PureVision® Multifocal 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

978 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Jan
5.0000
Příjemné v oku, vůbec je necítím, moc pěkné zabarvení oka. velmi dobré čočky pureVision multifocal, ostatně vždy jsem byla s touto značkou spokojena, doporučuji.
Josef
5.0000
Perfektní, používám je již čtvrtý rok, neměnila bych. Nechávám v očích i 14 dní v kuse, jen vykapávám. Určitě doporučuji.
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

PureVision Multifocal jsou měkké kontaktní čočky z nabídky firmy Bausch & Lomb určené pro korekci presbyopie.

 
Celodenní hydratace - díky silikonově-hydrogelovému materiálu AerGel mají čočky vysokou hydrataci, což se odráží ve vysoké celodenní hydrataci. Konec suchým a podrážděným očím.
Technologie All-Distance Optics - čočky byly vytvořeny na základě inovativní technologie, která výrazně zlepšila kvalitu vidění. Nyní vidíte ostře a jasně na všech vzdálenostech, jak při čtení knihy, tak při řízení auta.
Vysoká úroveň oxidace - ultratenká struktura čoček ve spojení s propustným materiálem zajišťuje větší množství kyslíku, které dosáhne rohovky, a tím ještě zdravější oči, odolné proti únaze.
Bez usazenin a znečištění - použití moderního materiálu přineslo ještě jednu velmi výhodnou vlastnost - vysokou odolnost proti usazování bílkovin. Díky tomu jsou čočky dokonale čisté, hladké a na oku nepostřehnutelné, a to i na konci dne.
Ideální pro starší osoby - PureVision Multifocal
Ideální pro starší osoby - čočky PureVision Multifocal se skvěle osvědčují v korekci presbyopie - oční vady nazývané dalekozrakostí.
Celočasný režim - neradi si sundáváte čočky před spaním a pravidelně je čistíte? Pak se budete radovat, protože jednu pár čoček PureVision Multifocal můžete používat až 30 dní, bez sundavání a používání čistícího roztoku.
 

Charakteristika čoček PureVision® Multifocal:


Jsou to progresivní kontaktní čočky, jejichž úkolem je zajištění jasného vidění na všechny vzdálenosti tzn. velké, malé i střední. To je možné díky použití technologie All-Distance Optics. PureVision Multifocal jsou jediné multifokální silikonovo-hydrogelové kontaktní čočky k jejichž výrobě byl využit materiál AerGel. Díky tomuto materiálu jsou čočky více odolné proti tvorbě bílkovinových usazenin na jejich povrchu a současně odpovídajícím způsobem hydratované po celou dobu jejich používání. Navíc, AerGel způsobuje, že se do očí dostává potřebné množství kyslíku, což je důvodem dlouhodobého pocitu pohodlí.

Kontaktní čočky PureVision Multifocal byly vytvořeny s myšlenkou na osoby, které nechtějí čočky vkládat a vytahovat každý den. Mohou se nosit v nepřetržitém režimu (po 30 dní a 29 nocí bez vyjímání).

 

Pro koho jsou kontaktní čočky PureVision® Multifocal určeny?


Jsou to kontaktní čočky určené osobám s vetchozrakostí, která se nejčastěji objevuje po 45-50. roce života. PureVision Multifocal jsou tedy ideální pro osoby, které:

  • si chtějí užívat jasného vidění bez střídavého používání dvojích korekčních brýlí,
  • jsou aktivní,
  • i po 50. roce života si chtějí užívat nošení kontaktních čoček.

 

Péče o čočky:


Čočky PureVision Multifocal nevyžadují žádnou péči, pod podmínkou, že jsou nošeny v nepřetržitém režimu. Pokud jsou používany v režimu měsíčním nebo denním je nezbytné jejich ošetřování čistícími roztoky. K péči o kontaktní čočky PureVision Multifocal doporučujeme především roztoky z nabídky Clean Active nebo, kterýkoli jiný roztok na čočky z nabídky našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček PureVision® Multifocal:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky PureVision
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -10,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice LOW (+0.75 každých +1.5), HIGH (+1.75 každých +2.5)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 112 x 10-9
Zavodnění 36%
Materiál Balafilcon A (AerGel)
Technologie All-Distance Optics, ComfortMoist, High Definition Optics
 

V některých případech může doba čekání na tyto čočky dosáhnout i třech týdnů.

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaPureVision
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:PureVision® Multifocal 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky PureVision® Multifocal s 6 kusy?

Kontaktní čočky PureVision® Multifocal s 6 kusy můžete vybrat sami na základě parametrů produktu nebo se můžete poradit s optometristou, který vám pomůže s profesionálním hodnocením. Balení obsahuje 6 čoček, což zajišťuje pohodlné a dlouhodobé nošení. Navíc tyto čočky využívají pokročilou technologii All-Distance Optics, která umožňuje jasné vidění na různé vzdálenosti po celý den.

Jsou čočky PureVision® Multifocal bezpečné?

Ano, čočky PureVision® Multifocal jsou bezpečné k použití, poskytují vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti díky kvalitnímu materiálu Balafilcon A a technologii All-Distance Optics. Je však důležité dodržovat doporučené hygienické postupy a používání kontaktních čoček.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky PureVision® Multifocal?

Čočky PureVision® Multifocal jsou určeny pro korekci presbyopie, což je problém s viděním na různé vzdálenosti. Díky jejich progresivnímu designu umožňují ostré vidění jak na blízko, tak na dálku.

Jak aplikovat čočky PureVision® Multifocal?

Před aplikací čoček PureVision® Multifocal je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté, pomocí techniky doporučené odborníkem nebo výrobcem, jemně umístěte čočku na prst ukazováku a pomocí druhé ruky široce otevřete víčka a umístěte čočku na oko.

Jak odebírat čočky PureVision® Multifocal?

Pro odebrání čoček PureVision® Multifocal je třeba znovu si umýt a osušit ruce. Poté jemně posuňte dolní víčko nahoru a pomocí palce a ukazováčku jemně chytněte čočku a vyjměte ji z oka. Nezapomeňte na správné uchovávání a péči o čočky po jejich odebrání.