PureVision® 2 HD 6 čoček

Hodnocení:
4.85 of 5
Průměrné hodnocení 4.85 / 5 na základě 6 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

498 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.85 of 5
Průměrné hodnocení 4.85 / 5 na základě 6 recenze.
David
5.0000
dlouho jsem používal čočky Purevision, rozhodl jsem se zaexperimentovat a zkusil jsem tyto čočky. starší verze těchto čoček je velmi příjemna na nošení v oku ale na TYTO TO OPRAVDU NEMA ! občas se přistihnu jak se snažím zkontrolovat zda je mám vůbec nasazené :) VŘELE DOPORUČUJI
Marie
5.0000
Tuto čočky Purevision 2 hd používám dlouhodobě, největší plus je jejich nositelnost i přes noc. Tento produkt určitě doporučuji, kvalita je výborná a cena levná.
Marie
5.0000
accaciaJá je používám už více jak rok. Vůbec nemám pocit, že trpím nějakou oční vadou :) a to mám víc jak 3 dioptrie na obou očích! Můj muž mě chtěl poslat na operaci očí - ťukala jsem si na čelo a říkala mu, že nemám důvod si nechat oko řezat...
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou měsíční sférické kontaktní čočky, které vyrábí lídr na světovém trhu - firma Bausch & Lomb.

 
Ultratenká struktura - čočky PureVision jsou jedním z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu. Proto se velmi snadno aplikují a pohodlně se nosí - bez nepříjemného pocitu cizího tělíska v oku.
Konstantní úroveň hydratace - díky inovativní technologii Comfort Moist jsou čočky po celý den udržovány na vysoké úrovni hydratace. Zaručují nejvyšší komfort používání, a to jak na okamžik po aplikaci, tak i po celodenním nošení.
Vidění s vysokým rozlišením - čočky PureVision 2 HD jsou zárukou jasného a stabilního vidění bez odrazů, třpytů a halo-efektu.
Zjednodušený tvar - výrazně snižuje tření mezi čočkou a okem, čímž se snižuje problém předčasné únavy očí a jejich nezdravému zarudnutí.
Perfektní korekce zraku - PureVision 2 HD

 
Perfektní korekce zraku - čočky jsou určeny pro klienty s krátkozrakostí a hyperopií. Jejich pravidelné používání umožňuje inhibovat rozvoj vadových vad.
Jeden pár za měsíc - můžete použít jeden pár čoček nepřetržitě po dobu až 30 dnů. Je skvělé, že pokud se rozhodnete, že pokud si během této doby čočky nevyndáte, nemusíte používat roztok na jejich uchovávání.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision® 2 HD:

 

Jsou to měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Balafilcon A. Čočky PureVision 2 HD je novinka firmy Bausch&Lomb, určená pro měsíční kontinuální nošení. Jejich hlavní výhodou je použití technologie - High Definition – která minimalizuje hallo efekt, snižuje odrazy a lesk.

Hlavní předností je rovněž vysoký faktor DK/t, určující míru propustnosti kyslíku přes materiál se kterého jsou čočky vyrobeny. Výsledkem je, že jsou oči méně unavené a náchylné k zarudnutí.

Kontaktní čočky PureVision 2 HD byly vyvinuty na bázi technologie ComfortMoist umožňující zachování trvalé vlhkosti na povrchu čočky. Další výhodou je rovněž zaoblený profil čoček, který snižuje tření mezi víčkem a povrchem čočky při mrkání. Kontaktní čočky PureVision 2 HD to jsou jedny z nejtenčích čoček na trhu.

 

Pro koho jsou určeny čočky PureVision® 2 HD?

 

Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které preferují měsíční čočky a zároveň kladou důraz na kvalitu a komfort při jejich nošení. Kontaktní čočky jsou rovněž určeny pro osoby, které:

 

  • které hodně času tráví před počítačem,
  • hodně času tráví za volantem,
  • mají syndrom suchého oka.
 

Péče o kontaktní čočky:

 

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou především pro kontinuální nošení, ale pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček PureVision® 2 HD:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky PureVision
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Zavodnění 36%
Materiál Balafilcon A
Technologie High Definition™, ComfortMoist™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:PureVision® 2 HD 6 čoček
Vaše hodnocení