ReNu® Multiplus 360 ml

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

164 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Jan
5.0000
Já jí používám už roky,a jsem s ní spokojená.Hledala jsem čočky stejný značky a nenašla.To mě mrzí.Jsem s nima spokojená.A tedˇnevím,jaký si objednat.Polívková Romana Habartov

Roztok ReNu MultiPlus je víceúčelový roztok, který skvěle odstraňuje bílkovinné usazeniny a lipidy, oplachuje, čistí a dezinfikuje kontaktní čočky. Kombinace složení tohoto roztoku Vám umožní jednoduchou péči o vaše kontaktní čočky v jedné lahvičce.

 
Odolnost proti usazování - složka nazvaná Hydranate, obsažená ve složení očního roztoku pro péči ReNu Multiplus, která odstraňuje denaturované bílkoviny způsobené každodenním používáním čoček, zvyšuje jejich odolnost vůči usazování.
Osvobození od nečistot - oční roztok pro péči o čočky ReNu Multiplus byl obohacen o poloxamin - složku s vysokou účinností na povrchu, která účinně odstraňuje tuky, usazeniny a nečistoty z prostředí, čímž zanechává čočky nedotčeně čisté a připravené k opětovnému použití.
Ochrana před bakteriemi - roztok umožňuje důkladně odstranit mikroorganismy nebezpečné pro oči. Toto je způsobeno složením obohaceným o Dymed - složku zcela bezpečnou pro oči, avšak smrtelnou pro bakterie.
Zvlhčující vlastnosti - díky hydratačním látkám pečující roztok obnovuje počáteční vlhkost čoček a zajišťuje, že i přes stále delší používání zůstávají pohodlné pro nošení a zdravé pro oči.
Koncentrovaná formule - ReNu Multiplus
Koncentrovaná formule - již tři kapky očního roztoku stačí k důkladnému očištění čoček od veškerých nečistot.
Ekonomický objem - pokud používáš oční roztok pravidelně každý den, jistě tě potěší fakt, že produkt je k dispozici ve větší lahvičce o objemu až 360 ml.
 

Charakteristika roztoku ReNu® Multiplus:

 

Výjimečná kombinace složení roztoku ReNu Multiplus umožňuje jednoduchou péči o čočky. Nyní je oplachování, desinfekce, uchovávání, odstraňování bílkovinných usazenin, navlhčování, čištění v jedné lahvičce ReNu Multiplus. Ze složek, které se nacházejí v roztoku ReNu Multiplus můžeme vyjmenovat:

  • Hydranate – odstraňuje denaturované bílkoviny během každodenní péče o čočky, předchází tvoření bílkovinných usazenin.
  • Poloxamín – vysoce účinný povrchově aktivní prostředek, odstraňuje mastnotu a znečištění pocházející z prostředí, udržuje schopnost čočku navlhčovat
  • Dymed – efektivní desinfekční prostředek, který není toxický pro oční tkáně


Pro desinfekci čočky stačí kápnout 3 kapky vody na každou stranu a potírat je po dobu kolem 20 sekund. Poté vydatně opláchněte povrch čočky. Pro úplnou desinfekci musí být čočky ponechány v roztoku alespoň 20 sekund. Roztok ReNu Multiplus je doporučován obzvlášť pro čočky pro častou výměnu.

Lahvička obsahuje 360 ml roztoku ReNu Multiplus.

 

Složení roztoku ReNu® Multiplus:

 
  • HYDRANATE (hydroxyalkylfosfát) 0,03%,
  • kyselina boritá,
  • poloxamin 1%,
  • boritan sodný,
  • chlorid sodný,
  • DYMED (polyaminopropylbiguanid) 0,0001% jako konzervační látka.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml46 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ReNu® Multiplus 360 ml
Vaše hodnocení