Proclear Multifocal Toric typ D 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 20 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

1 248 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Proclear Multifocal Toric od výrobce CooperVision, jsou multifokální a vhodné pro korekci kombinované oční vady presbyopie (vetchozrakosti) a astigmatismu. Tyto kontaktní čočky mají k dispozici sférickou dioptrii, cylindr, osu a adici. Proclear® Multifocal Toric mají širokou stupnici sestav pro jednodušší život bez kompromisů. Oční lékař vám pomůže s určením dominantního a nondominantního oka. Dominantní oko se označuje písmenem „D“ naopak nondominantní je ozančeno „N“.

 
Technologie PC Technology - díky jej použití čočky získaly schopnost přitahovat a vázat molekuly vody v jejich struktuře. Tím poskytují záruku celodenního zvlhčení očí a odolnosti vůči syndromu suchého oka.
Vysoký přísun kyslíku - lidské oko potřebuje neustálý a volný přístup kyslíku, aby mohlo být zdravé a fungovat v dobré kondici. Tvůrci čoček o tom vědí a proto zdokonalili materiál čoček, což výrazně zvýšilo jejich propustnost kyslíku.
Plné vidění - konec s rozmazaným a zkresleným obrazem. Víceohniskové torické čočky zaručují vidění vysoké kvality na každou vzdálenost - jak zblízka, tak z dálky.
Kompatibilita s okem - díky tomu, že čočky perfektně přiléhají k rohovce a přizpůsobí se jejímu individuálnímu tvaru, jsou plně kompatibilní s funkcí očního orgánu a jsou tedy nepostřehnutelné i při celodenním nošení.
Pro astigmatiky a starší osoby - Proclear Multifocal Toric typ D

 
Pro astigmatiky a starší osoby - díky spojení moderní technologie s vylepšeným materiálem čočky splňují optické požadavky jak astigmatiků, tak osob trpících prezbyopií.
Široký výběr sil - i když máte velmi vysokou vadu zraku, zde máte možnost snadného výběru síly čoček, protože rozsah je velký: od -20,00 do +20,00 D.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Multifocal Toric:

 

V čočkách Proclear Multifocal Toric je použita technologie Balanced Progressive™ firmy Cooper Vision - dvě různé konstrukce s cílem zajistit kvalitní vidění- na blízko, na dálku i na střední vzdálenosti. Kontaktní čočky Proclear multifocal toric jsou dostupné v široké škále diptrií a zakřivení, aby uspokojili většinu zákazníků.

CooperVision při výrobě zvolil vylepšený hydrogelový materiál Omafilcon B, který je zdokonalenou verzí hydrogelu Omafilcon A. Zdokonalený Omafilcon B obsahuje vyšší procento vody, konkrétně 62%. Oproti svému předchůdci lépe propouští vzduch k vašim očím. Obě tyto vlastnosti napomáhají při hydrataci čočky a snižují její dehydrataci. Hydrataci zajišťuje hydrofilní látka fosforylcholin. Pomocí této látky dochází k navázání vody na povrch kontaktních čoček, kde vytvoří ochranný film, který čočku chrání před dehydratací a minimalizuje usazování nečistot a depozit.

Kontaktní čočky Proclear Multifocal Toric jsou určeny k dennímu nošení, proto v čočkách nespěte, ani příležitostně. Po měsíci používání kontaktních čoček vyměňte starý pár za nový. Vždy se o čočky řádně starejte, dle rad vašeho kontaktologa.

 

Vlastnosti kontaktních čoček Proclear Multifocal Toric:

  • přirozená odolnost proti vysychání
  • biokompatybilita s okem
  • snaha o zlepšení binokulárního vidění všemi směry
  • široký rozsah dioptrií
 

Výhody:

  • korigují astigmatismus i presbyopii
  • i po 12 hodinovém nošení zaručují až 96% stupeň
  • hydratace napomáhání snížení vysychání očí v průběhu jejich nošení

Parametry kontaktních čoček Proclear Multifocal Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické progresivní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií: -20,00 až -7,00 (každých 0,5D)
-6,50 až +6,50 (každých 0,25D)
+7,00 až +20,00 (každých 0,50D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5; +3,0; +3,5; +4,0
Válec: -5,75 až -0,75 (každých 0,50D)
Osa: 5° až 180° (každých 5°)
Dominance D – pro dominantní oko
Zakřivení 8,4; 8,8
Průměr 14,4
Dk/t 38,6 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie Balanced Progressive, PC Technology™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 20 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Multifocal Toric typ D 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Multifocal Toric 3 kusy typu D?

Pro výběr čoček Proclear Multifocal Toric 3 kusy typu D (pro dominantní oko) můžete využít pomoc optometristy, který přesně změří parametry oka a přizpůsobí vhodné čočky. Alternativně si můžete čočky vybrat sami na základě informací uvedených na balení, zohledňujíc torickou a progresivní korekci a počet čoček v balení (3 kusy).

Jsou čočky Proclear Multifocal Toric bezpečné?

Ano, čočky Proclear Multifocal Toric jsou bezpečné, protože jsou vyráběny renomovanou společností CooperVision, která dodržuje nejvyšší standardy kvality. Navíc jsou vyrobené z materiálu Omafilcon B, který zajišťuje pohodlí při nošení a vysokou hydrataci, čímž snižuje riziko podráždění a infekcí.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Multifocal Toric?

Čočky Proclear Multifocal Toric jsou určeny pro korekci astigmatismu a presbyopie, což je vada zraku spojená s věkem, projevující se obtížemi při ostře vidění na blízké i vzdálené vzdálenosti.

Jak nasazovat čočky Proclear Multifocal Toric?

Před nasazením čoček Proclear Multifocal Toric je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté umístěte čočku na koneček ukazováčku a jemně roztáhněte víčka druhé ruky. Čočku umístěte na oční bulvu a jemně ji posuňte na správné místo.

Jak sundavat čočky Proclear Multifocal Toric?

Před sundáním čoček Proclear Multifocal Toric znovu umyjte a osušte ruce, poté jemně roztáhněte víčka. Čočku chyťte konečky ukazováčku a palce a jemně ji sejměte z oční bulvy.