Live Daily Disposable 90 čoček

Počet kusů v balení:

90 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

90 kusů

Naše cena:

1 094 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Jednodenní kontakntí čočky Live Daily Disposable jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu propustného pro kyslík.Jedná se o produkt renomované značky Cooper Vision. Jednodenní režim nošení poskytuje komfort, ostré vidění a pohodlné použití.

 
Celodenní zvlhčování očí - míra hydratace čoček dosahuje 56%, vysoký obsah vody v technologii AquaGen zajišťuje rozmístění vody jak v celém materiálu, tak i na povrchu čočky. Tato skutečnost garantuje přirozené zvlhčování čoček celý den.
Silikon-hydrogelový materiál - kontakntí čočky jsou vyrobeny z mateiálu Somofilcon A, což je měkký, zdraví a pro oko nezávadný druh látky.Jeho další charakteristikou je vysoká propustnost kyslíku, díky čemuž uživatel pocítí komfort a stabilitu kvality vidění po celý den jejich užívání.
UV filtr - chránit zrak je opravdu velmi důležité. Kontaktní čočky Live jsou vybaveny UV filtry, které chrání oči před slunečním zářením, a tudíž blokují až 98% záření UVB a 78% záření UVA.
Přizpůsobení se oku - kontakntí čočky Live jsou dostupné v široké škále dioprií a velikostí, proto si můžete vybrat čočky které budou přesně dle vašeho gusta, a to jak čočky určené na krátké vzdálenosti, tak na daleké.
 

Charakteristika jednodenních kontaktních čoček Live Daily Disposable

 

Kontaktní čočky Live Daily Disposable byly vyrobeny pomocí technologie AquaGen. Díky vysokému obsahu vody (hydratace až 56%) pociiťuje uživatel komfort po celý den. Voda je obsažena jak v materiálu, ze kterého je čočka vyrobena, tak se také vyskytuje na jejím povrchu. Díky tome jsou oči přirozeně zvlhčovány v průběhu celého dne.

Silikon-hydrogelový materiál Somofilcon A s vysokou propustností kyslíku zajišťuje nezávadnost čoček pro lidské oči. Dalším doplňkem je UV ochrana před škodlivým slunečním zářením. Jednodenní kontaktní čočky Live jsou jednoduše použitelné.

 

Komu jsou kontaktní čočky Live Daily Disposable určeny?

 

Live jsou čočky vyrobeny pro každodenní nošení. Jednodenní typ nošení je výhodny pro svou nenáročnost a absenci nutnosti o kontaktní čočky pečovat. Live se doporučují osobám trpícím daleko- i krátkozrakostí. Čočky osloví pacienty, kteří ocení výhodná řešení, pohodlí silikon-hydrogelového materiálu, ti, kteří vedou aktivní život i ti, kteří kombinují korekci vad zraku používáním brýlí i kontaktních čoček. Je to také možnost pro ty, kteří nebyli spokojeni s řešením korekce vady zraku to do chvíle (např. zjistili, že jim jsou čočky v oku nepříjemné).

V případě čoček Live může uživatel zapomenout na potřebu zvláštní péče. Nevyžadují použití ošetřovacích roztoků nebo pouzder. Každý den se použije nový pár, který je nejen pohodlný, ale také bezpečný a hygienický. Balení obsahuje 90 kusů čoček, což umožňuje dlouhodobou péči o zrak.

 

Parametry kontaktních čoček Live Daily Disposable:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Live
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 86 x 10-9
Zavodnění 56%
Materiál Somofilcon A
Technologie AquaGen
UV filtr 98% UVB; 78% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení90 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Live Daily Disposable 90 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky Live Daily Disposable s 90 kusy?

Kontaktní čočky Live Daily Disposable jsou dostupné v baleních po 90 kusech, což umožňuje dlouhodobé používání bez nutnosti častého nákupu. Mohou být vybrány samostatně na základě parametrů produktu, jako jsou síla, zakřivení nebo průměr, nebo optometristou během vyšetření zraku.

Kromě toho, tyto čočky obsahují technologii AquaGen, která zajišťuje optimální hydrataci na úrovni 55%, což zvyšuje pohodlí nošení po celý den.

Jsou kontaktní čočky Live Daily Disposable bezpečné?

Ano, kontaktní čočky Live Daily Disposable jsou bezpečné, zejména díky jejich způsobu výměny – jsou to čočky na jedno použití, což eliminuje potřebu každodenního čištění a dezinfekce. Po použití se vyhodí, což minimalizuje riziko infekce a zajišťuje čerstvost při každém nošení.

Pro jakou vadu zraku jsou kontaktní čočky Live Daily Disposable?

Kontaktní čočky Live Daily Disposable jsou určeny k korekci zrakových vad, jako jsou krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky svému typu sférické korekce jsou efektivní při zlepšování ostrosti vidění na blízko i dálku.

Jak nasazovat kontaktní čočky Live Daily Disposable?

Nasazení kontaktních čoček Live Daily Disposable je snadné a rychlé. Před nasazením čočky je nutné důkladně si umýt a osušit ruce. Poté jemně vyjměte čočku z obalu a umístěte ji na špičku ukazováčku. Držte víčka otevřená druhou rukou, jemně umístěte čočku do středu očního bulvu.

Jak sundavat kontaktní čočky Live Daily Disposable?

Pro sundání kontaktních čoček Live Daily Disposable je třeba si znovu umýt a osušit ruce. Poté při otevřených víčkách jemně posuňte čočku ukazováčkem a palcem, aby se odlepila od očního bulvu. Po sundání by měla být čočka umístěna do příslušného kontejneru pro likvidaci.