Brýle Max Mara

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás

Korekční brýle Max Mara

Značka Max Mara je známá především svým stylovým dámským oblečením. Firma navrhuje a vyrábí také brýle, které umožňují účinnou korekci zraku a zlepšení vašeho vzhledu. Brýle Max Mara jsou italský design - elegantní, zároveň neformální a nadčasový, ve kterém vypadáte dobře bez ohledu na příležitost a denní dobu nebo rok.

Rozsáhlá a různorodá nabídka brýlí Max Mara

Speciálně pro vás jsme shromáždili všechny brýle Max Mara na jednom místě - abyste si je mohli pohodlně prohlédnout a najít tu správné brýle, o kterých sníte. Stačí rychlý průzkum, abyste si uvědomili, že modelů je skutečně hodně a jsou velmi rozmanité. Bohatství zahrnuje každý prvek designu: od tvaru a tloušťky rámečků přes jejich barvu a velikost až po použitý materiál.

Mezi brýlemi Max Mara najdete jak kulaté a oválné brýle, obdélníkové, tak i stále populární ""kočičí oči"" a nestandardní modely, které přesahují tyto zmíněné. Rozmanitost se týká také barev - je jich tolik, že není možné je všechny vypsat, proto vás prosíme k použití filtrů. Jedno je jisté - každý tam najde svou oblíbenou barvu. Pokud jde o materiál, Max Mara sází jak na plast, tak na kov. Které zvolit? To záleží na vašich potřebách a očekáváních. Zkrátka, plastové brýle jsou lehčí a dostupné v rozmanitější estetice, často také masivnější a tlustší. Kovové brýle jsou tenčí a proto jemnější, ale zároveň trochu více hmatatelné na nose a trvanlivější; mají také pohodlné nosníky.

Max Mara - styl, který nikdy nevyjde z módy

Pokud preferujete značky s dlouholetou historií a tradicí, které svými produkty přenášejí jedinečný styl a hodnoty, brýle Max Mara by měly být pro vás ještě vhodnější. Jedná se o velmi ženskou značku - od začátku podporuje dámské talenty a propaguje ženskou krásu, nabízejíc dámám oblečení a doplňky, se kterými se mohou cítit sebevědomě.

Max Mara vznikla v 50. letech jako ženský nápad - Achille Maramotti snil o spojení italského stylu s francouzským a americkým, nabízející něco jedinečného, co svět ještě neviděl. To se dá vidět i v brýlích Max Mara - v té jemnosti a dokonalosti, která zahrnuje každý detail; v různorodosti barev a tvarů, protože každá žena má svůj originální vkus a preference, může chtít být elegantní a zároveň v pohodlném stylu.