Precision 1-DAY 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

548 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

PRECISION1® jsou moderní denní náhradní kontaktní čočky. Navržené a vytvořené nejcennější a nejznámější značkou na trhu: Alcon. Jedná se o čočky s vysokým komfortem používání, vynikající kvalitou vidění, stejně jako snadností a rychlostí nasazení. To jsou vlastnosti, díky nimž čočky PRECISION1® splňují všechny požadavky a očekávání a stávají se nezbytným produktem od první aplikace.

 
Nejvyšší komfort používání - vyniká přinejmenším z několika prvků: dokonalá hydratace, vysoká hodnota parametru propustnosti kyslíku, vylepšená konstrukce a snadné nasazení a sundání.
Čočky, se kterými zůstanete - výzkumy naznačují, že od přibližně 20% čoček bylo během prvního roku používání upuštěno. PRECISION1® se liší. Jedná se o čočky, které si zamilujete a zůstanete u nich déle, hlavně díky jejich vynikajícím parametrům.
Vidění s vysokým rozlišením - kontaktní čočky PRECISION1® vám poskytnou ostrý obraz a syté barvy. Zapomenete, že se potýkáte s jakoukoli vadou zraku.
Unikátní technologie SMARTSURFACE® - povrch čoček je pokryt tenkou, propustnou, ale odolnou vrstvou, skládající se z 80% vody, která odpovídá za hodiny hydratace.
Snadná aplikace - PRECISION1
Snadná aplikace - čočky se vkládají rychle a intuitivně. To deklaruje 9 z 10 lidí, včetně začínajících uživatelů.
Moderní UV ochrana - výrobce obohatil čočky o moderní UV filtry, které blokují dva druhy škodlivého slunečního záření (UVA a UVB) až o 99%.
 

Charakteristika kontaktních čočekPRECISION1®:

 

S PRECISION1® se musí uživatel vypořádat s moderními materiály a technologiemi. Materiál Verofilcon A zaručí 51% hydratace ve středu a 80% hydratace na povrchu, která trvá mnoho hodin. Problematiku zvlhčování vylepšuje inovativní technologie SMARTSURFACE®, díky které čočky získaly tenkou, odolnou a propustnou vrstvu vysoce zvlhčující látky, většinou složené z vody. Je to dokonalá podpora pro jemné oči s narušenou tvorbou slz a syndromem suchého oka. A dobře navlhčené čočky jsou zárukou pohodlí - jejich nepostřehnutelnost a žádné podráždění očí. Kontaktní čočky se vyznačují vysokou propustností kyslíku (Dk / t = 100), díky níž kyslík volně proudí z prostředí do rohovky a udržuje ji v dobrém stavu. Také váše oči osvěží a budou odpočaté po dlouhou dobu.

Tvůrci také vylepšili strukturu čoček. PRECISION1® se vyznačují ultra tenkými okraji, díky nimž se rychleji přizpůsobí očím a neexistuje způsob, jak je cítit před očima nebo jakým by mohly dráždit oční bulvu. Jedním z nejdůležitějších prvků, kterým všichni uživatelé věnují pozornost, je kvalita vidění. Kontaktní čočky PRECISION1® zajišťují přesné vidění s vysokým rozlišením - s vysokou ostrostí a dokonalou sytostí barev. Bez ohledu na převládající světelné podmínky.

Aplikace čoček je také důležitá. Výrobce prohlašuje, že PRECISION1® jsou nejpohodlnější a snadno nasaditelné. Lépe se drží na špičce prstu a udržují si dokonalý tvar od prvních sekund po vyjmutí z blistru, takže ušetříte čas na správné nastavení tvaru. 9 z 10 testovaných osob uvedlo, že se snadno používají. A to znamená, že PRECISION1® je také návrhem pro lidi, kteří právě začínají své dobrodružství s kontaktními čočkami. Tvůrci navíc obohatili složení čoček o komplex moderních UV filtrů, které blokují přibližně 90% škodlivého UVA záření a dokonce 99% UVB záření.

Kontaktní čočky PRECISION1® jsou určeny pro jednodenní použití. To znamená, že nemusíte řešit další péči a očistné kúry nebo kupovat další přípravky. Každý den jen sáhnete po novém a sterilním páru čoček a po použití je hodíte do koše.

 

Pro koho jsou jednodenní kontaktní čočky PRECISION1® vhodné?

 
  • pro lidi, kteří hledají moderní kontaktní čočky s vynikajícími technologickými řešením,
  • pro lidi, kteří důvěřují známým a široce oceňovaným značkám,
  • pro krátkozraké i dalekozraké,
  • pro osoby, které mají sklony k suchým očím,
  • pro lidi, kteří očekávají maximální komfort během jejich užívání,
  • pro aktivní lidi,
  • pro ty, kterým se nechce o čočky dále starat a věnovat jejich péči svůj čas,
  • pro každého, kdo chce mít k dispozci perfektně čisté a sterilní kontaktní čočky.
 

Parametry kontaktních čoček PRECISION1®:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Precision
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,3
Průměr 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Zavodnění sklon - 51% (vnitřní), 80% (na vnějším povrchu)
Materiál Verofilcon A
Technologie SMARTSURFACE®
Filtry UV 90% UVA, 99% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Precision 1-DAY 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky PRECISION1® 30 kusů?

PRECISION1® 30 kusů jsou jednodenní kontaktní čočky, které si můžete snadno vybrat sami na základě svých zrakových parametrů. Dostupné v balení obsahujícím 30 kusů, poskytují pohodlí a komfort pro celý měsíc užívání. Jejich vysoká gradientní hydratace zajišťuje, že jsou vhodné pro ty, kteří vyžadují dlouhodobou hydrataci a svěžest.

Jsou čočky PRECISION1® bezpečné?

Ano, čočky PRECISION1® jsou bezpečné k použití, zejména díky tomu, že se jedná o jednorázové čočky. Každé nové nošení zajišťuje svěžest a minimalizuje riziko očních infekcí spojených s dlouhodobým používáním.

Pro jaké vady zraku jsou PRECISION1®?

PRECISION1® je určen pro osoby s refrakčními vadami, jako jsou krátkozrakost nebo dalekozrakost. Díky svému sférickému typu korekce poskytují ostré vidění jak na blízké, tak i na vzdálené vzdálenosti.

Jak nasazovat čočky PRECISION1®?

Nasazování čoček PRECISION1® je snadné a rychlé. Měli byste si umýt a osušit ruce, poté vyjmout čočku z obalu a umístit ji na koneček prstu. Následně, držte spodní víčko a opatrně vložte čočku do středu oka. Po umístění čočky na oko, jemně uvolněte víčko a zkontrolujte, zda je čočka správně umístěna.

Jak sundavat čočky PRECISION1®?

Odstranění čoček PRECISION1® je také jednoduché. Měli byste si znovu umýt a osušit ruce, poté jemně stáhněte spodní víčko dolů, abyste odhalili čočku. Poté jemně stiskněte čočku mezi prstem a palcem a vyjměte ji. Jednorázové čočky nevyžadují čištění ani skladování v dezinfekčním roztoku.