ULTRA for Astigmatism 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

571 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

ULTRA® for Astigmatism měsíční torické čočky je produkt vytvořený pro astigmatiky, kteří hledají čočky nejvyšší kvality. Ty, které zajišťují dokonalou kvalitu zraku, ale také dokonalý komfort při používání - bez suchých a podrážděných očí.

Dlouhotrvající hydratace - tyto čočky mají schopnost udržet 95% své hydratace až 16 hodin od aplikace! To zaručuje vlhké oči, odolné vůči vysychání a štípání.
Navrženo pro astigmatiku - torické čočky ULTRA for Astigmatism, vyrobené na základě vysoce kvalitního materiálu a charakteristické mnoha příznivými parametry, jsou plně přizpůsobeny vizuálním potřebám astigmatiky. Také pro kteří tráví většinu dne před obrazovkou monitoru.
Další stabilizační systém - nazývaný OpticAlign™ Design. Díky tomu zůstávají čočky ve výchozí poloze - aniž by se stočily nebo vypadly. Jsou proto nepostřehnutelné a zaručují účinnou korekci astigmatismu.
Příznivá propustnost pro kyslík - díky tomu netvoří čočky nepropustnou bariéru mezi očima a prostředím. Právě naopak - dávají rohovce stálý a volný přístup k kyslíku, díky čemuž jsou oči odpočinuté a oodolné vůči různým typům infekcí.
Jeden pár za měsíc - ULTRA for Astigmatism
Jeden pár za měsíc - čočky jsou určeny pro měsíční použití. To znamená, že pokud nezapomenete na každodenní péči, může vám jeden pár sloužit až 30 dní.
   

Charakteristika ULTRA® for Astigmatism čočky:

 

Kontaktní čočky ULTRA® for Astigmatism jsou výsledkem práce největších specialistů v optickém průmyslu, označených logem značky celosvětově známé - Bausch & Lomb. Na základě inovativního materiálu se vyznačují vysokým stupněm hydratace, díky čemuž zaručují dlouhodobou hydrataci a chrání oči před vysycháním. Vysoký koeficient propustnosti kyslíku znamená, že čočky nevytvářejí bariéru mezi očima a okolím, naopak - poskytují očím volný přístup k kyslíku, díky čemuž je udržují v dobrém stavu, chrání před předčasnou únavou a infekcemi.

Zvláštní pozornost si zaslouží v případě čoček ULTRA® for Astigmatism jistě stabilizační systém OpticAlign™ Design, který je zodpovědný za perfektní nasazení čoček do očí a jejich udržení v jedné počáteční poloze. Bez vypadnutí a srolování. Relativně široký rozsah korekčního výkonu a válce je zárukou, že určitě rychle a snadno naleznete čočky plně přizpůsobené vašim potřebám.

 

Výhody čoček ULTRA® for Astigmatism:

  • vysoký stupeň hydratace, zajišťující dlouhodobou hydrataci očí;
  • příznivý parametr propustnosti kyslíku;
  • vysoká flexibilita;
  • přídavný stabilizační systém;
  • široký rozsah korekčního výkonu a válce;
  • měsíční režim aplikace.
 

Pro koho ULTRA® for Astigmatism čočky?

 

Kontaktní čočky ULTRA® for Astigmatism je produkt plně přizpůsobený potřebám astigmatiků, a to jak krátkozrakých, tak i dalekozrakých. Měsíční způsob použití vyžaduje denní čištění čoček pomocí kapaliny, takže jsou vhodné pro lidi, kteří nemají problém si pamatovat činnosti, které je třeba pravidelně provádět. Protože jeden pár lze použít po celý měsíc, čočky vyhovují potřebám uživatelů, kteří nechtějí věnovat zvláštní péči na ukládání svých oblíbených torických čoček.

 

Parametry čoček ULTRA® for Astigmatism:

 
Kategoria Měsíční čočky
Torické kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Sférická síla -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Válec -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75
Osa 10° až 180° (každých 10°)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,5
Dk/t 114 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technologie OpticAlign™ Design, MoistureSeal®
 

Čočky jsou k dispozici také ve větším balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ULTRA for Astigmatism 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky ULTRA® for Astigmatism s 3 kusy?

Čočky ULTRA® for Astigmatism s 3 kusy si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu nebo využít pomoc optometristy. Jsou k dispozici v balení, které obsahuje 3 kusy, což zajišťuje pohodlnou dostupnost a zásobu. Díky vysoké hydrataci a propustnosti kyslíku, a inovativnímu designu OpticAlign™, poskytují pohodlné nošení po celý měsíc užívání.

Jsou čočky ULTRA® for Astigmatism bezpečné?

Ano, čočky ULTRA® for Astigmatism jsou bezpečné k použití, když jsou správně udržovány a používány dle doporučení výrobce. Díky materiálu vysoké kvality Samfilcon A a správné péči jsou kompatibilní s očima a minimalizují riziko podráždění a infekcí.

Pro jakou vadu zraku jsou ULTRA® for Astigmatism?

Čočky ULTRA® for Astigmatism jsou určeny k korekci astigmatismu, tedy nepravidelného tvaru rohovky, který způsobuje rozmazané a zkreslené vidění. Díky speciálnímu torickému designu poskytují jasné a ostré vidění i při této zrakové vadě.

Jak nasadit čočky ULTRA® for Astigmatism?

Před nasazením čoček ULTRA® for Astigmatism je nutné důkladně si umýt a osušit ruce. Poté umístěte čočku na špičky prstů, zkontrolujte, že není obráceně, a jemně ji umístěte na oční bulvu, dívajíc se nahoru. Po umístění čočky na oko jemně spusťte víčka a zkontrolujte, zda je čočka ve správné pozici.

Jak sundat čočky ULTRA® for Astigmatism?

Před sundáním čoček ULTRA® for Astigmatism znovu pečlivě umyjte a osušte ruce. Poté jemně stáhněte dolní víčko dolů a dívajíc se nahoru, expozujte čočku. Pak jemně stiskněte čočku mezi špičkami prstů a opatrně ji vyjměte. Po sundání čočku řádně vyčistěte a uložte do příslušného roztoku.