ekonomická kapacita - Horien Ultra Comfort
Ekonomická kapacita - pokud používáte roztok každý den, jistě vás potěší, že Horien Ultra Comfort je nyní k dispozici v ekonomické 500mililitrové lahvičce.
 

Charakteristika roztoku Horien™ UltraComfort:

 

Horien Ultra Comfort je řešení pro čočky ve formě čirého bezbarvého roztoku. Jedná se o sterilní, pufrovaný, izotonický vodný roztok, který obsahuje boritý pufr a chlorid sodný, jakož i sodnou sůl (EDTA) a (PHMB) jako konzervační látky. Kapalina dokonale čistí kontaktní čočky, oplachuje je a zvlhčuje. Má také dezinfekční vlastnosti. Důležité je, že vám umožňuje odstranit bílkovinné usazeniny bez nutnosti tření.

Roztok je vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky, protože jeho pH s hodnotou 7,4 je téměř identické jako lidské slzy.

 • Čistí
 • Oplachuje
 • Dezinfikuje
 • Zvlhčuje a konzervuje
 • Odstraňuje proteinové usazeniny bez nutnosti otírat čočky

Průzračný, bezbarvý roztok. Horien UltraComfort  Multi-Purpose Solution je sterilní, tlumený, isotonický vodní roztok, který obsahuje borový pufr, chlorid sodný a edetan disodný (EDTA) a (PHMB) jako konzervanty.

Při dodržení určitých podmínek je možné roztok Horien Ultra Comfort použít tzv. „No Rub“ tedy „bez mnutí“. V případě, že se rozhodnete pro tuto možnost použití, je nutné, aby byly čočky v čerstvé dávce roztoku uloženy po dobu minimálně 6 hodin.

Jako častější varianta použití je doporučována ta, při které dochází k manuálnímu očištění čočky. V takovém případě čočku v dlani pokapejte roztokem, promněte bříškem prstu a opláchněte další trochou roztoku. Až po té je možné čočky uložit do pouzdra s novým roztokem. Při této variantě poté stačí uchovat čočky v roztoku minimálně 5 minut.

 

Složení Horien™ UltraComfort:

 
 • Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB),
 • Edetate disodium 0,05% (EDTA),
 • Poloxamine,
 • Boric acid,
 • Sodium chloride,
 • Sodium borate.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml46 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien Ultra Comfort 500 ml
Vaše hodnocení