SOLO-care AQUA™ 360 ml

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

189 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283


Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 2 recenze.
Eva
5.0000
Roztok SOLO-care AQUA,pro oční čočky je znamenitý,jsem s ním velice spokojená.
Anita
5.0000
nejlepší roztok, který jsem kdy měla a už u něj zůstanu, doporučuji, je špičkový :)
Bez znečištění - pečlivě vypracovaná formulace očního roztoku zodpovídá za důkladné vyčištění čoček - nejen od prachu a nečistot pocházejících zvenčí, ale také od bílkovinných usazenin a nebezpečných mikroorganismů.
Až o 90% lepší zvlhčení - studie prokázaly, že pravidelná péče o čočky s použitím roztoku Solo-Care Aqua umožňuje dosáhnout až o 90 % lepšího zvlhčení kontaktních čoček a tím i ještě větší pohodlí při jejich nošení.
Provitamin B5 - v očním roztoku jsou obsaženy velmi cenné složky - sorbitol a provitamin B5, které oči ještě lépe chrání před infekcemi, podrážděním a nadměrným vysycháním.
Ochrana před usazeninami - pravidelné používání očního roztoku výrazně zvyšuje odolnost čoček proti tvorbě bílkovinných usazenin, které jsou vedlejším efektem přirozeného procesu tvorby slz.
Výkonné balení - oční roztok je umístěn v velké lahvičce o objemu až 360 ml. To je neobyčejně ekonomické řešení při každodenním používání přípravku.
Možnost dlouhodobého uložení čoček - SOLO-care AQUA
Možnost dlouhodobého uložení čoček - do nádoby naplněné očním roztokem můžete umístit také aktuálně nepoužívané čočky a skladovat je až 30 dní, s jistotou, že si zachovají své cenné vlastnosti po celou dobu.
 

Charakteristika roztoku SOLO-Care AQUA:

 

Díky roztoku je uživatelé nosí v průběhu dne s pocitem komfortu. Obsahuje provitamín B5 a Sorbitol, které tvoří systém HydroLock, zajišťující dokonalé navlhčení kontaktních čoček. Ve srovnání s jinými roztoky pro čočky SOLO-care AQUA udržují až o 90 procent lepší navlhčení ve srovnání s uživateli jiných roztoků dostupných na trhu.


Umožňují 2 možnosti péče:

  • bez čištění a oplachování – čočky po sundání z oka stačí vložit do nádobky naplněné roztokem. Po 4 hodinách jsou čisté a opět připravené k použití.
  • čištění za 5 minut – po mechanickém očištění a opláchnutí, jsou čočky čisté a komfortní již po 5 minutách ponechání v roztoku.


Pokud čočky nejsou používané, mohou být uchovávány v roztoku SOLO-care-AQUA až 30 dnů bez nutnosti dodatečného čištění!

 

Složení roztoku SOLO-Care AQUA:

 
  • polyhexanid 0,0001%,
  • Hydrolock (dexpanthenol, sorbitol),
  • fosforečnan sodný,
  • tromethamin,
  • poloxamer 407,
  • edetát disodný.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceMenicon Co. Ltd.
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml52 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:SOLO-care AQUA™ 360 ml
Vaše hodnocení