SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

506 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Tereza
5.0000
Mám citlivé oči, nemám s těmito čočkami soflens daily disposable toric for astigmatism problém, oči nepálí. Tyto čočky jsou opravdu vyborne.
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Nové jednodenní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism pro astigmatiky byly navrženy pro ještě lepší korekci zraku a zároveň maximální pohodlí používání.

 
Materiál Hilafilcon B - vyznačuje se až 59% zvlhčením a vysokou propustností kyslíku, díky čemu jsou čočky ještě pohodlnější na nošení - udržují optimální vlhkost očí po celý den a umožňují jim volný přístup k vzduchu.
Dodatečný systém stabilizace - aby byly čočky plně přizpůsobeny potřebám astigmatiků, tvůrci je obohatili o dodatečný systém stabilizace, díky kterému zůstávají ve své původní pozici po celou dobu nošení. Bez sklánění a vypadávání.
Technologie High Definition - použití inovativní technologie umožnilo dosáhnout perfektního vidění ve vysokém rozlišení - ostrého a výrazného, i za podmínek nedostatečného osvětlení.
Ultratenká konstrukce - čočky jsou na oku nepostřehnutelné a velmi snadno se aplikují, díky neuvěřitelně tenkým hranám a velké pružnosti. Tření mezi okem a víčkem bylo výrazně sníženo, což znamená, že oči jsou ještě zdravější a odpočatější i na konci dne.
30 kusů v balení - ideální množství pro vyzkoušení daného typu čoček nebo sestavení měsíční sady s dvěma různými hodnotami dioptrií.
Nový pár každý den - SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism
Nový pár každý den - čočky jsou určeny k jednorázovému použití. To znamená, že už nemusíte myslet na jejich večerní péči, protože ráno si stejně vezmete nový a čerstvý pár.
 

Charakteristika kontaktních čoček Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

Osvědčená řešení značky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism včetně mimo jiné materiálu, ze kterého je vyrobena čočka - Hilafilcon B, byl realizován v čočkách Soflens daily disposable Toric for Astigmatism, aby zajistily ještě větší propustnost kyslíku a maximální zvlhčení, což ve spojení s jednodenní aplikací čoček působí, že jsou mezi uživateli velmi oblíbené. Ten obsahuje vysoké procento vody – 59%, to je hlavní důvod proč jsou čočky pružné a skrz jejich materiál skvěle propouští značné množství kyslíku k očím. Dostatečné okysličení a celodenní hydratace společně se složkou ComfortMoist™ určují vysoký faktor komfortního nošení.

Kontaktní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism jsou určeny pro jednodenní nošení a měli byste je vyhodit po vyjmutí z očí. Opětovné použití čoček bez čištění a dezinfekce může vést k infekci a/nebo také k vážným zraněním oka. Při výrobě čoček SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism je využíván moderní design Lo-Torque™. Ten pomáhá redukovat odlesky i za zhoršené viditelnosti. Optika s vysokým rozlišením pak zajišťuje výjimečnou vizuální kvalitu při různých světelných podmínkách. Přidané funkce v designu objektivu zajišťují stabilní usazení na očích po celou dobu jejich nošení.

Čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism přináší svým nositelům nový, svěží a zdravotně nezávadný pár každý den. O tento druh čoček není třeba se starat, nemusíte vlastnit pouzdro ani roztok. Ráno čočky jednoduše nasadíte a večer použitý pár po vyndání z očí vyhodíte. V čočkách SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism nikdy nespěte. Tyto kontaktní čočky doporučujeme osobám trpící alergiemi na konzervační látky obsažené v roztocích a dalším.

Balení obsahuje 30 kusů čoček.

 

Parametry kontaktních čoček SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Soflens
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75
Osa 20°, 90°, 160°, 180°
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 16 x 10-9
Zavodnění 59%
Materiál Hilafilcon B
Technologie Lo-Torque, High Definition Optics, ComfortMoist
 

Viz také další torické čočky SofLens:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček
Vaše hodnocení

Kaip parinkti SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 vnt. kontaktinius lęšius?

SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktinius lęšius galima parinkti savarankiškai, remiantis produkto parametrais, arba pasitariant su optometristu. Pakuotėje yra 30 vienetų, užtikrinant patogų mėnesio naudojimą. Jų Lo-Torque dizainas minimaliai suka lęšius, užtikrinant stabilumą ir patogumą nešiojant. Be to, lęšiai turi 59 % hidratacijos lygį, kuris padeda išlaikyti akis drėgnas ilgesnį laiką.

Ar SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, teikiant ne tik regėjimo korekciją, bet ir patogumą bei higieną. Jų kasdienio keitimo režimas minimalizuoja infekcijų ir dirginimų riziką, o Hilafilcon B medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir saugumą.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktiniai lęšiai?

SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktiniai lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, tai yra speciali regėjimo problema, reikalaujanti torinio lęšio. Jie leidžia efektyviai koreguoti tiek sferinius, tiek cilindrinius refrakcijos sutrikimus, gerinant tokių asmenų matymo kokybę.

Kaip dėti SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktinius lęšius?

Prieš dedant SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktinius lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas, tada patikrinti, ar lęšis nėra apverstas. Po to, kai lęšis padedamas ant rodomojo piršto galo, švelniai išplėsti vokus ir atsargiai uždėti lęšį ant akies obuolio. Baigus procedūrą, patikrinti, ar lęšis gerai priglunda ir ar nėra diskomforto jausmo.

Kaip nuimti SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktinius lęšius?

Norint nuimti SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism kontaktinius lęšius, reikia vėl nusiplauti ir nusausinti rankas, tada švelniai patraukti apatinį voką ir žiūrint į viršų, švelniai suspausti lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto ir atsargiai jį pašalinti.