Brýle Ralph Lauren

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 227

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 227

Stránka
na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Ralph Lauren

Nejznámější a nejuznávanější americký návrhář? Pravděpodobně Ralph Lauren, známý nejen pro tvorbu oblečení pro ženy a muže, ale také příslušenství, včetně brýlí - korekčních a slunečních. Tyto brýle plní očekávání a potřeby nejnáročnějších uživatelů, kteří hledají styl, odolnost a účinnost v jednom. Brýle Ralph Lauren jsou jedinečné svým způsobem. Nyní si můžete prohlédnout desítky různých modelů, od klasických po moderní.

Značka Ralph Lauren je skutečné impérium, založené návrhářem Ralphem Laurenem. V roce 1970 získal první cenu za návrh mužské kolekce a o dva roky později za slavné polo košile, které dnes znají všichni. V 80. letech se značka těšila největší, obrovské popularitě. To bylo mimo jiné způsobeno tehdejší módou na vše, co americké a západní, protože se spojovalo s elegancí a dokonce s luxusem. Ačkoli bylo oblečení, které vycházelo z jeho rukou, původně spojováno s sportovním stylem, zejména tenisem, dnes zapadá do vkusu mnohem širšího okruhu diváků. Logo je rozpoznatelné po celém světě, takže pokud se rozhodnete pro produkt od Ralpha Laurena, můžete být jisti - že si toho lidé všimnou.

Jaké jsou brýle Ralph Lauren?

Především minimalistické a elegantní v této minimalistické estetice. Zároveň jsou vyrobeny z ověřených materiálů a s pečlivostí vůči nejmenším detailům se ukazují jako trvanlivé a odolné, sloužící dokonce i v méně příznivých podmínkách po dlouhou dobu.

Přinášíme Vám různé modely brýlí Ralph Lauren na jednom místě, včetně dioptrických a slunečních brýlí. Můžete snadno procházet katalogem produktů této značky a díky dostupným filtrům vybírat pouze ty modely, které Vás mohou zajímat. Kulaté nebo obdélníkové brýle? Nebo možná ženské ""kočičí oči"" nebo méně typické oválné? Ano, existuje nejméně několik tvarů a mnoho barev, od klasické černé po odvážnou žlutou a červenou. Vyberte si parametry v souladu se svým vkusem, stejně jako barvou pleti, očí a vlasů - pak budete mít jistotu, že vybrané brýle Ralph Lauren budou s vámi souznit a budou vnímány jako součást vaší celkové image.

Jak dioptrické, tak sluneční brýle Ralph Lauren nabízejí buď klasické obruby, nebo více inovativní. Které zvolit? Záleží to především na vaší osobnosti - zda se rádi upoutáváte pozorností nebo dokonce šokujete, nebo hledáte brýle, které budou sloužit jako pozadí, nikoli jako první viditelný prvek vašeho oblečení. Brýle v střídmých barvách je snazší kombinovat s každým outfitem, jak každodenním, tak oficiálním.

Sluneční brýle Ralph Lauren chrání i ty nejcitlivější oči, protože jsou k dispozici s dobrými kategoriemi UV filtrů. S takovými skly nebude sluneční záření pro vás hrozbou a budete si moci užívat slunečného počasí bez jakýchkoli překážek a s maximálním komfortem.