Proclear Sphere™ 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

179 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Měsíční kontaktní čočky Proclear Sphere od společnosti CooperVision jsou vhodnou variantou kompenzace dalekozrakosti a krátkozrakosti. Oči jsou díky vlastnostem kontaktních čoček přirozeně zvlhčené a v celodenním pohodlí. Jsou ideální pro pacienty trpící podrážděním očí a syndromem suchého oka.

 
Technologie PC Technology - zodpovídá za rychlé a dlouhodobé vázání vody v čočce, díky čemuž je hedvábně měkká a odolná vůči vysychání po celý den.
Materiál Omafilcon B - inovativní materiál s vysokým obsahem vlhkosti zaručuje nejvyšší komfort při nošení čoček. Dokonce i po několika hodinách nošení jsou oči hydratované a odpočaté.
Inovativní konstrukce - eliminuje častý problém ukládání bílkovo-lipidových usazenin na povrchu čoček. Nyní je vidění ještě jasnější a užívání pohodlnější.
Ostřejší vidění po celý den - čočky zaručují vidění ve velmi vysokém rozlišení. Bez odlesků, nekontrolovaných stínů a efektu hala. A to až po 12 hodin od jejich nasazení.
Velmi vysoká propustnost kyslíku - Proclear Sphere
Velmi vysoká propustnost kyslíku - zaručuje rohovce neustálý přístup kyslíku, což má mimořádně pozitivní vliv na snášenlivost čoček a zdraví očí. Zmizí pocit sucha v očích a podráždění a zarudnutí.
 

Charakteristika kontaktních čoček Proclear Sphere:

 

Kontaktní čočky Proclear Sphere byly vyvinuty použitím unikátní technologie PC. Pro jejich výrobu byl použit materiál fosforylocholin, jehož vlastnosti se podobají přirozeným vlastnostem očních buněk. Ve výsledku vznikly kontaktní čočky, které jsou velmi pohodlné a vyznačují se velkou odolností proti vyschnutí. Obsah vody v čočkách činí 62% a díky tomu jsou velmi elastické a snadno se přizpůsobují očím. Velká propustnost umožňuje dostatečné zásobování oční rohovky kyslíkem a pozitivně ovlivňuje snášenlivost těchto kontaktních čoček.

Materiál a nízká středová tloušťka čočky poskytují vysokou propustnost kyslíku. Jsou ideální pro všechny pacienty, kteří trpí citlivýma očima nebo syndromem suchého oka. Specifické složení kontaktních čoček odolává před usazováním proteinových a lipidových depozit. Kontaktní čočky Proclear Sphere jsou velmi pohodlné a dobře snášené celou řadou pacientů.

 

Parametry kontaktních čoček Proclear Sphere:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Proclear
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -20,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +20,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 42,3 x 10-9
Zavodnění 62%
Materiál Omafilcon B
Technologie PC Technology
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaProclear
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Proclear Sphere™ 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Proclear Sphere™ s 3 kusy?

Pro výběr čoček Proclear Sphere™ s 3 kusy můžete využít vlastní oční parametry nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 3 kusy čoček, což umožňuje tříměsíční používání jednoho páru.

Kromě toho tyto čočky využívají PC technologii, což znamená, že mají vynikající schopnost hydratace (62 %), což je obzvláště výhodné pro osoby, které pociťují suchost očí při nošení kontaktních čoček.

Jsou čočky Proclear Sphere™ bezpečné?

Ano, čočky Proclear Sphere™ jsou bezpečné k používání, protože jsou vyráběny renomovanou firmou Cooper Vision. Nabízejí vysokou kvalitu vidění a pohodlí při nošení po celý měsíc.

Pro jaké vady zraku jsou Proclear Sphere™?

Čočky Proclear Sphere™ jsou určeny k korekci zrakových vad, jako jsou krátkozrakost nebo dalekozrakost, díky svému sférickému typu korekce.

Jak nasazovat čočky Proclear Sphere™?

Před nasazením čoček Proclear Sphere™ se doporučuje důkladně umýt a osušit ruce. Poté čočku umístěte na koneček ukazováčku, zkontrolujte, zda není otočená naruby. Poté opatrně roztáhněte víčka a umístěte čočku na oční bulvu.

Jak sundavat čočky Proclear Sphere™?

Pro sundání čoček Proclear Sphere™ je třeba si umýt a osušit ruce. Poté opatrně roztáhněte víčka a pomocí ukazováčku a palce chyťte čočku na oční bulvě a jemně ji odeberte.