Pouzdro na jednodenní čočky

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

99 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Pouzdro na jednodenní čočky od společnosti POLYTOUCH CHEM. Je vyrobeno z kvalitního plastu. Je velmi kompaktní a vhodné na uložení až 10 blistrů jednodenní kontaktních čoček. Toto příslušenství ke kontaktním čočkám ocení především aktivně žijící lidé, kteří často navštěvují posilovny, bazény nebo vykonávají různou fyzickou aktivitu, při které je nutné kontaktní čočky měnit.

 

Pouzdro na čočky se stylem

 

Toto praktické a přesto stylové pouzdro je skvělou volbou pro vaše oblíbené jednodenní kontaktní čočky. Snadno zde uložíte 5 párů blistrů, tedy 10 ks kontaktních čoček libovolné značky. Pouzdro je vyrobeno z plastu a jeho povrch je v moderní bílé nebo granátové barvě. Uvnitř pouzdra naleznete praktické zrcátko, které vám pomůže při nasazování čoček v místech, zrcadlo nenajdete. Zrcátko jistě ocení i dámy, při rychlém přepudrování nosíku nebo kontrole svého make-upu.

Toto pouzdro je ideální volbou při cestování a na dovolené. Vaše čočky jsou uloženy bezpečí a při přepravě nedochází k jejich poškození. Díky pouzdru, které má poměrně malý rozměr, si můžete své jednodenní čočky vzít s sebou kamkoli a kdekoli si je pak bez potíží nasadit. Pouzdro se pohodlně vejde i do menší kabelky, batohu, příručního zavazadla nebo batohu.

Více informací
VýrobceBonasse Enterprises Co. Ltd.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaNavy, Pink, Silver, White
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Pouzdro na jednodenní čočky
Vaše hodnocení