MyDay® Multifocal 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

763 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

MyDay® Multifocal jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro osoby s presbyopií. Byly vytvořeny pro uživatele s aktivním životním stylem, kteří potřebují moderní a pohodlné čočky, které s nimi udrží krok. Je to produkt společnosti Cooper Vision - známá a oceňovaná miliony lidí.

 
Jasné vidění na jakoukoli vzdálenost - díky jedinečné technologii Binocular Progressive System™ zaručují čočky jasné vidění na blízko, na dálku i na střední vzdálenosti.
Pro osoby s presbyopií - multifokální kontaktní čočky MyDay® jsou navrženy tak, aby korigovaly presbyopii a umožnily lidem s tímto zrakovým postižením žít co nejpohodlněji.
Vysoký faktor propustnosti kyslíku - čočky zaručují rohovce volný přístup kyslíku ze vzduchu a udržují tak oči v dobré kondici. Ty jsou bez infekce a předčasné únavy.
Moderní technologie Aquaform® - je zodpovědná za zvýšenou schopnost čoček akumulovat molekuly vody a spolu s vysokým stupněm hydratace poskytuje intenzivní hydrataci a tím osvobození od suchých a podrážděných očí.
Ochrana před UV zářením - MyDay Multifocal
Ochrana před UV zářením - získaná díky UVA / UVB filtrům, které blokují 85 % a 96 % škodlivého záření a chrání vaše oči.
Snadná aplikace - tenčí okraje, měkkost a flexibilita jsou vlastnosti čoček MyDay® Multifocal, díky kterým se snadno a intuitivně nasazují a nedělají problémy při sundavání.
 

Charakteristika kontaktních čoček MyDay® Multifocal:

 

MyDay® Multifocal jsou denní multifokální (progresivní) kontaktní čočky. Byly vytvořeny k efektivní a pohodlné korekci presbyopie. Používají silikon-hydrogelový materiál Stenfilcon A, vyznačující se vysokými hodnotami jednotlivých parametrů: propustnosti kyslíku a hydratace. Díky tomu jsou čočky extrémně pohodlné – zůstávají zvlhčené po mnoho hodin a nezpůsobují tak vysušení ani podráždění očí. Nevytvářejí nepropustnou bariéru mezi okolím a okem a dávají tak rohovce stálý, 100% přístup k životodárnému kyslíku ze vzduchu. To udržuje oči v dobrém stavu, chrání je před infekcemi a snižuje únavu očí; i na konci dne jsou osvěžené a bez zarudnutí. Hydrataci zvyšuje moderní technologie Aquaform® použitá v čočkách. Díky němu MyDay® Multifocal zadržuje vodu ještě lépe v rámci svých limitů a zaručuje mnoho hodin komfortu používání.

Kontaktní čočky MyDay® Multifocal obsahují moderní UV filtry, které chrání vaše oči před nebezpečným slunečním zářením a negativními vlivy, které kontakt s tímto zářením přináší. Čočky blokují 85% a 96% škodlivého UVA a UVB záření.

MyDay® Multifocal zajišťuje jasné vidění na jakoukoli vzdálenost díky jedinečné technologii CooperVision® Binocular Progressive System™, která zaručuje vysoké rozlišení na blízko i na dálku a na střední vzdálenosti. Můžete pohodlně číst, sledovat televizi, řídit auto a vykonávat mnoho činností, které dosud spoluutvářely váš každodenní život. MyDay® Multifocal – díky jejich vylepšené struktuře – se snadněji nanášejí než mnoho jiných čoček dostupných na trhu. Je to dáno jejich měkkostí, pružností a tenčími okraji. Čočky se rychle přizpůsobí oku a jakmile si najdou své místo, neposouvají se, neskládají a ještě méně vypadávají.

MyDay® Multifocal jsou denní progresivní čočky. To znamená, že k jejich použití nepotřebujete žádnou další tekutinu ani nádobu. Můžete si je nasadit ihned po zakoupení a užívat si maximální komfort používání. Denní kontaktní čočky jsou skvělé pro aktivní lidi, kteří často cestují a/nebo mají suché a podrážděné oči.

 

Kdy byste si měli vybrat progresivní čočky MyDay® Multifocal?

 
  • Pokud vám byla diagnostikována presbyopie a hledáte alternativu k tradičním progresivním dioptrickým brýlím.
  • Pokud si i přes svou zrakovou vadu chcete užívat života a věnovat se všem činnostem, které jste doposud dělali, včetně hraní oblíbeného sportu nebo cestování.
  • Pokud jsou vaše oči náchylné k suchu, zarudnutí, slzení a přesto chcete čočky používat – MyDay® Multifocal tyto potřeby díky vylepšené struktuře a parametrům a také jednodennímu režimu použití vyhoví.
  • Pokud chcete vyzkoušet moderní produkt od výrobce známého a oceňovaného po celém světě.
  • Pokud se chcete vyhnout potřebě dalších péče o čočky.
 

Parametry čoček MyDay® Multifocal:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky MyDay
Výrobce COOPER VISION
Sférická síla -12,00 až -10,00 D (každých 0,50 D)
-10,00 až +8,00 D (každých 0,25 D)
Adice Low (až +1,25), Mid (až +1,75), High (až +2,50)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,2
Dk/t 80 x 10-9
Hydratace 54%
Materiál Stenfilcon A
Technologie Binocular Progressive System™, Aquaform®
Filtry UV 85% UVA, 96% UVB
Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaMyDay
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:MyDay® Multifocal 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky MyDay® Multifocal 30 kusů?

Čočky MyDay® Multifocal 30 kusů si můžete vybrat s pomocí optometristy nebo je vybrat sami na základě vašich vlastních parametrů zraku. Balení obsahuje 30 čoček, což zajišťuje dlouhodobé používání. Díky dodatečné funkci Binocular Progressive System™ poskytují výjimečnou ostrost vidění jak na blízké, tak i na vzdálené objekty.

Jsou čočky MyDay® Multifocal bezpečné?

Ano, čočky MyDay® Multifocal jsou vyráběny renomovaným výrobcem Cooper Vision, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Jejich materiál Stenfilcon A zajišťuje pohodlí při nošení po celý den a jednodenní režim výměny eliminuje riziko infekce a kontaminace.

Pro jaké vady zraku jsou MyDay® Multifocal?

Čočky MyDay® Multifocal jsou určeny pro osoby s presbyopií, tj. potížemi s ostrostí vidění na blízké a střední vzdálenosti. Díky jejich progresivnímu typu korekce je možné účinně korigovat tuto vadu zraku.

Jak nasazovat čočky MyDay® Multifocal?

Před nasazením čoček MyDay® Multifocal je třeba si důkladně umýt a osušit ruce. Poté čočku jemně vyjměte z balení a umístěte na špičku ukazováku. Po ověření, že čočka není obráceně, ji můžete umístit na oko.

Jak sundavat čočky MyDay® Multifocal?

Pro sundání čoček MyDay® Multifocal je třeba znovu si umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a dívajíc se nahoru opatrně odstraňte čočku ukazováčkem a palcem. Jednodenní čočky nevyžadují čištění ani ukládání, měly by být okamžitě vyhozeny po použití.