SofLens® 59 - 6 čoček

Hodnocení:
4.85 of 5
Průměrné hodnocení 4.85 / 5 na základě 27 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

259 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
4.85 of 5
Průměrné hodnocení 4.85 / 5 na základě 27 recenze.
Tereza
5.0000
Kontaktní čočky celkově užívám už 9let. Tyto čočky jsem si pořizovala v době nachlazení, kdy mě předešlá značka neseděla (slzeli a páleli mě oči). Tyto čočky mi krásně sedly, nosím je celý den bez podráždění, dobře se nasazují, při čištění se netrhají a navíc jsou za super cenu.
Eva
5.0000
tyhle čočky nosím už přes 10 let a jsou opravdu super!
Hana
5.0000
jsem s nimi spokojen,nosím je druhý měsíc a zatím žádný problém.Jsou za příznivou cenu.Brácha má take čočky a dělá mu problém poznat rub i líc a já to u těchto čoček nemám.Suprově se nasazují.Jsem s nimi velmi spokojený a taky je nosím celý den.Plně doporučuji.
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Kontaktní čočky SofLens 59 (občas se také prodávají pod názvem SofLens Comfort) jsou měkké měsíční čočky z nabídky firmy Bausch & Lomb.

Nejvyšší kvalita oxidačních vlastností - čočky se vyznačují velmi dobrou propustností kyslíku pro rohovku, což se promítá do ještě zdravějších očí a vyššího pohodlí při každodenním používání.
Materiál Hilafilcon B - zajišťuje vysokou úroveň hydratace čočky, takže oči jsou neustále zvlhčovány a tím mnohem odolnější vůči vysychání, podráždění a výslednému nevzhlednému zarudnutí.
Přesné a okamžité přizpůsobení oku - SofLens 59
Přesné a okamžité přizpůsobení oku - čočky jsou schopny se velmi rychle a přesně přizpůsobit individuálnímu tvaru a velikosti oka, což činí aplikaci účinnou a snadnou, a nošení čoček ještě pohodlnější.
Odolnost vůči usazeninám - moderní materiálová řešení používaná v čočkách je činí extrémně odolnými proti tvorbě protein-lipidových usazenin. Nemáte tedy nepříjemný pocit neustálé přítomnosti cizího těla v oku.
Rovnoměrně rozložená hmota - díky tomuto parametru oční víčka mírně a jemně klouzají po čočce, aniž by způsobovaly předčasnou únavu a podráždění očí.
Jeden pár na měsíc - můžete použít jeden pár čoček na celý měsíc. Je však důležité, abyste je každý večer dali do speciálního roztoku určeného pro jejich péči.
 
 

Charakteristika kontaktních čoček SofLens® 59:

 

Tyto kontaktní čočky jsou jak pro osoby krátkozraké, tak i dalekozraké. Materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny se jmenuje Hilafilcon B, který ve spojení s vysokým stupněm hydratace čočky (na úrovni 59%) dovoluje dosáhnout nejvyšší komfort nošení kontaktních čoček. Speciální stavba čočky SofLens 59 zaručuje dokonalou ostrost vidění a současně zmenšuje interakce mezi kontaktní čočkou a víčkem během mrkání. Je zde použita inovační technologie UniFit. Mimo jiné to umožňuje rovnoměrné rozložení hmoty čočky a současně příjemné a komfortní přesouvání se čočky po rohovce a pod víčky.

Díky inovační technologii se kontaktní čočky velmi rychle a ideálně přizpůsobují tvaru oka. SofLens 59 jsou čočky velmi odolné proti vzniku bílkovinných usazenin, dokonce i na konci doby jejich použitelnosti.

 

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky SofLens® 59?

 

Odběrateli těchto čoček jsou všichni, kdo bojují s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Určitě by je měly vyzkoušet ti, kteří mají potíže s výběrem čoček, protože trpí syndromem suchého oka. Kromě toho, je to dokonalá nabídka pro ty, kdo hledají velmi kvalitní kontaktní čočky za přijatelnou cenu.

 

Péče o čočky:

 

Kontaktní čočky SofLens 59 jsou měsíční čočky k dennímu nošení, takže je třeba večer je vyčistit a uložit do pouzdra naplněného roztokem na kontaktní čočky. K čištění kontaktních čoček SofLens 59 doporučujeme roztok z řady Clean Active nebo spoustu jiných roztoků z naší nabídky.

 

Parametry kontaktních čoček SofLens® 59:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Soflens
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Zavodnění 59%
Materiál Hilafilcon B
Technologie UniFit™
 

Viz také další měsíční čočky SofLens:

 

Odesílání do 24 hodin se týká pouze záporných dioptrií.

 

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:SofLens® 59 - 6 čoček
Vaše hodnocení