Jaguar 1709 5100 49
Dostupnost:
do 14 pracovních dní
Naše cena:
Special Price 1 489 Kč -75% Regular Price 5 956 Kč
nejnižší cena v průběhu 30 dnů: 1 489 Kč ? nejnižší cena v průběhu 30 dnů
Nákupem více ušetříte!
Objevte nadčasovou eleganci v pánských korekčních brýlích Jaguar 1709. Jejich klasický kulatý tvar je poctou tradičnímu stylu, který se dokonale snoubí s moderní estetikou. Tyto plné obruby v hlubokém odstínu hnědé barvy, vyrobené z vysoce kvalitního plastu, vyzařují diskrétní luxus, který podtrhne každý váš outfit, od byznysu po volný čas.
Konstrukce těchto brýlí byla navržena s ohledem na maximální celodenní komfort. Lehkost materiálu minimalizuje tlak a precizní zpracování zaručuje dokonalé usazení. Je to spojení pevnosti a jemnosti, díky kterému zapomenete na jejich přítomnost a zároveň si budete užívat křišťálově čisté vidění.
Model 1709 je investicí do kvality a trvalého designu. Pevnost plastového rámu zajišťuje dlouhou životnost, zatímco pečlivé zpracování detailů svědčí o důrazu značky na každý aspekt. Vyberte si tento model, pokud oceňujete třídu, spolehlivost a vytříbený, mužný charakter.
| Pro koho | pro něj |
|---|---|
| Typ produktu | Dioptrické brýle |
| Značka | JAGUAR |
| Tvar obruby | Okrouhlé |
| Typ | plné |
| Materiál | plastové |
| Barva obrub | hnědá |
| Délka nožičky [mm] | 145 |
| Šířka skla [mm] | 49 |
| Šířka mostku [mm] | 20 |
| Šířka obruby [mm] | 118 |
| Pružné panty | Ne |
| Se slunečním klipem | Ne |
| Virtuální vyzkoušení | Ne |
Napište svou recenzi














