Brýle Pepe Jeans

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 29

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 29

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Pepe Jeans

Značka Pepe Jeans vznikla v roce 1973 a od té doby si získala srdce mnoha zákazníků po celém světě. Narodila se na ulicích londýnského Portobella a zůstává průkopníkem v oblasti džínů. Také stojí za pozornost brýle Pepe Jeans, které jsou řešením pro lidi hledající jedinečnost, autenticitu a způsob, jak vyjádřit sebe samého, zatímco si užívají dokonalého a neomezeného vidění. Je to ikonická značka, pokud jde o neomezenou kreativitu a styl.

Na Kodano.cz jsme pro vás shromáždili všechny nejkrásnější brýle Pepe Jeans na jednom místě. Jsme si jisti, že každý najde svůj ideální model - bez ohledu na věk, vkus, zrakové potřeby a individuální rysy obličeje. Nabízíme totiž korekční brýle Pepe Jeans - základ pro korekci oční vady a sluneční brýle Pepe Jeans, bez kterých není možné plně si užít léta a vědomí svého dokonalého stylu.

Brýle Pepe Jeans - různorodost tvarů a barev

Mezi nimi najdete mnoho tvarů - od klasických obdélníkových, přes vždy módní ""kočičí"", až po hit posledních let, tedy kulaté obruby. Množství barev vám můžezpůsobit pozitivní závrať hlavy, protože rámečky Pepe Jeans jsou k dispozici v téměř všech možných barvách, od těch decentních a nenápadných po energické a odvážné. K dispozici jsou modely pro ženy, muže a unisex a jsou vyrobeny z plastu nebo kovu. U slunečních brýlí je k dispozici také široká škála UV filtrů, s standardním nebo vyšším výkonem - pro i nejcitlivější oči. Velikosti - snadno najdete ty, které odpovídají vašim individuálním rysům. Zbývá jen najít estetiku rámečků, která odráží váš vkus a potřeby!

Značka Pepe Jeans - moderní a minimalistické brýle

Stačí rychlý pohled na shromážděné obruby, abyste přesvědčili, že značka Pepe Jeans reaguje na současné trendy, ale ne náslepuje je. Tvoří vlastní estetiku, díky níž je rozpoznatelná a umožňuje uživatelům zdůraznit svůj charakter. Velké rozpětí tvarů a barev znamená, že je obtížné brýle Pepe Jeans jednoznačně charakterizovat jedním slovem. Nicméně moderní a minimalistické jsou bezpochyby vhodné výrazy. To znamená, že jsou v současnosti módní a budou ještě dlouho. Proto můžete o brýlích Pepe Jeans přemýšlet jako o určité investici. To platí zejména, pokud plánujete koupit ty dioptrické, které vám mají sloužit každý den. Pak přichází do úvahy vysoká kvalita provedení a s tím související trvanlivost, díky níž slouží brýle bez překážek; jsou odolné proti poškození a nezmění své rozpětí, stále zůstávají perfektně přizpůsobené.