OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

235 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

OPTI-FREE® Replenish® je víceúčelový dezinfekční roztok na kontaktní čočky. Pomáhá při zvyšování pohodlného nošení vašich kontaktních čoček, jejichž povrch regeneruje. Je vhodný pro všechny měkké kontaktní čočky a silikon-hydrogelové čočky.

 
Na denní používání - roztok je určen pro denní použití. Právě v tomto režimu nejlépe plní svou funkci a pečlivě se stará o čočky, zajišťuje jejich bezpečnost pro oči a pohodlné nošení.
Vysoké čistící vlastnosti - základní funkcí přípravku je důkladná dezinfekce čoček. Zahrnuje odstranění drobných nečistot - prachu a pylu, stejně jako mnohem nebezpečnějších znečištění, jako jsou bílkovinné usazeniny a bakterie.
Intenzivní zvlhčení - používání roztoku umožňuje vychutnat si nejvyšší pohodlí při nošení čoček tím, že obnovuje jejich optimální úroveň zvlhčení a udržuje ji po mnohem delší dobu.
Jedinečný regenerační systém - pravidelné používání pečujícího roztoku chrání oči před nebezpečnými infekcemi a podrážděním - nejen prostřednictvím čištění, ale také podporou přirozeného procesu obnovy očí.
Vylepšený recept - OPTI-FREE Replenish
Vylepšený recept - roztok se skládá pouze z pečlivě vybraných bezpečných složek, díky čemuž ho mohou používat alergici a osoby s velmi citlivýma očima.
Ekonomická kapacita - Opti-Free Replenish se vejde do lahvičky o objemu 300 ml. Její nákup je ekonomickým řešením, umožňujícím ušetřit čas i peníze.
 

Charakteristika roztoku OPTI-FREE® RepleniSH®:

 

Multifunkční desinfekční roztok, založený na TEARGLYDE – patentovaném regeneračním systému, který umožňuje regeneraci a udržení vlhkosti povrchu čočky. Dokonale odstraňuje bílkové usazeniny z čoček, díky čemuž si uchovávají svou svěžest a pohodlí nošení po celý den. Účinně zabíjí bakterie (mikroby), které mohou způsobit infekci oka, současně však neobsahuje ve svém složení dráždivé prostředky.

Vaše kontaktní čočky budou skvěle dezinfikované, z jejich povrchu jsou odstraněny veškeré nashromážděné bílkoviny, lipidy a další nečistoty, zároveň ničí usazené mikroorganismy. Roztok je vhodný pro oplach, dezinfekci a uchování všech typů měkkých (hydrofilních) kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových. Díky jeho složení je možné uchovávat kontaktní čočky v pouzdře s roztokem až po dobu 30 dnů.

Kontaktní čočky po vyjmutí z oka opláchněte po dobu 5 vteřin. Poté naplňte pouzdro na kontaktní čočky čistým roztokem a čočky do něj uložte. Ponechte čočky dezinfikovat po dobu minimálně 6 hodin, ideálně pak přes celou noc. Po uplynutí této doby je opět bezpečné čočky používat.

 

Složení roztoku OPTI-FREE® RepleniSH®:

 
  • TEARGLYDE (Tetronic 1304, kyselina nonanoylethylenediaminetriacetic),
  • POLYQUAD (polyquaternium-1) 0,001%,
  • Aldox (Miristamidopropyldimethylamin) 0,0005%.
 
Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaOPTI-FREE
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml78 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml
Vaše hodnocení