SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

508 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Tereza
5.0000
Mám citlivé oči, nemám s těmito čočkami soflens daily disposable toric for astigmatism problém, oči nepálí. Tyto čočky jsou opravdu vyborne.
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Nové jednodenní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism pro astigmatiky byly navrženy pro ještě lepší korekci zraku a zároveň maximální pohodlí používání.

 
Materiál Hilafilcon B - vyznačuje se až 59% zvlhčením a vysokou propustností kyslíku, díky čemu jsou čočky ještě pohodlnější na nošení - udržují optimální vlhkost očí po celý den a umožňují jim volný přístup k vzduchu.
Dodatečný systém stabilizace - aby byly čočky plně přizpůsobeny potřebám astigmatiků, tvůrci je obohatili o dodatečný systém stabilizace, díky kterému zůstávají ve své původní pozici po celou dobu nošení. Bez sklánění a vypadávání.
Technologie High Definition - použití inovativní technologie umožnilo dosáhnout perfektního vidění ve vysokém rozlišení - ostrého a výrazného, i za podmínek nedostatečného osvětlení.
Ultratenká konstrukce - čočky jsou na oku nepostřehnutelné a velmi snadno se aplikují, díky neuvěřitelně tenkým hranám a velké pružnosti. Tření mezi okem a víčkem bylo výrazně sníženo, což znamená, že oči jsou ještě zdravější a odpočatější i na konci dne.
30 kusů v balení - ideální množství pro vyzkoušení daného typu čoček nebo sestavení měsíční sady s dvěma různými hodnotami dioptrií.
Nový pár každý den - SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism
Nový pár každý den - čočky jsou určeny k jednorázovému použití. To znamená, že už nemusíte myslet na jejich večerní péči, protože ráno si stejně vezmete nový a čerstvý pár.
 

Charakteristika kontaktních čoček Soflens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

Osvědčená řešení značky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism včetně mimo jiné materiálu, ze kterého je vyrobena čočka - Hilafilcon B, byl realizován v čočkách Soflens daily disposable Toric for Astigmatism, aby zajistily ještě větší propustnost kyslíku a maximální zvlhčení, což ve spojení s jednodenní aplikací čoček působí, že jsou mezi uživateli velmi oblíbené. Ten obsahuje vysoké procento vody – 59%, to je hlavní důvod proč jsou čočky pružné a skrz jejich materiál skvěle propouští značné množství kyslíku k očím. Dostatečné okysličení a celodenní hydratace společně se složkou ComfortMoist™ určují vysoký faktor komfortního nošení.

Kontaktní čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism jsou určeny pro jednodenní nošení a měli byste je vyhodit po vyjmutí z očí. Opětovné použití čoček bez čištění a dezinfekce může vést k infekci a/nebo také k vážným zraněním oka. Při výrobě čoček SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism je využíván moderní design Lo-Torque™. Ten pomáhá redukovat odlesky i za zhoršené viditelnosti. Optika s vysokým rozlišením pak zajišťuje výjimečnou vizuální kvalitu při různých světelných podmínkách. Přidané funkce v designu objektivu zajišťují stabilní usazení na očích po celou dobu jejich nošení.

Čočky SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism přináší svým nositelům nový, svěží a zdravotně nezávadný pár každý den. O tento druh čoček není třeba se starat, nemusíte vlastnit pouzdro ani roztok. Ráno čočky jednoduše nasadíte a večer použitý pár po vyndání z očí vyhodíte. V čočkách SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism nikdy nespěte. Tyto kontaktní čočky doporučujeme osobám trpící alergiemi na konzervační látky obsažené v roztocích a dalším.

Balení obsahuje 30 kusů čoček.

 

Parametry kontaktních čoček SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Soflens
Výrobce BAUSCH & LOMB
Síla dioptrií -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až 0,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75
Osa 20°, 90°, 160°, 180°
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 16 x 10-9
Zavodnění 59%
Materiál Hilafilcon B
Technologie Lo-Torque, High Definition Optics, ComfortMoist
 

Viz také další torické čočky SofLens:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaSoflens
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček
Vaše hodnocení