Live Daily Disposable 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

345 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Jednodenní kontakntí čočky Live Daily Disposable jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu propustného pro kyslík.Jedná se o produkt renomované značky Cooper Vision. Jednodenní režim nošení poskytuje komfort, ostré vidění a pohodlné použití.

 
Celodenní zvlhčování očí - míra hydratace čoček dosahuje 56%, vysoký obsah vody v technologii AquaGen zajišťuje rozmístění vody jak v celém materiálu, tak i na povrchu čočky. Tato skutečnost garantuje přirozené zvlhčování čoček celý den.
Silikon-hydrogelový materiál - kontakntí čočky jsou vyrobeny z mateiálu Somofilcon A, což je měkký, zdraví a pro oko nezávadný druh látky.Jeho další charakteristikou je vysoká propustnost kyslíku, díky čemuž uživatel pocítí komfort a stabilitu kvality vidění po celý den jejich užívání.
UV filtr - chránit zrak je opravdu velmi důležité. Kontaktní čočky Live jsou vybaveny UV filtry, které chrání oči před slunečním zářením, a tudíž blokují až 98% záření UVB a 78% záření UVA.
Přizpůsobení se oku - kontakntí čočky Live jsou dostupné v široké škále dioprií a velikostí, proto si můžete vybrat čočky které budou přesně dle vašeho gusta, a to jak čočky určené na krátké vzdálenosti, tak na daleké.
 

Charakteristika jednodenních kontaktních čoček Live Daily Disposable

 

Kontaktní čočky Live Daily Disposable byly vyrobeny pomocí technologie AquaGen. Díky vysokému obsahu vody (hydratace až 56%) pociiťuje uživatel komfort po celý den. Voda je obsažena jak v materiálu, ze kterého je čočka vyrobena, tak se také vyskytuje na jejím povrchu. Díky tome jsou oči přirozeně zvlhčovány v průběhu celého dne.

Silikon-hydrogelový materiál Somofilcon A s vysokou propustností kyslíku zajišťuje nezávadnost čoček pro lidské oči. Dalším doplňkem je UV ochrana před škodlivým slunečním zářením. Jednodenní kontaktní čočky Live jsou jednoduše použitelné.

 

Komu jsou kontaktní čočky Live Daily Disposable určeny?

 

Live jsou čočky vyrobeny pro každodenní nošení. Jednodenní typ nošení je výhodny pro svou nenáročnost a absenci nutnosti o kontaktní čočky pečovat. Live se doporučují osobám trpícím daleko- i krátkozrakostí. Čočky osloví pacienty, kteří ocení výhodná řešení, pohodlí silikon-hydrogelového materiálu, ti, kteří vedou aktivní život i ti, kteří kombinují korekci vad zraku používáním brýlí i kontaktních čoček. Je to také možnost pro ty, kteří nebyli spokojeni s řešením korekce vady zraku to do chvíle (např. zjistili, že jim jsou čočky v oku nepříjemné).

V případě čoček Live může uživatel zapomenout na potřebu zvláštní péče. Nevyžadují použití ošetřovacích roztoků nebo pouzder. Každý den se použije nový pár, který je nejen pohodlný, ale také bezpečný a hygienický. Balení obsahuje 30 kusů jednorázových čoček.

 

Parametry kontaktních čoček Live Daily Disposable:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Live
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 86 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie AquaGen
UV filtr 98% UVB; 78% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Live Daily Disposable 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Live Daily Disposable s 30 kusy?

Kontaktní čočky Live Daily Disposable s 30 kusy lze vybírat samostatně na základě parametrů produktu nebo s pomocí optometristy. Jsou dostupné v baleních po 30 kusech, což zajišťuje pohodlné a dlouhodobé dodávky. Navíc, čočky obsahují technologii AquaGen, která zajišťuje efektivní hydrataci na úrovni 55%, což zvyšuje komfort nošení po celý den.

Jsou kontaktní čočky Live Daily Disposable bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Live Daily Disposable jsou bezpečné k použití, zejména díky jejich jednorázovému charakteru. Každý pár je nový a zabalený zvlášť, což minimalizuje riziko očních infekcí spojených s opakovaným používáním čoček. Kromě toho jsou vyrobeny z materiálu Somofilcon A, který je šetrný k očím.

Pro jakou vadu zraku jsou kontaktní čočky Live Daily Disposable?

Kontaktní čočky Live Daily Disposable jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, protože obsahují typ korekce sférické.

Jak nasazovat kontaktní čočky Live Daily Disposable?

Před nasazením kontaktních čoček Live Daily Disposable je vždy nutné si důkladně umýt a osušit ruce. Poté vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na špičku ukazováčku. Držte víčka, jemně umístěte čočku do středu oka a pak uvolněte víčka.

Jak sundávat kontaktní čočky Live Daily Disposable?

Pro sundání kontaktních čoček Live Daily Disposable se doporučuje umýt a osušit si ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a použijte palec a ukazováček k jemnému stlačení čočky, abyste ji vyjmuli. Jednodenní čočky nevyžadují čištění ani skladování.