Starazolin HydroBalance PPH 5 ml

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Naše cena:

65 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Vaše oči jsou kdykoli vystaveny kontaktu s škodlivými vnějšími faktory, které jim odebírají přirozenou vlhkost a komfort. S očními kapkami Starazolin HydroBalance PPH udržíte hydro rovnováhu a budete si užívat hydratovaných a uklidněných očí po dlouhou dobu.

 
Vysoké koncentrace sodné soli kyseliny hyaluronové - složky zodpovědné za intenzivní hydratační účinek očních kapek. Nyní je účinek zlepšení hydratace rychlý a trvalý.
Snížení suchosti a pálení očí - hydratační a uklidňující kapky Starazolin HydroBalance v pár sekundách odstraňují i nejtrvalejší suchost očí a často se vyskytující bolest a pálení.
Ideální pro sezónní alergie - trápí vás alergie na pyl nebo prach? Suchost očí a nadměrné slzení? Tyto kapky vám pomohou obnovit ztracenou rovnováhu.
Osvežení zraku a zlepšení vidění - hydratace očí s očními kapkami Starazolin HydroBalance je skvělý způsob, jak si osvěžit a zlepšit vidění, zejména když vás při práci přepadne náhlá únava.
Pohodlnější používání kontaktních čoček - Starazolin HydroBalance PPH
Pohodlnější používání kontaktních čoček - kapky jsou také určeny pro uživatele kontaktních čoček. Nyní nemusíte trpět suchostí a podrážděním očí způsobeným kontaktními čočkami.
Až 8 týdnů s jednou lahvičkou - vylepšené složení kapek umožňuje používání téže lahvičky až po dobu 8 týdnů. Nyní, i když přípravek používáte příležitostně, můžete mít jistotu, že vám kapky vystačí až do doby, kdy budete muset otevřít nové balení.
 

Charakteristika očních kapek Starazolin HydroBalance PPH:

 

Mezi nejcharakterističtější složky kapek Starazolin HydroBalance PPH patří vysoká koncentrace sodného hyaluronátu 0,1%. Díky této látky přípravek okamžitě a dlouhodobě hydratuje oči. To je dáno schopností látky přitahovat vodní molekuly a uzavírat je v oku a jeho okolí tenkou ochrannou vrstvou, která zpomaluje vypařování. Stačí tedy 1-2 kapky, aby se za několik sekund snížila i nejtvrdohlavější suchost očí a s tím spojené podráždění, pálení a pocit písku pod víčky.

Díky použití bezpečné a účinné konzervační složky mohou být kapky používány až 8 týdnů od otevření lahvičky! Navíc je můžete aplikovat přímo na kontaktní čočky nebo krátce před jejich nasazením. To vás ochrání před suchostí očí způsobenou kontaktními čočkami a zvýší celkový komfort užívání.

Starazolin HydroBalance PPH je vylepšená forma kapátka, které umožňuje rychlou a snadnou aplikaci přesně odměřeného přípravku přímo do spojivkového vaku. Bez zbytečného plýtvání přípravkem na navlhčení víček a tváří. Láhev o objemu pouhých 5 ml umožňuje každému využít přípravek před uplynutím zmíněných 8 týdnů - dokonce i když používáte kapky jen občas.

 

Pro koho jsou kapky Starazolin HydroBalance PPH určeny?

 
 • pro osoby s syndromem suchého oka,
 • pro osoby nad 40 let kvůli přirozenému snižování frekvence mrkání,
 • pro osoby, které tráví mnoho hodin před počítačovým obrazovkem, v klimatizovaných prostorách, v prostředí cigaretového kouře nebo v intenzivním slunečním záření,
 • pro alergiky - sezónní a trvalé,
 • pro milovníky večerního čtení při slabém osvětlení,
 • pro uživatele kontaktních čoček.
 

Složení kapek Starazolin HydroBalance PPH:

 • hyaluronát sodný 0,2%,
 • chlorid sodný,
 • kyselina boritá,
 • tetraboritan sodný,
 • edetát disodný,
 • polyhexanid (PHMB),
 • vysoce čištěná voda.
 

Viz také další oční kapky Starazolin:

Více informací
ZnačkaDalší
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Price per 100ml1 300 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Starazolin HydroBalance PPH 5 ml
Vaše hodnocení