Proclear Multifocal XR typ N 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 30 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

977 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR jsou měsíční multifokální kontaktní čočky dostupné v nabídce jednoho z nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček, firmy Cooper Vision.

 
Vynikající zvlhčení - vysoký stupeň zvlhčení a použití pokročilé technologie vázání vody v čočce zajistily, že jsou velmi dobře zvlhčené a udržují svou vlhkost až několik hodin od aplikace.
Vysoká pružnost - materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, se vyznačuje velkou pružností, díky čemuž se dokonale přizpůsobuje oku a čočky jsou naprosto necitlivé, což znamená mimořádný komfort při používání.
Odolnost vůči znečištění - i ke konci nošení zůstávají čočky čerstvé a čisté, protože projevují velkou odolnost vůči usazování bílkovinných usazenin a nečistot z vnějšku.
Dokonalé vidění na různé vzdálenosti - čočky byly vytvořeny s ohledem na osoby trpící prezbyopií, proto nabízejí dokonalé vidění na různé vzdálenosti - blízké, daleké i to, co je mezi nimi.
Velmi široký rozsah dioptrií - Proclear Multifocal XR typ D

 
Velmi široký rozsah dioptrií - čočky jsou k dispozici ve verzi s negativní a pozitivní dioptrií a to v širokém rozsahu hodnot: od -20,00 s addicí až do +20,00 D.
Jeden pár na měsíc - jeden pár čoček můžete používat až 30 dní. Důležité je jen pamatovat na jejich každovečerní péči a umístění do kontejneru s roztokem alespoň po několik hodin denně.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Multifocal XR:


Proclear Multifocal XR jsou měsíční kontaktní čočky určené pro osoby s presbyopií, která se projevuje nejčastěji u osob okolo 40-45 let. Jsou vyrobeny z materiálu Omafilcon A, který spolu s vysokým stupněm hydratace (62%) zajistí, že jsou kontaktní čočky dokonale navlhčené. Uživatelé těchto kontaktních čoček si mohou být jistí, že jim čočky zaručí komfort a pohodlí během nošení.

Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR jsou ideální volbou pro osoby, které trpí tzv. syndromem suchých očí. Pro výrobu čoček byla využita technologie  PC Technology™, která využívá materiíl přitahující vodu a udržující hydrataci na velmi vysoké úrovni.U multifokálních kontaktních čoček je nejdůležitější zajištění ostrého vidění do dálky i na blízku.Proclear Multifocal XR se vyznačují mimořádnou kvalitou vidění na jakoukoli vzdálenost.

Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR jsou navrženy takovým způsobem, aby byly co nejodolnější proti tvorbě usazenin. Díky tomu zůstávají kontaktní čkočky až do konce doby jejich používání čisté, svěží a bezpečné pro oči. Kontaktní čočky mají širokou škálu dioptrií: od -20,00 do +20,00 , a také od +1,00 do +4,00.

V multifokálních kontaktních čočkách Proclear Multifocal XR je využita technologie Balanced Progressive™, která je založena na kombinaci sférické a asférické složky, jejímž výsledkem je kontaktní čočka typu „D” pro oko dominantní a kontaktní čočka typu „N” pro oko nedominantní. Spojení těchto dvou typů konstrukcí maximalizuje ostrost vidění na obě oči pro všechny vzdálenosti - na blízko, na dálku i na střední vzdálenosti.

 

Péče o kontaktní čočky:


Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR jakožto měsíční kontaktní čočky vyžadují každodenní péči. Pro jejich čištění a desinfekci doporučujeme roztok značky Clean Active nebo jakýkoli jiný roztok dostupný v nabídce našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček Proclear Multifocal XR:

 

Dioptrický rozsah

Adice

-20,00 až -8,50 (každých 0,50D) +6,25D +6,50 až +20,00 (každých 0,50D)

+1,00 až +2,50 (každých 0,50D)

-20,00 až -7,00 (každých 0,50D) -6,50 až +6,50 (každých 0,25D) +7,00 až +20,00 (každých 0,50D)

+3,00 až +4,00 (každých 0,50D)

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -20,00 až -8,50 D (každých 0,50 D)
+6,25 D
+6,50 až +20,00 D (každých 0,50 D)
Adice +1,0; +1,5; +2,0; +2,5; +3,0; +3,5; +4,0
Dominance N – pro nedominantní oko
Zakřivení 8,7
Průměr 14,4
Dk/t 21.3 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie Balanced Progressive, PC Technology™
  

 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 30 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Multifocal XR typ N 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Multifocal XR 3 kusy typu N?

Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR jsou skvělým řešením pro osoby s pokročilými vadami zraku, které potřebují progresivní korekci pro nedominantní oko. Díky svým inovativním vlastnostem jsou ideální pro vysoké vady zraku. Balení obsahuje 3 kusy čoček, což zajišťuje dostatečné množství na měsíc nošení. Můžete si čočky vybrat sami na základě parametrů produktu nebo se poradit s optometristou.

Jsou čočky Proclear Multifocal XR bezpečné?

Čočky Proclear Multifocal XR byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a bezpečnost při používání. Vyrobené z materiálu nejvyšší kvality Omafilcon B, mají speciální hydratační vlastnosti, které zabraňují vysychání a podráždění očí. Díky tomu si i osoby s citlivými očima mohou užívat pohodlí nošení po celý den.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Multifocal XR?

Čočky Proclear Multifocal XR jsou určeny pro osoby s pokročilými vadami zraku, které vyžadují progresivní korekci pro nedominantní oko. Díky své univerzálnosti mohou být použity jak pro korekci krátkozrakosti, tak dalekozrakosti, poskytují vynikající ostrost vidění na různé vzdálenosti.

Jak nasazovat čočky Proclear Multifocal XR?

Pro správné nasazení čoček Proclear Multifocal XR postupujte podle několika jednoduchých kroků. Před dotykem čočky se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku a prsty druhé ruky jemně roztáhněte víčka. Opatrně položte čočku na oční bulvu a zavřete víčka, aby se čočka upevnila.

Jak sundavat čočky Proclear Multifocal XR?

Bezpečné sundávání čoček Proclear Multifocal XR vyžaduje opatrnost. Před dotykem čočky se ujistěte, že vaše ruce jsou čisté a suché. Poté prsty jedné ruky jemně roztáhněte víčka a prsty druhé ruky opatrně chyťte čočku. Pomalu posuňte čočku dolů k bělimu oka a jemně ji vyjměte. Vždy buďte opatrní, abyste zabránili poškození čočky nebo podráždění očí.