Lesklé pouzdro na čočky

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

99 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Každý uživatel kontaktních čoček si jistě uvědomuje, jak důležitá je každodenní péče o ně. K tomuto účelu se používají speciálně vytvořené přípravky, které umožňují důkladné vyčištění čoček a jejich dezinfekci, připravují je tak k dalšímu nošení. Díky těmto činnostem máme jistotu, že naše čočky jsou bezpečné pro naše zdraví. Existuje však ještě jedna klíčová věc, na kterou bychom měli pamatovat. Jedná se o správné ukládání čoček, což by mělo probíhat pomocí speciálně navržených pouzder. Je vhodné vybavit se výrobkem, které nám to umožní.

Lesklé pouzdro na čočky je malá a kompaktní kulatá krabička určená k ukládání kontaktních čoček. Vyznačuje se elegantním lesklým designem a má kovovou růžovou barvu. Pouzdra jsou označena tak, aby bylo jasné, ve kterém z nich by měly být uloženy levé a pravé čočky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který nereaguje s čisticím roztokem na čočky. V těchto pouzdrech můžete uchovávat své čočky, když je aktuálně nenosíte. Vyznačují se také malou a praktickou velikostí, takže si je můžete snadno vzít kamkoli, vejde se do kabelky, kufru nebo batohu.

Je vhodné vybavit se tímto nezbytným produktem, abyste vždy měli jistotu, že vaše brýle jsou správně skladovány. Nezapomeňte před každým použitím dezinfikovat pouzdra horkou vodou. Stejně důležité je pravidelně měnit pouzdra, abyste zabránili růstu bakterií. Tím si udržíte své oči zdravé a bezpečné.

Pouzdro je k dispozici v různých barvách a je odesíláno náhodně.

Více informací
VýrobcePOLYTECH CHEM.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Lesklé pouzdro na čočky
Vaše hodnocení