Sluneční brýle Ray-Ban

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 528

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 528

Stránka
na stránce

Sluneční brýle Ray-Ban - pánské, dámské a dětské brýle

Je těžké najít rozpoznatelnější a respektovanější značku brýlí než Ray-Ban. Společnost byla založena v roce 1937 a stále se těší neutuchající oblibě a je spojována především s inovacemi a nadčasovým stylem, oceňovaným všude na světě. Proto jsou sluneční brýle Ray-Ban investicí – do skvělého stylu, skvělé pohody a jednoduše do produktu, který při správném používání vydrží roky. Protože značka se zaměřuje i na vysokou kvalitu zpracování včetně každého sebemenšího detailu. Sluneční brýle propracované do nejmenších detailů potěší i ty nejnáročnější estéty.

Sluneční brýle Ray-Ban - pánské i dámské, pro každý styl a každou příležitost

Italská značka má ve svém katalogu pánské i dámské sluneční brýle. Liší se jemností rámů a tvarů, ale každý se vyznačuje stejnou elegancí vyjádřenou v nadčasové jednoduchosti. Sluneční brýle Ray-Ban se hodí ke každému stylu a příležitosti a v tom je kouzlo. Už léta si je zamilovávají příznivci minimalistických a působivých outfitů, zastánci nevýrazných a nezapomenutelných brýlí. Jsou ideální pro každodenní nošení, speciální příležitosti, dovolené ve městě i na dovolené.

Sluneční brýle, které potěší po celá desetiletí

Některé modely brýlí, jako například Wayfarer, byly vytvořeny před více než 50 lety a stále si získávají srdce nových uživatelů. Je to klasika, která nikdy nezestárne. Pravděpodobně, když přemýšlíte o "Ray-Bans", máte na mysli tyto rámečky - hranaté, černé, docela tlusté, známé z kin a televizních obrazovek, protože je nosí ty největší hollywoodské hvězdy a největší hudebníci, například Bob Dylan nebo Michael Jackson.

Pro lidi, kteří preferují to, co je nové a inovativní, značka neustále zavádí do svého katalogu nové sluneční brýle, reagující na obecně platné trendy. Dobrým příkladem toho jsou kulaté a oválné rámečky s jemnou povrchovou úpravou, hit posledních let a stále na vrcholu.

Nejen dokonalý vzhled, ale také nejvyšší kvalita

Výběrem slunečních brýlí Ray-Ban si můžete být jisti nejen dokonalým stylem, který vám dodá sebevědomí a vylepší jakýkoli styling, ale také špičkovou kvalitou. Brýle této značky jsou odolné a zároveň lehké, takže jsou téměř neznatelné. Sluchátka se přizpůsobí individuálnímu tvaru uší, aniž by způsobovaly sebemenší nepohodlí. Množství dostupných tvarů, barev a velikostí rámů i materiálů, ze kterých jsou vyrobeny - záruka rychlého nalezení těch dokonalých.

Dokonalá ochrana očí před sluncem

Sluneční brýle Ray-Ban poskytují potřebnou ochranu i pro ty nejcitlivější oči. Jsou k dispozici ve verzích s polarizací nebo bez ní, s antireflexními vrstvami, stejně jako s různými typy čoček - od gradientních po fotochromatické - a v několika kategoriích UV filtrů - od nuly do tří. S takovými brýlemi si můžete naplno užívat slunce, těžit z jeho příjemného tepla, ale bez šilhání a asi hlavně bez vystavování zraku nemocem.

Podívejte se na další brýle Ray-Ban: