Proclear Multifocal 3 čočky typ N

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 20 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

492 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Miroslav
5.0000
S těmito mesecnimi čočkami proclear multifocal jsem velmi spokojená. Výborně sedí, nevypadávají jako některé ostatní, nepálí. Příjemné nošení.

Proclear Multifocal jsou měsíční multifokální kontaktní čočky, které vyrábí společnost CooperVision. Jsou vhodnou kompenzační pomůckou při řešení presbyopie (vetchozrakosti), která se začíná projevovat přibližně od čtyřicátého roku věku člověka. Jedná se o oslabování schopnosti akomodace zraku a postižený pacient potřebuje „prodloužit“ ruku, aby lépe viděl. Dominanci očí vám pomůže určit váš optik nebo oční lékař. Označení typ N znamená, že jsou čočky vhodné pro non-dominantní oko.

 
Vysoký stupeň hydratace - tento parametr o hodnotě až 62% zajišťuje celodenní zvlhčení čočky a její velkou pružnost. Díky tomu jsou oči odpočaté a svěží i po několika hodinách nošení čoček.
Vylepšená propustnost kyslíku - aby byly oči zdravé a v dobré kondici, potřebují neustálý přístup k velkému množství kyslíku. Čočky Proclear Multifocal to zajišťují díky použití moderního materiálu s dobrou propustností.
Dokonalé vidění na všechny vzdálenosti - čočky jsou určeny především lidem starším 45 let, kteří trpí problémy s presbyopií. Zaručují ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti - zblízka, z dálky a i na střední vzdálenost.
Odolné vůči usazování nečistot - i po mnoha hodinách od aplikace zůstávají čočky čisté a svěží. To díky jejich vysoké odolnosti proti usazování bílkovinných nečistot, které vznikají v důsledku přirozeného procesu tvorby slz.
Měsíční výměna - Proclear Multifocal typ D
Měsíční výměna - jedna para čoček na 30 dní? To je možné a vyžaduje pouze večerní čištění čoček pomocí specializovaného roztoku.
3 kusy v balení - to je ideální množství, pokud chcete vyzkoušet pouze daný typ čoček nebo je kombinovat s čočkami jiné síly nebo pro neovládající oko, aby vaše oči získaly ideální korekci na celé tři měsíce.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Multifocal:

 

Kontaktní čočky Proclear Multifocal jsou víceohniskové multifokální kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie.Jsou to měsíční kontaktní čočky pro denní nošení. Umožňují perfektní vidění na všechny vzdálenosti. Do dálky, na střední vzdálenost i do blízka. Jsou jemně zabarvené, což umožňuje snadnější manipulaci s nimi. Váš optik vám určil jedno oko jako "dominantní" - to je obvykle označeno "D", zatímco non-dominantní oko je označeno "N".

Kontaktní čočky Proclear Multifocal mají unikátní víceohniskový design, který umožňuje ostré vidění do všech vzdáleností a za různých světelných podmínek. Vyrobeny jsou z vylepšeného hydrogelového materiálu Omafilcon B, což je zdokonalená verze Omafilcon A. Omafilcon B obsahuje větší množství vody – 62 % a lépe propouští kyslík. Oba tyto faktory pozitivně ovlivňují hydrataci čočky a zabraňují jejímu vysychání.

Společnost CooperVision používá při výrobě čoček Proclear Multifocal víceohniskovou technologii Balanced Progressive™. Principem technologie jsou dva různé optické designy. Tím je docíleno ostrého a jasného vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenost. Optika je tak dokonale vyrovnaná a nedochází k rozmazání viděného předmětu při přechodu z blízka do dálky a naopak.

Kontaktní čočky Proclear Multifocal také využívají zvlhčující technologii PC. Ta pracuje s hydrofilní látkou fosforylcholin, která na povrch čoček váže vodu a je obsažena přímo v materiálu kontaktních čoček. Na povrchu čoček se vytváří ochranný film ochraňující čočku před dehydratací a zabraňující hromadění nečistot a depozit na povrchu čoček.

 

Parametry kontaktních čoček Proclear Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -8,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Dominance N – pro nedominantní oko
Zakřivení 8,7
Průměr 14,4
Dk/t 21.3 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie Balanced Progressive, PC Technology™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 20 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Multifocal 3 čočky typ N
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Multifocal 3 kusy typu N?

Čočky Proclear Multifocal jsou určeny pro osoby potřebující progresivní korekci pro nedominantní oko. Můžete je vybrat sami na základě parametrů produktu (síla, adice, BC, průměr) nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 3 kusy čoček.

Jsou čočky Proclear Multifocal bezpečné?

Ano, čočky Proclear Multifocal jsou bezpečné k použití, poskytují pohodlí a komfort díky inovativnímu materiálu Omafilcon B a kvalitní výrobě společností Cooper Vision.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Multifocal?

Čočky Proclear Multifocal jsou určeny k korekci presbyopie, tedy potíží s čtením blízkých objektů, zatímco je také potřeba korekce pro hyperopii nebo myopii.

Jak nasazovat čočky Proclear Multifocal?

Nasazení čoček Proclear Multifocal je snadné. Vždy před umístěním čočky na oko si důkladně umyjte a osušte ruce. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku a jemně rozevřete víčka druhou rukou. Čočku položte na oční bulvu a pomalu uvolněte víčka, počkejte, až se čočka stabilizuje.

Jak sundavat čočky Proclear Multifocal?

Ke sundání čoček Proclear Multifocal opět pečlivě umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a hledějte nahoru, použijte ukazovák a palec k jemnému odstranění čočky z oční bulvy.