Brýle Max Mara

Nelze najít produkty odpovídající výběru.
Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás
Správcem poskytnutých údajů je KONTAKTO.CZ spol. s r.o. se sídlem v Českém Těšíně. Úplné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete zde.

Korekční brýle Max Mara

Značka Max Mara je známá především svým stylovým dámským oblečením. Firma navrhuje a vyrábí také brýle, které umožňují účinnou korekci zraku a zlepšení vašeho vzhledu. Brýle Max Mara jsou italský design - elegantní, zároveň neformální a nadčasový, ve kterém vypadáte dobře bez ohledu na příležitost a denní dobu nebo rok.

Rozsáhlá a různorodá nabídka brýlí Max Mara

Speciálně pro vás jsme shromáždili všechny brýle Max Mara na jednom místě - abyste si je mohli pohodlně prohlédnout a najít tu správné brýle, o kterých sníte. Stačí rychlý průzkum, abyste si uvědomili, že modelů je skutečně hodně a jsou velmi rozmanité. Bohatství zahrnuje každý prvek designu: od tvaru a tloušťky rámečků přes jejich barvu a velikost až po použitý materiál.

Mezi brýlemi Max Mara najdete jak kulaté a oválné brýle, obdélníkové, tak i stále populární ""kočičí oči"" a nestandardní modely, které přesahují tyto zmíněné. Rozmanitost se týká také barev - je jich tolik, že není možné je všechny vypsat, proto vás prosíme k použití filtrů. Jedno je jisté - každý tam najde svou oblíbenou barvu. Pokud jde o materiál, Max Mara sází jak na plast, tak na kov. Které zvolit? To záleží na vašich potřebách a očekáváních. Zkrátka, plastové brýle jsou lehčí a dostupné v rozmanitější estetice, často také masivnější a tlustší. Kovové brýle jsou tenčí a proto jemnější, ale zároveň trochu více hmatatelné na nose a trvanlivější; mají také pohodlné nosníky.

Max Mara - styl, který nikdy nevyjde z módy

Pokud preferujete značky s dlouholetou historií a tradicí, které svými produkty přenášejí jedinečný styl a hodnoty, brýle Max Mara by měly být pro vás ještě vhodnější. Jedná se o velmi ženskou značku - od začátku podporuje dámské talenty a propaguje ženskou krásu, nabízejíc dámám oblečení a doplňky, se kterými se mohou cítit sebevědomě.

Max Mara vznikla v 50. letech jako ženský nápad - Achille Maramotti snil o spojení italského stylu s francouzským a americkým, nabízející něco jedinečného, co svět ještě neviděl. To se dá vidět i v brýlích Max Mara - v té jemnosti a dokonalosti, která zahrnuje každý detail; v různorodosti barev a tvarů, protože každá žena má svůj originální vkus a preference, může chtít být elegantní a zároveň v pohodlném stylu.