Další produkty

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 53

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 53

Stránka
na stránce

Další produkty - Kontaktní čočky, roztoky a kapky

Lidé s problémy se zrakem stále častěji sáhají po kontaktních čočkách, které jsou skvělou alternativou k brýlím. I když vyžadují správnou péči, nabízejí mnoho výhod: jsou pohodlnější než brýle a neomezují viditelnost. Velkou výhodou kontaktních čoček je bezesporu to, že jsou neviditelné pro ostatní. Díky nim můžete také okamžitě změnit přirozenou barvu svých očí.

Ale nákup kontaktních čoček není vše. Každý majitel tohoto druhu produktů by měl mít také vhodné příslušenství. Při nošení kontaktních čoček je třeba si pořídit roztoky na čištění čoček a speciální pouzdra. Roztoky je třeba vybírat podle druhu čoček. Při nákupu pouzder byste se měli řídit nejen praktickými, ale také estetickými hledisky. Prvním krokem po rozhodnutí začít nosit kontaktní čočky je jejich nákup. Je k dispozici mnoho produktů různých značek, od čoček jednorázového použití po ty, které se používají až 30 dní.

Značkové výrobky na Kodano.cz

Kontaktní čočky, péče o čočky, oční kapky a příslušenství nabízené v obchodě Kodano.cz jsou značkové výrobky nejvyšší kvality, vytvořené na základě nejnovějších technologických řešení.