Sluneční brýle Polaroid pánské

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-23 z 83

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-23 z 83

Stránka
na stránce

Mužské sluneční brýle Polaroid

Klasické produkty Polaroid zaujmou vysokou kvalitou zpracování, nadčasovým designem a nadprůměrnou odolností. Modely vyráběné ikonickou společností jsou považovány za jedny z nejlepších slunečních brýlí na světě – muži zůstávají této značce věrní již mnoho let. Polaroidové obroučky stačí nosit jednou, aby se vám líbily navždy.

Sluneční brýle Polaroid - nabídka nejvyšší kvality pro stylové muže

Pánské sluneční brýle Polaroid jsou jednoduché a funkční. Jejich rámy jsou vyrobeny z klasických odolných materiálů jako je plast a kov. Někdy stačí držet se minimalistických řešení a vytvořit osobitý a ikonický design. Značka Polaroid byla založena téměř před 90 lety. Vždy byla považována za společnost, která věnuje zvláštní pozornost inovacím a technologiím – dnes je také vidět, že návrhy společnosti mají spoustu pokročilých řešení, která dokonale chrání naše oči. Díky úsilí zaměstnanců Polaroidu máme dnes polarizační brýle, které pomáhají profesionálním řidičům, vyznavačům zimních sportů a všem nositelům brýlí, kteří nesnášejí nadměrné vystavování se slunci.

Polaroid - brýle, které účinně chrání vaše oči před UV zářením

Drtivá většina slunečních brýlí Polaroid je polarizační. Slavná značka je považována za průkopníka technologie, která pomáhá eliminovat oslepující odlesky, ke kterým dochází na površích odrážejících světlo. Pánské sluneční brýle Polaroid jsou proslulé nejkvalitnějšími materiály a spolehlivostí. Kombinace ochrany proti UV záření a pohodlí polarizace dělá z těchto modelů volbu pro každého muže, který si cení pohodlí a bezpečí. Polaroid brýle mají také skvělý design, který dokonale zapadá do estetiky moderního muže. Inovativní design se zaměřuje na jednoduchost a vysoce kvalitní materiály. Nadčasový charakter značky znamená, že ikonické modely zůstávají v módě po mnoho sezón.

Podívejte se na další brýle Polaroid: