ReNu Advanced 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

219 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ReNu® Advanced je moderní multifunkční pečující roztok pro všechny měkké kontaktní čočky. Na základě trojitého dezinfekčního systému a koncentrované receptury zabíjí 99,9 % nebezpečných mikroorganismů a komplexně pečuje o čočky za pouhé čtyři hodiny! Jde o produkt jednoho z lídrů v optickém průmyslu – Bausch&Lomb.

Zlepšení hydratace čoček - složení obohacené o vysoce zvlhčující látky způsobuje, že roztok navrací čočkám jejich optimální úroveň hydratace, která je zaručena od okamžiku po vyjmutí z blistru.
Trojitý dezinfekční systém - ReNu Advanced
Trojitý dezinfekční systém - ReNu® Advanced je moderní roztok péče o čočky založený na inovativním trojitém dezinfekčním systému. Díky tomu odstraní všechny nebezpečné nečistoty nasbírané během dne, včetně až 99,9% mikroorganismů.
Čištění za 4 hodiny - díky pečlivě vyvinutému složení potřebuje přípravek jen čtyři hodiny k obnovení stavu čoček pro bezpečné a pohodlné používání.
Měkkost a flexibilita čoček - pravidelné používání ReNu® Advanced umožňuje zachovat pružnost a měkkost čoček potřebnou pro pohodlné a bezpečné používání po celý den.
Koncentrované složení - použití přípravku ReNu® Advanced Skincare Lotion je efektivní a ekonomické řešení. Koncentrovaná receptura umožňuje dosáhnout zamýšleného účinku s použitím menšího množství přípravku.
Bezpečná možnost skladování - chcete se vzdát nošení čoček, které již dávno opustily blistr? Pouzdro naplněné čerstvou dávkou roztoku je skvělé, protože je to pro ně bezpečné prostředí. Tam zůstanou bez nečistot a zachovají si všechny cenné vlastnosti.
 

Charakteristika roztoku ReNu® Advanced

 

ReNu® Advanced je pečující roztok pro všechny typy plánovaných výměnných měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových. Byl vyroben za použití nejmodernějších technologií výrobcem známým a respektovaným po celém světě. Přípravek se vyznačuje širokým spektrem účinku. Primární funkcí je důkladná dezinfekce. Díky pečlivě vyvinutému složení ReNu® Advanced odstraňuje z povrchu čoček všechny nečistoty: nebezpečné mikroorganismy, prach, bílkoviny a tuky. Odstraňuje 99,9% mikroorganismů, které mohou způsobit oční infekce. Výsledek – bezvadně čisté čočky připravené k dalšímu použití bez obav z nebezpečí a čisté vidění, bez odrazů.

Prostředek díky zvlhčujícím látkám navrací čočkám jejich počáteční stav vlhkosti, známý již od okamžiku po vyjmutí z blistru. To se promítá do vysokého komfortu používání po celý den. Zaručuje také příznivou pružnost a měkkost čoček, což je také velmi důležité pro komfort nasazování. Při pravidelném používání chrání čočku před předčasným opotřebením; umožňuje používat po celou dobu deklarovanou na obalu. Pečlivě vyvinuté složení činí roztok dobře přijatelný i pro citlivé oči, náchylné k alergickým reakcím.

ReNu® Advanced je vhodný pro oplachování a uchovávání kontaktních čoček. Čisté pouzdro naplněná čerstvou porcí přípravku je skvělým prostředím pro nepoužitou čočku. Koncentrované složení v kombinaci s velkou, ekonomickou kapacitou láhve zaručuje dlouhé, efektivní a cenově výhodné použití. ReNu® Advanced je složení, které vydrží až o 20% déle než standardní 300ml lahvička Opti-Free®!

 

Jak používat ReNu® Advanced?

 

Naneste tři kapky roztoku ReNu® Advanced na každou stranu kontaktní čočky a jemně ji třete čistými konečky prstů po dobu asi 20 sekund – jedná se o mechanické čištění, které je nutné k odstranění části nečistot. Čočku důkladně opláchněte novou dávkou tekutiny a poté ji vložte do čisté nádoby naplněné čerstvou dávkou přípravku. Tak, že se do toho úplně ponořila. Nechte ho tam alespoň 4 hodiny. V obchodě Kodano najdete i další pečující roztoky z rodiny ReNu, včetně ReNu® Multiplus a ReNu® MPS.

 

Složení roztoku ReNu® Advanced:

 
  • alexidin dihydrochlorid 0,0002 %,
  • polyquaternium-1 (POLYQUAD®) 0,00015 %,
  • polyaminopropylbiguanid 0,00005%,
  • kyselina boritá,
  • EDTA,
  • citrát sodný.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml61 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ReNu Advanced 360 ml
Vaše hodnocení