Sluneční brýle Carrera pánské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 60

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 60

Stránka
na stránce

Pánské sluneční brýle Carrera

Sluneční brýle Carrera spojují sportovní charakter a vášeň pro eleganci. Věděli jste, že unikátní obruby oblíbené firmy vyrábí pro muže, kteří žijí intenzivně a nebojí se výzev? Název "Carrera" odkazuje k extrémní rase, která symbolizuje boj za své sny a zbavení se strachu, který nás omezuje.

Elegantní design slunečních brýlí Carrera

Když se podíváte na nabídku slunečních brýlí Carrera, pravděpodobně si všimnete, že kolekce je poměrně rozmanitá a jednotlivé modely tak trochu připomínají lyžařské brýle. Tyto unikátní návrhy odkazují na bohatou minulost společnosti, která uvedla na trh lyžařské brýle s vyměnitelnými skly. Renomovaná společnost je známá svými jedinečnými nápady, které přispívají ke změně světa kolem nás. Pokud si ceníte elegantního designu, rámy Carrera vás nezklamou. Bohatá nabídka je sestavena tak, aby jedinečné sluneční brýle padly na obličej každého muže.

Sluneční brýle Carrera pro fanoušky technologických inovací

Sluneční brýle Carrera jsou opravdovou lahůdkou pro muže, kteří mají rádi luxusní vychytávky a zajímavé doplňky. Věděli jste, že rakouská firma vyrábí rámy z optylu - tvrzeného materiálu, který je pružnější a stabilnější než oblíbený acetát? Inovativní přístup k materiálům se odráží i v komfortu používání slunečních brýlí Carrera - modely vyráběné touto společností jsou lehčí a lépe sedí na obličeji. Takové obroučky mají ještě jednu unikátní vlastnost - při zahřátí na vysokou teplotu se stanou pružnými, takže je můžete přizpůsobit anatomii svého obličeje!

Carrera - doplněk pro muže, kteří chtějí vypadat dokonale

Máte rádi minimalistické a elegantní doplňky a oslovuje vás estetika značky Carrera? Vyberte si extrémně odolnou titanovou variantu v tmavém odstínu. Nestandardní tvar čoček přitáhne pozornost vašich slunečních brýlí a vy budete mít příležitost ukázat svou okouzlující osobnost. Hledáte sluneční brýle, se kterými budete vypadat vážněji a zároveň budou skvělým doplňkem vašeho business looku? Vyberte si velkolepé brýle Lenon v barvě Havana - v takových obroučkách si jistě získáte zasloužený respekt.

Sluneční brýle Carrera, které sluší mužům s charakterem

Potřebujete opravdu jedinečné sluneční brýle? Značka Carrera vytvořila několik návrhů, které by vás mohly zajímat. Jedním z nejzajímavějších modelů oblíbené společnosti jsou unikátní Aviators s dvojitým můstkem, který je spojen malým, ozdobným panelem. Promyšlený design upoutá pozornost a dokazuje, že se v módě velmi dobře vyznáte. Pokud máte rádi sportovní styl, budou se vám líbit červeno-černé brýle, které svým designem odkazují na lyžařské brýle. Tato velkolepá nabídka se bude hodit mužům s dominantním charakterem, pro které jsou klasické doplňky příliš konzervativní.

Podívejte se na další brýle Carrera: