Horien Ultra Comfort Maxi Pack 360 ml+120 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

299 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Roztok Horien Ultra Comfort je díky svému složení vhodný také pro pacienty, kteří mají citlivé oči. Hodnota pH roztoku je téměř totožná s hodnotou pH lidských slz.

 
Hloubková hydratace - aby byly čočky pohodlné při denním nošení, musí mít co nejvyšší stupeň zvlhčení. Roztok péče o čočky, díky složkám včetně sodíku hyaluronanu, zvyšuje jejich vlhkost a chrání oči před vysoušením.
Komplexní dezinfekce - umístění čoček do roztoku umožňuje jejich důkladné čištění - nejen od prachu a nečistot, ale také od nebezpečných mikroorganismů, bílkovinných usazenin a tuků. To vede k získání bezchybně čistých kontaktních čoček.
Prodloužená životnost čoček - pravidelné a správné používání roztoku chrání čočky před různými druhy poškození, díky čemuž jsou vhodné k použití po mnohem delší dobu.
Ochrana před mikrotraumaty - živiny obsažené v roztoku příznivě ovlivňují schopnost oka k přirozené regeneraci a tím chrání oči před mikrotraumaty způsobenými dlouhodobým nošením čoček.
Nádobka v sadě - k roztoku je přiložena kvalitní nádoba na uchovávání čoček, která je udržuje čisté, bez ohledu na podmínky.
Plně bezpečné složení - Horien Ultra Comfort
Plně bezpečné složení - Horien Ultra Comfort mají podobu sterilního, bezbarvého roztoku, jehož složení je založeno výhradně na látkách, které byly důkladně testovány z hlediska bezpečnosti.
 

Charakteristika roztoku Horien™ UltraComfort:

 

Roztok na kontaktní čočky Horien Ultra Comfort výborně čistí, dezinfikuje, oplachuje a zvlhčuje měkké kontaktní čočky. Navíc je vhodný také pro bezpečné uchování čoček v pouzdře při jejich nepravidelné používání. V tomto případě je vhodné pravidelně roztok měnit za čerství, aby se použitelnost čoček prodloužila.

Po aplikaci roztoku dochází k odstranění nebezpečných bakterií a proteinových usazenin, které se na čočce usazují během jejího nošení. S roztokem Horien Ultra Comfort nemusíte své čočky mechanicky čistit mnutím. V takovém případě je nutné ponechat čočky v roztoku minimálně po dobu šesti hodin. I přestože roztok Horien Ultra Comfort patří do kategorie „no rub“ (bez mnutí), doporučujeme použití mechanickou očistu čoček pro větší efekt čištění, stejně jako u ostatních chemických roztoků.

Čočky ošetřené roztokem Horien Ultra Comfort mají zajištěnu celodenní hydrataci a lubrikaci. Případné podráždění očí je minimalizováno díky ideálnímu pH roztoku, které je téměř totožné s lidskými slzami.

Průzračný, bezbarvý roztok. Horien UltraComfort Multi-Purpose Solution je sterilní, tlumený, isotonický vodní roztok, který obsahuje borový pufr, chlorid sodný a edetan disodný (EDTA) a (PHMB) jako konzervanty.

 

Složení Horien™ UltraComfort:

 
  • Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB),
  • Edetate disodium 0,05% (EDTA),
  • Poloxamine,
  • Boric acid,
  • Sodium chloride,
  • Sodium borate.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceHORIEN
ZnačkaHorien
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml29 900 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Horien Ultra Comfort Maxi Pack 360 ml+120 ml
Vaše hodnocení