PureVision® 2 HD for Presbyopia 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 20 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

1 053 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z dôvodu oneskorenia dodávok od výrobcu sa predľži čakacia doba na šošovky. Pred objednaním prosím kontaktujte zákaznícky servis a potvrďte dostupnosť šošoviek.

PureVision® 2 For Presbyopia sú progresívne mesačné kontaktné šošovky od jedného z najpopulárnejších výrobcov kontaktných šošoviek - Bausch & Lomb.

 
Blister s hydratačním roztokem - každá čočka je umístěna v samostatném blisteru naplněném hydratačním roztokem. Díky tomu si čočky udržují své původní vlastnosti po opravdu dlouhou dobu a jsou připraveny k použití ihned po vyjmutí.
3 Zone Progressive Design - čočky se vyznačují rozsáhlou strukturou, založenou na inovativní optice. Díky tomu zaručují perfektní vidění na všech vzdálenostech. Už nemusíte sáhnout po samostatných brýlích při sledování televize, čtení nebo řízení auta.
Zaoblené hrany - použití zaobleného profilu v čočkách snížilo jejich kontakt s víčkem a eliminuje riziko infekcí a podráždění.
Tenká struktura - čočky PureVision 2 HD for Presbyopia jsou ultratenké, a proto jsou na oku téměř nepostřehnutelné a velmi pohodlné při každodenním nošení. Perfektně se přizpůsobují oku. Nezakládají se a nevypadávají.
Ekonomické balení - v krabičce najdete šest čoček. To stačí na celé tři měsíce pravidelného užívání. Skvělý způsob, jak ušetřit nejen peníze, ale také čas.
Bez potřeby dodatečného ošetření - PureVision 2 HD for Presbyopia
Bez potřeby dodatečného ošetření - čočky jsou určeny pro nepřetržité nošení. Jedna pár stačí až na 30 dní a nevyžaduje dodatečnou údržbu nebo umístění do nádoby s roztokem.
 

Charakteristika kontaktných šošoviek PureVision® 2 For Presbyopia:

 

Progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia sú vyrobené z materiálu Balafilcon A. Moderný dizajn kontaktných šošoviek PureVision® 2 For Presbyopia aplikovanej optiky 3-Zone Progresive Design™. Vďaka tomu je možné vidieť skvele ako na blízko, tak aj na diaľku. Počas výroby kontaktných šošoviek PureVision® 2 For Presbyopia bola využitá technológia ComfortMoist™, poskytuje stále tenšiu konštrukciu kontaktných šošoviek. Navyše zaoblená, tenká hrana šošovky umožňuje bezproblémový kontakt kontaktných šošoviek s viečkami a eliminuje riziko podráždenia. Zvlhčovadlo umiestnené v blistri umožňuje zachovanie jedinečných vlastností šošoviek. Kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia majú veľmi vysokú priepustnosť kyslíka cez ich povrch 130 (Dk / t), čím prekonávajú kvalitu typických progresívnych šošoviek na mesačné použitie. Kombinácia všetkých týchto vlastností zaručuje užívateľovi komfort nosenia od nasadenia kontaktných šošoviek po celý deň.

 

Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia?

 

Kontaktné šošovky sú vyrobené pre osoby trpiace presbyopiou (starecká slabozrakosť), ktorí preferujú nosenie mesačných kontaktných šošoviek bez nutnosti sa o ne denne starať. Progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia môžete nosiť po 30 dní v rôznych režimoch: dennom, kontinuálnom alebo mesačnom. Preto je spôsob ich užívania upravovaný podľa potrieb užívateľa.

 

Starostlivosť o kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia

 

Pre starostlivosť o progresívne kontaktné šošovky PureVision® 2 For Presbyopia, veľkou výhodou za predpokladu ich celodenného nosenia je, že nie je potrebné sa o ne viac starať. V iných prípadoch je potrebné sa o ne starať pomocou čistiacich roztokov a uchovávať ich v púzdrách. Pre ich starostlivosť odporúčame roztok Clean Active alebo každý iný dostupný v ponuke nášho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček PureVision® 2 For Presbyopia:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky PureVision
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -10,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice LOW (+0.75 až +1.5), HIGH (+1.75 až +2.5)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 130 x 10-9
Zavodnění 36%
Materiál Balafilcon A
Technologie 3-Zone Progressive Design, High Definition™, ComfortMoist™
 

K dispozícii tiež v balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 20 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:PureVision® 2 HD for Presbyopia 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia s 6 kusy?

Kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia jsou dostupné v balení obsahujícím 6 kusů, což zajišťuje komfort uživatele po celý měsíc používání. Díky jejich progresivnímu designu 3-Zone Progressive Design™ poskytují jasné vidění na různé vzdálenosti, což je ideální pro osoby s presbyopií. Můžete je vybrat sami na základě uvedených parametrů produktu nebo se poradit s optometristou pro profesionální hodnocení.

Jsou kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia bezpečné?

Ano, kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia jsou bezpečné k použití, protože byly vyrobeny renomovanou firmou Bausch&Lomb, která dodržuje nejvyšší standardy kvality. Vyrobené z materiálu Balafilcon A, zajišťují vysokou propustnost kyslíku, což snižuje riziko podráždění a infekcí a zajišťuje pohodlné nošení po celý den.

Pro jaké vady zraku jsou určeny kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia?

Kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia jsou určeny pro osoby s presbyopií, což je problém s viděním na krátkou vzdálenost spojený s věkem. Díky jejich progresivnímu designu umožňují ostré vidění na různé vzdálenosti, což je ideální řešení pro osoby s touto vadou zraku.

Jak nasazovat kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia?

Před nasazením kontaktních čoček PureVision® 2 HD for Presbyopia je potřeba důkladně umýt a osušit ruce. Poté vyjměte čočku z balení a umístěte ji na koneček ukazováčku, dbajíce na to, aby nebyla obrácená naruby. Po umístění čočky na oko jemně mrkejte, aby se čočka stabilizovala.

Jak sundávat kontaktní čočky PureVision® 2 HD for Presbyopia?

Pro sundání kontaktních čoček PureVision® 2 HD for Presbyopia použijte čisté, suché ruce. Jemně stáhněte dolní víčko dolů ukazováčkem a zároveň jemně posuňte čočku ukazováčkem na stranu oka. Poté můžete čočku bezpečně vyjmout z oka a umístit ji do vhodného kontejneru s roztokem pro údržbu.