MyDay toric 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

766 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

MyDay® toric jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro astigmatiky s velmi dobrou stabilitou. Čočky se od jiných korekčních čoček pro astigmatiky odlišují použitím UV filtrů, které chrání před 85% UV zářením a 96% UVB zářením. Inovativní technologie a vylepšený materiál se promítají do vysokého pohodlí při používání a zdraví. Jde o produkt jedné z nejuznávanější a nejznámější firmy na světě - CooperVision.

 
Vynikající kvalita vidění - použití osvědčeného a vylepšeného optického systému umožnilo tvůrcům vytvořit čočky, které zaručují dokonalou kvalitu vidění: s ostrým obrazem, bez šumu a zákalu.
Vysoký komfort použití - vysoký stupeň hydratace zaručí intenzivní a dlouhotrvající zvlhčování povrchu čoček, které se promítá do extrémně pohodlného používání kontakntích čoček: bez suchých a podrážděných očí. Na očích je ani nepocítíte.
Ochrana před UV zářením - je zaručena pomocí komplexu UVA / UVB filtrů, které jako houba absorbují téměř 96% škodlivého záření.
Zdravé oči - bez infekce nebo zarudnutí, dokonale bílé. Je to kvůli parametru vysoké propustnosti kyslíku, díky kterému mají oči volný přístup k kyslíku.
Účinná korekce zraku - MyDay toric
Účinná korekce zraku - umožňuje astigmatikům užívat si ostrého, jasného a stabilního vidění za všech podmínek, jak při práci a odpočinku, tak i při fyzické námaze.
 

Charakteristika kontaktních čoček MyDay® toric:

 

Torické čočky MyDay® toric poskytují vynikající optickou ostrost, sytost barev a stabilitu obrazu pomocí inovativního optického systému Optimized Toric Lens Geometry™. Užíváte si vysoce kvalitního vidění jak při práci a odpočinku, tak i při fyzické aktivitě, tj. když často a intenzivně měníte svou pozici; v situacích, kdy standardní čočky mají tendenci vytvářet zákal a šmouhy. Pro nejlepší ochranu byl MyDay® toric obohacen o filtrační komplex UVA / UVB, který absorbuje téměř 96% škodlivého záření. Vaše oči jsou chráněny před sluncem.

Jednodenní způsob použití vás zbavuje povinnosti dodatečné péče a nákupu a roztoků a pouzder. Ráno jen sáhnete po novém a čerstvém páru, takže vaše oči budou vždy v kontaktu pouze se sterilními, bezpečnými čočkami. Naplnění blistru biologicky kompatibilní kapalinou znamená, že MyDay® toric si po dlouhou dobu zachovává všechny cenné vlastnosti. Takže nevadí, když je necháte chvíli ležet, lze je použít kdykoli.

 

Klíčové vlastnosti torických kontaktních čoček MyDay® toric:

 
  • osvědčený a inovativní optický systém znamená vynikající vidění;
  • vysoký parametr propustnosti kyslíku eliminuje riziko infekce;
  • intenzivní a dlouhotrvající zvlhčení znamená pohodlí při používání - bez suchých a zarudnutých očí;
  • dodatečná ochrana proti škodlivému UV záření;
  • jednodenní způsob použití - nevyžaduje další roztoky a péči;
  • účinná korekce astigmatismu - slabá i silná.
 

Pro koho jsou kontaktní čočky MyDay® toric?

 

MyDay® toric jsou skvělým řešením pro astigmatiky - v počátečním i pokročilém stadiu poškození zraku. Čočky díky svým cenným vlastnostem splňují očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří hledají bezpečné, nepostřehnutelné kontaktní čočky. Díky dalším vlastnostem, jako je ochrana před UV zářením a pevné základy (použití kyslíku propouštějícího a hydratovaného materiálu a vylepšená optika) se MyDay® toric stávají konkurenčním produktem, který získává stále větší popularitu.

 

Parametry torické čočky MyDay® toric:

 
Dioptrický rozsah Válec Osa
od -10,00 až +6,00 D (každých 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 160°, 170°, 180°
od -6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
od -10,00 do +6,00 D (co 0,50 D) -2,25 10°, 20°, 90°, 160°, 170°, 180°
od -6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
 
Kategoria Jednodenní čočky
Torické čočky
Značka Kontaktní čočky MyDay
Výrobce COOPER VISION
Zakřivení 8,6
Průměr 14,5
Dk/t 80 x 10-9
Obsah vody 45%
Materiál Stenfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry
UV filtry 85% UVA, 96% UVB
Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaMyDay
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:MyDay toric 30 čoček
Vaše hodnocení