SofLens® 66 Toric 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 30 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

869 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Hana
5.0000
cocky soflens 66 toric dobře se snáší i při dlouhém nošení. Čočky používám k naprosté spokojenosti vice již 3 let, jsem spokojená.
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. 
Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

SofLens 66 Toric jsou měsíční torické kontaktní čočky od společnosti Bausch & Lomb. Mají extrémně vysoký obsah vody - 66%, také proto mají označení "66". Jsou skvělou alternativou místo dioptrických brýlí pro osoby, které trpí refrakční oční vadou zvanou astigmatismus. Oči nositele jsou dostatečně hydratované, zdravé a svěží po celý den.

 
Vysoký stupeň zvlhčení - při výrobě čoček výrobci použili moderní materiál Alphafilcon A, který čočkám dodává velmi vysoký stupeň zvlhčení. To zaručuje stálou vlhkost čoček i oka a s tím související maximální pohodlí při nošení.
Větší přístup kyslíku - stejný inovativní materiál také zvýšil propustnost kyslíku čoček a očím umožnil až pětinásobně větší přístup kyslíku. To znamená, že vaše oči budou ještě zdravější a odpočaté - i po mnoha dnech nošení čoček.
Snadná aplikace - zdokonalená konstrukce čoček znamená, že jsou snadnější a pohodlnější při nasazování a sundávání. To je zpráva, která potěší zejména ty zákazníky, kteří poprvé sáhnou po tomto typu optického řešení.
Odpornost proti usazování - nemáte rád ten pocit hned po aplikaci čoček, kdy máte pocit, že máte něco v oku? Odteď se nemusíte tímto trápit, protože čočky SofLens 66 Toric jsou odolné proti usazování bílkovin a také sbírání znečištění z venku.
Jedna pár na měsíc - čočky jsou určeny pro denní používání, což znamená, že z jednoho páru můžete mít během dne prospěch a poté je ošetřit pomocí specializovaného roztoku.
Ideální pro astigmatiky - SofLens 66 Toric
Ideální pro astigmatiky - čočky se vyznačují nadprůměrnou stabilitou a rychlým přizpůsobením se tvaru oka, což znamená, že se dlouho udržují v jedné pozici, nepodkládají se a nevypadávají. Z tohoto důvodu jsou mimořádně účinné při korekci astigmatismu.
 

Charakteristika kontaktních čoček SofLens 66 Toric

 

Kontaktní čočky SofLens 66 Toric jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který dokonale splývá s přirozeným prostředím lidských očí. Hlavním důvodem je vysoký obsah vody v materiálu. Nošení čoček Soflens 66 Toric je velmi pohodlné a komfortní. Povrch má speciální úpravu, díky které je hladký a vláčný. Čočky jsou tak odolné vůči usazování lipidů, bakterií a dalších škodlivých depozit na jejich povrchu. Tím je také minimalizováno podráždění očí.

Oblé okraje se optimálně přizpůsobují tvaru očí a to i s vyšším stupněm astigmatismu. Patentovaný design Lo-Torque™ kontaktních čoček poskytuje velkou stabilitu během celodenního nošení. Astigmatismus je korigován pokročilou optikou, dochází k zaostření světla do jediného bodu. Díky tomu je viděný obraz ostrý a jasný.

Torické kontaktní čočky jsou určeny osobám postiženým astigmatizmem. Spojení výjimečného materiálu s osvědčenou konstrukcí čoček dosahuje neobvyklého komfortu a ostrosti vidění. Snadné používání čoček usnadňuje systém speciálních značek a speciálně zakončené hrany eliminují případný diskomfort během nošení. Neobvykle odolné proti proteinovým (bílkovinným) usazeninám a přizpůsobené širokému rozsahu očních vad. Prodávají se v balení po 6 kusech.

 

Denní i kontinuální nošení

 

Čočky SofLens 66 Toric jsou vhodné pro denní nošení s měsíční frekvencí výměny. Další možností je kontinuální nošení čoček, které může být nepřetržité až 7 dní. Po sedmi dnech je nutné čočky z očí vyjmout a řádně ošetřit.

 

Parametry kontaktních čoček SofLens 66 Toric:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Soflens
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až -0,25 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,5
Dk/t 16 x 10-9
Zavodnění 66%
Materiál Alphafilcon A
Technologie Lo-Torque
 

Zveme vás k nákupu v našem obchodě!

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 30 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:SofLens® 66 Toric 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat kontaktní čočky SofLens® 66 Toric 6 kusů?

Kontaktní čočky SofLens® 66 Toric v balení 6 kusů si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie, cylindr a osy, nebo se můžete poradit s optometristou. Balení obsahuje 6 čoček, což zajišťuje dostatečné množství pro měsíc používání. Navíc konstrukce Lo-Torque minimalizuje rotaci čoček, což zajišťuje stabilitu a pohodlí při nošení. Čočky mají také technologii hydratace na úrovni 66 %, což pomáhá udržet oči hydratované po delší dobu.

Jsou kontaktní čočky SofLens® 66 Toric bezpečné?

Ano, kontaktní čočky SofLens® 66 Toric jsou bezpečné, protože jsou vyráběny renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, známým svým zaměřením na optické výrobky. Navíc splňují všechny standardy bezpečnosti a kvality.

Na jakou vadu zraku jsou kontaktní čočky SofLens® 66 Toric?

Kontaktní čočky SofLens® 66 Toric jsou určeny pro korekci astigmatismu, což je důsledek nesprávného zakřivení rohovky. Díky své torické konstrukci poskytují jasné vidění pro osoby s tímto typem zrakové vady.

Jak nasazovat kontaktní čočky SofLens® 66 Toric?

Před nasazením kontaktních čoček SofLens® 66 Toric se doporučuje důkladně si umýt a osušit ruce. Poté, pomocí prstů ukazováka a palce, jemně umístěte čočku na oční bulvu, ujistěte se, že je správně tvarovaná.

Jak sundavat kontaktní čočky SofLens® 66 Toric?

Pro odstranění kontaktních čoček SofLens® 66 Toric se doporučuje opět si umýt a osušit ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko a lehce posuňte čočku na bílko oka. Poté ji můžete snadno vyjmout pomocí dvou prstů. Po vyjmutí čočku umístěte do speciálního kontejneru s roztokem pro jejich uchování.