PureVision® 6 čoček (BC 8.3)

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

477 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Petr
5.0000
Než jsem začala používat tyto čočky, zkoušela jsem asi dva jiné druhy, a ty mi vadily v očích, občas štípaly a večerní vidění (pouliční lampa atd..) nebylo moc dobré, viděla jsem kolem lamp jakoby "duchy", prostě rozmazaně a to nebylo nic moc. Čočky Pure Vision mám asi měsíc, a vůbec je v očích necítím. Nosím je většinou o víkendu, protože mám práci, kde jsou oči hodně namáhány a čočky jim moc nepomůžou. Ale kdybych dělala jinou práci, tak je nosím pořád. Noční vidění mi zatím nepřišlo tak hrozné jak u předchozích čoček, takže jsem velmi spokojená. Na noc čočky moc nenosím, pokud jsem doma, tak si je večer vytáhnu, přece jenom je to ráno lepší. Ale pokud někam jedu, tak jeden, dvě noci to s čočkami vydržím, ráno rozkapu a dá se to. Takže moje celkové hodnocení čoček Pure Vision je 100% a doporučuji i lidem, jako jsem já, kterým jen tak nějaké čočky nesednou.

Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky PureVision jsou měsíční sférické čočky vyráběné jedním z největších výrobců čoček firmou - Bausch & Lomb.

 
Vysoká kvalita vidění - čočky zaručují vidění vysoké rozlišovací schopnosti, bez reflexů a halového efektu. Obrázek je stejně ostrý ihned po nasazení čoček, jako po celodenním nošení.
Vodní rovnováha - kontaktní čočky jsou vyrobeny z materiálu na bázi silikonu a hydrogelu, který dokonale udržuje rovnováhu vody na povrchu čoček, a tím zajišťuje stálou úroveň hydratace očí. Bez nepříjemného pálení a neestetického zčervenání.
Pětinásobná propustnost kyslíku - inovativní struktura a vylepšené složení čoček znamenají až pětinásobně větší přístup rohovky ke kyslíku. Oči jsou ještě zdravější a vidění je ještě ostřejší.
Odolnost vůči usazeninám - použití moderního materiálu znamená, že čočky jsou odolné vůči usazování bílkovinných usazenin. Tím se snižuje riziko nepříjemného pocitu cizího tělesa v oku a obraz je ještě ostřejší.
Pohodlná aplikace - PureVision

 
Pohodlná aplikace - díky vysoké hydrataci a relativně tenké struktuře jsou čočky velmi snadné na nasazení. Rychle se přizpůsobí tvaru oka. Nevypadávají ani se nezkroutí.
Velká flexibilita použití - s čočkami PureVision můžete pracovat jak v denním, nepřetržitém (v tomto případě není třeba používat oční roztok), tak přerušovaném režimu. Jedna dvojice čoček vydrží až 30 dní a balení je spojeno s atraktivní cenou.
 

Charakteristika kontaktních čoček PureVision®:


Jsou to měkké kontaktní čočky z silikon-hydrogelového materálu Balafilcon A. K výrobě těchto čoček byla poprvé použita látka AerGel, Která skvěle váže vodu a tím zaručuje uživateli komfort během celé doby, kdy má čočky na očích. AerGel má za cíl jednak zajistit perfektní zvlhčení čočky, tak i zamezovat usazování bílkovinných nečistot na povrchu čočky. Oba tyto parametry jsou splněny.

PureVision jsou čočky, které zajišťují vysokou propustnost kyslíku než v jiných čočkách (Dk/t=112).

Kontaktní čočky PureVision jsou, jak jsme již zmínili měsíční kontaktní čočky, které můžete nosit jak v denním, tak i v kontinuálním systému nošení. Jestliže tedy hledáte čočky, o které se nechcete moc starat, jsou skvělou volbou. Jednou za měsíc si je nasadíte a po uplynutí 30-ti dní je vyhodíte.

 

Pro koho jsou určeny čočky PureVision®?


Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro osoby, které se nechtějí či nemohou denně starat o jejich čištění. V systému kontinuálního nošení to není třeba, ovšem po poradě s lékařem. Mimo to jsou určeny pro osoby:

  • aktivní, mezi 20–30 – ti lety,
  • hledající kontaktní čočky vysoké kvality za rozumnou cenu.

 

Péče o kontaktní čočky:

Na kontaktních čočkách PureVision je skvělé to, že se o ně nemusíme starat, pokud je nosíme kontinuálně.Pokud je již z oka vyjmeme, musíme je uložit do pouzdra a vhodného roztoku. K čištění doporučujeme roztoky značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

 

Parametry kontaktních čoček PureVision®:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky PureVision
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,3
Průměr 14,0
Dk/t 101 x 10-9
Zavodnění 36%
Materiál Balafilcon A (AerGel)
Technologie ComfortMoist, High Definition Optics
 

Kontaktní čočky PureVision jsou také dostupné se zakřivením 8,3 jako:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:PureVision® 6 čoček (BC 8.3)
Vaše hodnocení