Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

238 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Petra
5.0000
Výborný roztok, byl mi doporučen i v optice. Nepálí, snadná aplikace, dobře čistí. Nemám žádné výhrady :)

Víceúčelový roztok OPTI-FREE PureMoist je novým výrobkem firmy Alcon pro všechny měkké kontaktní čočky, včetně silikon-hydrogelových. Unikátní složení pomáhá uchovávat vlhkost na povrchu čočky a zajišťuje komfort při nošení zejména pro citlivé oči po dobu až 16 hodin. Roztok OPTI-FREE PureMoist je univerzální roztok, který čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a uchovává kontaktní čočky.

 
Vylepšené složení - roztok Opti-Free PureMoist je založena na pečlivě vybraných látkách, což zaručuje péči nejvyšší kvality pro všechny druhy čoček.
Ochrana před bakteriemi - základní funkcí roztoku je kompletní dezinfekce, tedy odstranění nebezpečných bakterií a tím ochrana očí před závažnými infekcemi.
Důkladné čištění - roztok účinně čistí čočky nejen od mikroorganismů, ale také od bílkovinných usazenin vzniklých v důsledku přirozené tvorby slz a nečistot z vnějšku.
Dodatečné zvlhčení - několikahodinové ponoření čoček do roztoku umožňuje jejich intenzivní zvlhčení a tím dosažení ještě většího pohodlí při nošení a lepší ochrany před vysycháním a zarudnutím očí.
Ekonomický obsah - roztok je k dispozici v lahvičce o objemu 300 ml. Je to ideální volba pro každodenní použití, umožňující úsporu času i peněz.
Delší nošení - Opti-Free PureMoist
Delší nošení - každodenní péče o čočky pomocí roztoku Opti-Free PureMoist je chrání před předčasným opotřebením a umožňuje použití jednoho páru po mnohem delší dobu.
 

Vlastnosti roztoku Opti-Free® PureMoist®

 

Kontaktní čočky získávají zvlhčující obal díky komplexu HydraGlyde®, díky jehož působení jsou čočky hydratovány po dobu až 16 hodin. Ideálně odstraňuje usazeniny a škodliviny usazené na povrchu čoček. Působí antibakteriálně a antimykoticky. Optimální zvlhčení poskytuje celodenní pohodlné nošení čoček. Dezinfikuje kontaktní čočky díky složkám POLYQUAD® a ALDOX® s obsahem EDTA. Svým složením je kompatibilní se všemi měkkými kontaktními čočkami včetně silikon-hydrogelovými.

Před použitím roztoku si důkladně umyjte a osušte ruce. Aby nedošlo k záměně kontaktních čoček, vždy začínejte se stejnou čočkou. Otevřete pouzdro na kontaktní čočky. Vyjměte čočku z oka a vložte ji do dlaně. Kápněte 3 až 4 kapky roztoku na obě strany čočky a 10 sekund je manuálně očišťujte. Poté čočky důkladně opláchněte. Čočky vložte do pouzdra, které si naplníte čerstvým roztokem. Stejně postupujte s druhou čočkou. Čočky v roztoku ponechte ideálně 6 hodin. V roztoku je možné čočky také uchovávat po několik dní. V případě, že necháváte čočky v pouzdře delší dobu, pak roztok vyměňujte každých 7 dní.

Po otevření lahve s roztokem jej spotřebujte do 3 měsíců. Skladujte jej při teplotě 15 - 30 °C. Součástí balení je i pouzdro na kontaktní čočky

 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaOPTI-FREE
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml79 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Opti-Free® PureMoist® 300 ml
Vaše hodnocení