Proclear 1 Day 30 čoček

Hodnocení:
4.5 of 5
Průměrné hodnocení 4.5 / 5 na základě 2 recenze.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

314 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.5 of 5
Průměrné hodnocení 4.5 / 5 na základě 2 recenze.
Jan
5.0000
jednodenní čočky proclear 1 day v očích nejsou vůbec cítit. Všem doporučuji. Poměr cena/kvalita je opravdu vyborna.
Josef
4.0000
Trpím silnější formou suchého oka a tyto čočky cítím v oku až ke konci dne. Dobře se aplikují i vyndávají. Jen problém mám že s nimi nevidím moc dobře na blízko i když normálně na blízko vidím dobře, používám čočky na dálku.

Jednodenní kontaktní čočky Proclear 1 Day vyrábí společnost CooperVision a jsou skvělé pro jejich vysokou snášenlivost a celodenní komfort nošení.

 
Celodenní hydratace - při výrobě čoček byl použit materiál Omafilcon A s velmi vysokým obsahem vody. To zaručuje mnohahodinovou hydrataci očí. I na konci dne zůstávají oči čerstvé a odpočaté.
Vysoká propustnost kyslíku - použití moderního silikon-hydrogelového materiálu se projevilo v ještě výhodnější propustnosti kyslíku. To zase znamená zdravější oči - bez podráždění a infekcí.
Vysoké rozlišení vidění - zdokonalená struktura čoček spolu s inovativním materiálem poskytuje ostré a jasné vidění ve vysokém rozlišení. Bez ohledu na denní dobu nebo osvětlení.
Odolnost vůči usazování nečistot - Proclear 1 Day je odolné vůči usazování bílkovinných nečistot, které vznikají v přirozeném procesu tvorby slz. Tyto čočky zůstávají po celou dobu nošení čisté a na oku neznatelné.
Denní režim - Proclear 1 Day
Denní režim - jedny čočky na jeden den. Takový režim nošení ti uleví od večerní péče o čočky a umožní ti vést aktivní životní styl při dodržování pečlivé hygieny.
Praktické balení - obsahuje 30 kusů čoček, které při pravidelném používání vydrží na více než dva týdny. To je ideální, abys mohl vyzkoušet tento typ kontaktních čoček nebo je spojit s jiným balením čoček s jinou dioptrií a vytvořit pro sebe ideální sadu.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear 1-Day:

 

Kontaktní čočky Proclear 1-Day jsou jednodenní čočky firmy Cooper Vision. Kontaktní čočky Proclear 1 Day jsou vyrobeny z nového vylepšeného materiálu s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla. PC molekuly jsou schopné vázat na sebe velké množství vody, která pak obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti vysychání a usazování nečistot. PC Technologie významně napomáhá zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček.

Celodenní hydratace kontaktních čoček Proclear 1 Day je zajištěna díky novému vylepšenému materiálu. Ten obsahuje molekuly fosforylcholinu (PC), které se přirozeně vyskytují ve všech lidských buňkách. Charakteristickou vlastností PC molekul je schopnost vázat na sebe opravdu velké množství vody. Ta obklopuje celý povrch čoček a přirozeně je chrání před dehydratací a usazováním nečistot. Díky PC technologii jsou čočky Proclear 1 Day zdravější a pohodlnější.

Kontaktní čočky Proclear 1 Day jsou velmi dobře snášeny, protože mají zaoblené okraje. Tím je minimalizováno dráždění spojivky. Asférický design přední plochy čoček posouvá čočky Proclear 1 Day mezi čočky s nejlepšími optickými vlastnostmi na trhu. Design čoček také zajištuje čisté a ostré vidění za různých světlených podmínek.

Největší výhodou jednodenních kontaktních čoček je jejich nejzdravější užívání. Bílkovinné usazeniny, nečistoty a další alergeny nemají šanci se na povrchu čoček usadit. Tento fakt je velkou výhodou především pro pacienty trpící alergiemi v pylové sezóně. V kontaktních čočkách Proclear 1 Day nedoporučujeme přespávat.

 

Parametry kontaktních čoček Proclear 1-Day:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +5,00 D (každých 0,25 D)
+5,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,7
Průměr 14,2
Dk/t 37 x 10-9
Zavodnění 60%
Materiál Omafilcon B
Technologie PC Technology
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear 1 Day 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear 1 Day 30 kusů?

Čočky Proclear 1 Day 30 kusů jsou ideální pro ty, kteří preferují jednodenní kontaktní čočky. Díky balení 30 kusů jsou pohodlné a praktické pro lidi s aktivním životním stylem. Jejich vysoká hydratace na úrovni 60 % zajišťuje komfort nošení po celý den, i v případě suchých očí.

Jsou čočky Proclear 1 Day bezpečné?

Ano, čočky Proclear 1 Day jsou bezpečné k použití, poskytují nejen ostrost vidění, ale také pohodlí a zdraví očí. Vyrábí je renomovaný výrobce CooperVision a jsou vyrobeny z materiálu Omafilcon A, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost pro oči.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear 1 Day?

Čočky Proclear 1 Day jsou určeny k korekci krátkozrakosti (minusy) nebo dalekozrakosti (plusy). Díky svému sférickému typu korekce poskytují jasné vidění jak na blízké, tak na vzdálené vzdálenosti.

Jak nasazovat čočky Proclear 1 Day?

Nasazení čoček Proclear 1 Day je jednoduché a pohodlné. Před umístěním na oko je třeba pečlivě umýt a osušit ruce. Poté stačí jemně položit čočku na koneček prstu ukazováku a držet víčka druhou rukou, aby se oko nehnulo. Čočku můžete jemně umístit do středu oka.

Jak sundavat čočky Proclear 1 Day?

Sundání čoček Proclear 1 Day je také snadné a rychlé. Před odstraněním čočky se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté stačí jemně stáhnout dolní víčko dolů, abyste odkryli dolní část čočky. Pak jemně stiskněte čočku mezi prsty a opatrně ji vyjměte.