Brýle Nike

Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce

Korekční a sluneční brýle Nike

Přímo od sportovního giganta, pro všechny, kteří hledají pohodlné a stylové brýle. Nike nabízí řadu funkčních a módních korekčních a slunečních brýlí, mezi nimiž každý najde to své! Ideální nejen na aktivní odpočinek a trénink, ale také na procházku po městě, večírek a mnoho dalších příležitostí. V nabízených produktech převládají klasické varianty: nadčasové tvary a univerzální barvy, které se skvěle hodí k vaší stylizaci a každé situaci. Díky velké péči o detaily, skvělým technickým návrhům a použití ověřených materiálů jsou Nike brýle lehké a odolné; vyhovují potřebám moderního uživatele, které jsou určovány životem plným různých aktivit.

Nike je také značkou brýlí!

I když Nike je jednou z těch značek, kterou není třeba nikomu představovat, stojí za to připomenout několik nejdůležitějších faktů z jeho historie a charakteristických vlastností nabízených výrobků. To pomáhá lépe pochopit hodnotu, kterou brýle Nike přinášejí do každodenního života. Značka se může pyšnit dlouhou historií, protože vznikla již v 70. letech. Od začátku je pevně spjata se sportovní módou. Tvůrci již od prvních let sází na nejvyšší kvalitu nabízených výrobků - aby plnily svou roli v obtížných a dynamických situacích. Dokonale doladí projekty do nejmenších detailů a používají lehké, ale odolné materiály. Zároveň klade silný důraz na atraktivní, neobyčejný design, díky kterému mohou být oblečení a doplňky Nike nošeny také před a po tréninku - s pocitem dobrého stylu a sebevědomí. A to právě charakterizuje Nike brýle!

S ochranou očí před sluncem a jasným viděním potřebuje každý - bez ohledu na pohlaví a věk. Značka Nike se jasně tímto řídí, nabízí brýle pro ženy, muže, unisex a děti. Ačkoliv mají všechny opakující se charakteristické rysy, liší se od sebe.

Velký výběr slunečních a dioptrických brýlí Nike

V obchodě Kodano.cz najdete mnoho výjimečných brýlí značky Nike. Do nabídky jsme zařadili různě barevné a tvarově odlišné rámečky, i když převažují klasické, univerzální varianty. Nejvíce jsou zastoupeny kulaté, oválné a obdélníkové modely, vedle kterých se v menší míře nacházejí aviator brýle a ty s jemným kočičím charakterem. V barvách dominují střídmé, tmavé odstíny, které nejsou příliš výrazné: černá, šedá, hnědá a další. Zvláštní pozornost si zaslouží dioptrické brýle Nike s průhledným rámečkem - velmi módní v této sezóně a ideální pro všechny, kteří hledají jemné, ale originální rámečky. Některé produkty jsou charakterizovány dodatečnými zdobeními. Brýle s tzv. leopardím vzorem jsou určeny především pro ženy. Naopak aviator brýle jsou oblíbené u mužů.