Brýle Pérez

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 112

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 112

Stránka
na stránce

Korekční brýle Pérez

Pokud musíte nosit brýle, udělejte to s dobrým stylem a s maximálním pohodlím! Toho dosáhnete s vynikajícími brýlemi Pérez, které kombinují módní vzhled s funkcionalitou a velkým výběrem designů, což umožňuje rychlejší a přesnější přizpůsobení rámu vkusu a potřebám. Katalog výrobce zaujme množstvím tvarů, barev a dokonce i vzorů, mezi kterými jsou korekční brýle vhodné pro ženy a muže v každém věku. Jsou ideální pro korekci jak lehkých, tak hlubokých očních vad, včetně těch nejběžnějších.

Minimalismus a extravagance brýlí Pérez

Brýle Pérez zahrnují na jedné straně minimalistické, jemné designy, ideální pro každodenní použití a snadné přizpůsobení každému stylu, na druhé straně pak katalog výjimečných a extravagantních rámků. Tyto jsou vhodné pro všechny, kteří rádi přitahují pozornost a vnímají brýle nejen skrze jejich funkčnost, ale také - a významněji - skrze design. Tyto Pérez brýle budou téměř jako šperky, zapamatovatelné a výrazně ovlivňující vzhled.

V kategorii brýlí Pérez najdete převážně oválné, kulaté a obdélníkové rámy v decentních barvách: černá, šedá, bílá, případně bezrámové varianty (tzv. patentky). Na druhé straně katalog nejoriginálnějších modelů upoutá pozornost nejen neobvyklým tvarem, ale i barvou. Například kombinace neonově zelené a hnědé nebo růžové a puntíků, kombinace několika krásných pastelových barev nebo brýle s dvojitými mostky, geometrickými tvary a průhlednou obrubou. Tyto jsou také více či méně extravagantní, aby vyhověly očekávání osob, které rády vynikají z davu různými způsoby.

Brýle Pérez v dámské a pánské verzi

Zkušenosti ukazují, že dámy nejčastěji sáhnou po brýlích "kočičích očí", "mouchách" a oválných/kulatých. Často se rozhodnou pro barvy jiné než klasická černá, například červenou - velmi ženskou, pastelově růžovou - s omlazujícími vlastnostmi, a také puntíky na celém rámu nebo pouze v jeho části. Samozřejmě stále existuje skupina žen, která považuje ty nejuniverzálnější brýle Pérez za nejlepší - v decentních barvách a nadčasových tvarech. Naopak většina mužů se drží ověřených řešení a minimalismu formy. V jejich případě volba padá převážně na obdélníkové brýle a "aviator", nejčastěji v jemné variantě s tenkým rámem a v klasických barvách. Stále velkou oblibou se těší brýle na nitce.

Brýle Pérez vysoké kvality

Velká pohodlnost použití a atraktivní vzhled brýlí Pérez vyplývá z velké váhy, kterou výrobce přikládá k výrobě každé jednotlivé montáže. Díky využití ověřených materiálů - kovu a umělé hmoty - brýle kombinují lehkost a pevnost a mohou získat tvar umožňující přesné přizpůsobení rámu tváři. Nic netlačí, nic se nesmeká ani ještě méně nepadá a brýle Pérez na korekci jako celek - pokud jsou správně používány - slouží po dlouhou dobu. To dává záruku účinné a pohodlné korekce vidění.