ULTRA® 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

678 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Jeden z nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček Bausch & Lomb nabízí měsíční čočky ULTRA.

 
4krát více hydratace - ve srovnání s konkurenčními měsíčními čočkami jsou kontaktní čočky ULTRA čtyřikrát více hydratované, což znamená, že zvlhčují oči po dobu několika hodin a eliminují problém suchosti.
Nejvyšší komfort použití - měkkost a hladkost materiálu, z něhož jsou čočky vyrobeny, je činí okamžitě přizpůsobivými tvaru oka, což brání jejich převrácení, vypadnutí a nepříjemnému pocitu přítomnosti cizího tělesa v oku.
Vysoká propustnost pro kyslík - čočky poskytují neustálý přístup velkého množství kyslíku k očím díky tenkému propustnému materiálu. Oči jsou proto zdravější a méně náchylné k infekci.
Zbarvení usnadňující aplikaci - světle modrý povlak, viditelný pouze na neaplikovaných čočkách, výrazně usnadňuje jejich správnou aplikaci. Tuto skutečnost oceňují zejména zákazníci, kteří poprvé v životě manipulují s kontaktními čočkami.
Měsíční režim použití - ULTRA
Měsíční režim použití - jeden pár čoček ULTRA je navržen pro 30 dnů používání. Jedinou podmínkou je, že je pečlivě čistíte každý večer a umístíte je do nádoby s čisticím roztokem.
 

Vlastnosti čoček ULTRA®:

 

Čočky ULTRA jsou vyrobeny z materiálu Samfilcon A a vyznačují se strukturou, která pomáhá udržovat správnou vlhkost očí po celý den používání. Při implementaci objektivů ULTRA využil jejich výrobce funkce úžasné technologie MoistureSeal, která poskytla čočce 4x více PVP (polyvinylpyrrolidon - zlepšuje její hydrataci) ve srovnání s konkurenčními měsíčními čočkami na trhu.

Kombinace hydrofobního silikonu se zvýšeným obsahem PVP v čočkách ULTRA zajišťuje rekonstrukci PVP silikonovou kostrou nejen z vnějšku, ale také zevnitř. Čočky ULTRA mají také velmi vysokou propustnost pro kyslík - Dk / t je 163. To znamená, že oči jsou rozhodně méně unavené a nejsou náchylné k zarudnutí a podráždění.

ULTRA se vyznačuje měkkostí materiálu, což zajišťuje pohodlné nošení po celou dobu používání kontaktních čoček. Také použití světle modré barvy zlepšuje proces manipulace s kontaktními čočkami.

 

Pro koho čočky ULTRA®?

 

ULTRA jsou čočky určené pro lidi, kteří jsou ochotni používat měsíční formu korekce pomocí kontaktních čoček, což také zajišťuje jasné a ostré vidění. Kromě toho se doporučují lidem, kteří:

  • tráví většinu času před obrazovkou počítače,
  • zápasí se suchýma očima,
  • fyzicky a profesionálně aktivní,
  • mají oči náchylné k podráždění, zejména při použití jiných značek čoček.
 

Péče o čočky ULTRA®:

 

Čočky ULTRA jsou kontaktní čočky určené pro každodenní použití. Na konci dne, po odstranění čoček z očí, je očistěte a nechte je několik hodin v nádobě s pečujícím roztokem, než je znovu nasadíte. Pro péči o čočky ULTRA doporučujeme roztoky Clean Active nebo jiné roztoky na čočky v naší nabídce.

 

Parametry čoček ULTRA®:

 
Kategoria Měsíční čočky
Značka Kontaktní čočky ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Sférická síla -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technologie MoistureSeal®
 

Čočky jsou k dispozici také v menším balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ULTRA® 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky ULTRA® s 6 kusy?

Čočky ULTRA® s 6 kusy si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie, zakřivení nebo průměr. Můžete také konzultovat s optometristou, který vám pomůže vybrat vhodné čočky podle vašich zrakových potřeb. Balení obsahuje 6 kusů, což zajišťuje dlouhodobé používání. Navíc jsou čočky ULTRA® charakterizovány vysokou hydratací a propustností kyslíku, což přispívá k pohodlnému nošení po celý den.

Jsou čočky ULTRA® bezpečné?

Ano, čočky ULTRA® jsou bezpečné k používání, protože jsou vyráběny renomovanou společností Bausch&Lomb, která zaručuje vysoké standardy kvality a bezpečnosti. Navíc jejich vysoká hydratace a propustnost kyslíku podporují zdraví očí.

Pro jakou vadu zraku jsou čočky ULTRA®?

Čočky ULTRA® jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, což je činí univerzálními a vhodnými pro mnoho lidí s různými zrakovými problémy.

Jak nasadit čočky ULTRA®?

Před nasazením čoček ULTRA® je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Zkontrolujte, že čočka není otočená naruby. Po umístění čočky na prst ukazováku, jemně roztažte víčka a dívajíc se nahoru, umístěte čočku na střed oka. Po nasazení zkontrolujte, zda je čočka správně umístěná na oku.

Jak sundat čočky ULTRA®?

Před sundáním čoček ULTRA® opět důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně roztažte víčka a dívajíc se nahoru, jemně vyjměte čočku mezi ukazovákem a palcem. Po vyjmutí čočku umístěte do speciálního kontejneru s roztokem pro čočky.