Precision 1-Day for Astigmatism 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

764 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

PRECISION1® for Astigmatism jsou jednodenní čočky určené pro astigmatiky. Jeden z nejmodernějších produktů na trhu, vytvořený známou a respektovanou značkou: Alcon. Čočky se vyznačují intenzivní a dlouhotrvající hydratací a vylepšenou strukturou. Zaručují vidění ve vysokém rozlišení a ochranu před UV zářením. To vše za atraktivní cenu.

 
Vhodné pro astigmatiky - popsané čočky jsou určeny pro astigmatiky s velkými i menšími očními vadami. Jsou k dispozici v široké škále válců a dioptrií.
Kontaktní čočky, u kterých zůstanete - výzkumy ukazují, že velká část nositelů opustí vybrané čočky přibližně po roce. PRECISION1® for Astigmatism jsou čočky, u kterých vydržíte déle, protože se velmi pohodlně používají a poskytují účinnou korekci zraku.
Vylepšená konstrukce - viditelná hlavně v tenčích hranách, ultratenké i při vysokých hodnotách válce. To usnadňuje nasazování čoček, a to i pro začínající uživatele.
Moderní technologie SMARTSURFACE® - výběrem PRECISION1® pro astigmatismus si vyberete čočky s intenzivní a dlouhodobou hydratací. Ta je možná díky technologii zvyšující hydrataci čoček na povrchu až o 80%.
Jednodenní použití - PRECISION1 for Astigmatism
Jednodenní použití - každý den na vás čeká nový a nový pár čoček. S PRECISION1® pro astigmatismus nemusíte sáhnout po dalších tekutinách nebo nádobách.
Ochrana před UV zářením - získaná díky obohacení čoček komplexem moderních filtrů blokujících dva typy škodlivého záření: UVA a UVB, a to dokonce v 99%.
 

Charakteristika kontaktních čoček PRECISION1® for Astigmatism:

 

Základem popsaných čoček je inovativní materiál Verofilcon A. Ve středu se vyznačuje úrovní hydratace 51% a na povrchu až 80%. Druhá hodnota je výsledkem použití moderní technologie SMARTSURFACE®, při níž jsou čočky pokryty tenkou, dobře propustnou a přitom odolnou vrstvou zvlhčující látky složené převážně z vody. To vše poskytuje hodiny intenzivní hydratace, díky nimž se čočky nosí extrémně pohodlně - zůstávají nezjistitelné a nezpůsobují suchost ani podráždění očí, protože je sníženo tření na linii čočky - víčka. To je důležité zejména pro lidi, kteří denně bojují s narušenou tvorbou slz nebo syndromem suchého oka.

Torické čočky PRECISION1® for Astigmatism také dosáhly vysoké rychlosti propustnosti kyslíku (Dk / t = 90). Výsledkem je, že čočky nevytvářejí nepropustnou bariéru mezi očima a okolní oblastí. Naopak - jsou tak lehké a propustné, že zajišťují volný tok kyslíku z prostředí do rohovky, díky čemuž zůstává v dobrém stavu, odolný vůči infekcím a oči jsou po dlouhou dobu odpočaty.

Denní torické čočky PRECISION1® for Astigmatism se vyznačují vylepšeným designem s tenčími okraji, přičemž i nejvyšší korekční síla dosahuje tloušťky jen 0,1 mm. To je nesmírně důležité v případě čoček pro astigmatiky, kteří jsou při používání brýlí s velkou vadou vidění nuceni volit tlusté, často objemné čočky. U čoček tento problém zmizí. Rychle se přizpůsobí vašim očím a vy zapomenete, že je vůbec nosíte. Důkazem toho, že používáte čočky, je to, že zažijete pozoruhodně jasné vidění - s vysokou ostrostí a sytostí barev bez ohledu na světelné podmínky Kontaktní čočky PRECISION1® pro astigmatismus jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele. Nasazení a vyjmutí je rychlé, pohodlné a intuitivní. Po vyjmutí čoček z blistru si čočky zachovají svůj tvar, takže neztrácíte čas jejich správným umístěním. A přizpůsobí se oku během několika sekund.

Do těchto čoček vložili tvůrci komplex moderních UV filtrů, které chrání vaše oči před dvěma typy nebezpečného ultrafialového záření: UVA asi 90% a UVB až 99%. V našem obchodě si můžete koupit čočky PRECISION1® for astigmatism v kladných i záporných korekčních silách a se širokou škálou dostupných válců. Díky tomu rychle najdete pár plně vyhovující vašim vizuálním potřebám.

 

Pro koho jsou torické kontaktní čočky PRECISION1® for Astigmatism?

 
  • pro astigmatiky se zrakovým postižením s kladnými nebo zápornými hodnotami,
  • pro ty, kdo hledají dobrý produkt za dobrou cenu,
  • pro ty, kteří věří známým značkám,
  • pro lidi, kteří hledají moderní technologická řešení a vynikající parametry kontaktních čoček,
  • pro lidi, kteří pociťují suchost v očích,
  • pro aktivní osoby,
  • pro všechny, kdo nechtějí ztrácet čas další péčí a očistou kontaktních čoček.
 

Parametry čoček PRECISION1® for Astigmatism:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Precision
Výrobce ALCON
Sférická síla -6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75
Osa 10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 160°, 170°, 180°
Zakřivení 8,5
Průměr 14,5
Dk/t 90 x 10-9
Hydratace sklon - 51% (vnitřní), 80% (na vnějším povrchu)
Materiál Verofilcon A
Technologie SMARTSURFACE®
Filtry UV 90% UVA, 99% UVB
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Precision 1-Day for Astigmatism 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky PRECISION1® for Astigmatism 30 kusů?

Výběr čoček PRECISION1® for Astigmatism je snadný jak pro zkušené uživatele, tak pro ty, kteří teprve začínají s kontaktními čočkami. Můžete to udělat sami na základě parametrů produktu, přičemž zohledníte velikost balení (30 kusů), další vlastnosti jako vysoká gradientní hydratace a materiál, z něhož jsou vyrobeny (Verofilcon A). Doporučuje se však také konzultace s optometristou, který vám pomůže přizpůsobit čočky vašim individuálním zrakovým potřebám.

Jsou čočky PRECISION1® for Astigmatism bezpečné?

Ano, čočky PRECISION1® for Astigmatism jsou bezpečné k použití, za předpokladu dodržování doporučení týkajících se hygieny a péče, stejně jako pokynů k nošení a výměně čoček. Jejich vysoká gradientní hydratace zajišťuje pohodlí po celý den, minimalizujíc kvůli tomu pocit suchých očí.

Pro jaké vady zraku jsou PRECISION1® for Astigmatism?

Čočky PRECISION1® for Astigmatism jsou určeny pro korekci astigmatismu, tj. nesprávného tvaru rohovky, což způsobuje problémy s ostrostí vidění jak na blízké, tak na vzdálené vzdálenosti.

Jak nasazovat čočky PRECISION1® for Astigmatism?

Nasazení čoček PRECISION1® for Astigmatism je jednoduché a vyžaduje čisté ruce a jemnost. Po umytí rukou umístěte čočku na konečky prstů ukazováku a prostředníku, pak jemně roztáhněte víčka a umístěte čočku na oko, dívajíce se přímo vpřed.

Jak sundavat čočky PRECISION1® for Astigmatism?

Pro sundání čoček PRECISION1® for Astigmatism je třeba si umýt ruce, poté jemně stáhnout dolní víčko dolů a jemně stisknout čočku mezi ukazovákem a palcem, abyste ji zvedli. Poté ji můžete snadno odstranit z oka.