MyDay® 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

496 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky MyDay jsou jednodenní sférické kontaktní čočky vytvořené firmou Cooper Vision.

 
Technologie Aquaform - umožnila vytvoření kontaktních čoček s vysokou hydratací díky vázání vlhkosti do struktury čoček. Pohodlné řešení i pro oči příliš vysušující se.
Zaoblené okraje - vylepšená struktura čoček, viditelná zejména v zaoblených okrajích, snížila tření na linii čočka-horní víčko. To eliminuje problémy s podrážděním a zčervenáním.
Měkkost a pružnost - materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, je měkký a pružný, což výrazně usnadňuje aplikaci čoček a eliminuje problém s jejich vnímáním.
Ochrana proti UV záření - čočky jsou velmi užitečné pro udržení dlouhodobého zdraví očí, protože jsou obohaceny o moderní filtry UVA/UVB, které chrání před nepříznivým působením slunečního záření a absorbuje ho více než 97%.
Denní režim - MyDay
Denní režim - čočky MyDay jsou určeny pro jednodenní použití, což znamená, že je večer sundáte a vyhodíte a ráno si vezmete nový a čerstvý pár. Bez dalšího ošetření.
30 kusů v balení - to je přesně na 15 dní pravidelného používání. Toto balení vám umožní vyzkoušet určitý typ čoček nebo je kombinovat s jinými s jinou silou a vytvořit sady, které jsou ideálně přizpůsobené vaší vadě zraku.
 

Charakteristika kontaktních čoček MyDay:


Jsou to měkké silikon-hydrogelové kontaktní čočky třetí generace, vyrobené s materiálu Stenfilcon A. Charakterizuje je vysoký stupeň hydratace a vysoká propustnost kyslíku, tím zaručují nositeli vysoký komfort při jejich nošení.

Za vyjímečnou propustnost kyslíku je v kontaktních čočkách MyDay zodpovědná speciální struktura Smart Silicon. Tu tvoří speciální kanálky, kterými je kyslík dodáván k rohovce.

Kontaktní čočky obsahují UV filtry, UVA (85%) a UVB (96%).

 

Pro koho jsou kontaktní čočky MyDay určeny?


Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které trpí krátkozrakostí. Jsou vytvořeny pro uživatele, kteří dávají přednost jednodenním kontaktním čočkách a vysokému komfortu při jejich nošení. Jsou doporučovány osobám, které mají problémy se suchostí oka při nošení jiných čoček.

 

Parametry kontaktních čoček MyDay®:

 
Kategoria Jednodenní čočky
Značka Kontaktní čočky MyDay
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
+5,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Obsah vody 54%
Materiál Stenfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™
UV filtry 96% UVB, 85% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaMyDay
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:MyDay® 30 čoček
Vaše hodnocení