ULTRA® for Presbyopia 3 čočky

Počet kusů v balení:

3 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

3 kusů

Naše cena:

598 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.
Z důvodu opoždění dodávek od výrobce se prodlouží čekací doba na čočky. Před objednáním prosím kontaktujte zákaznický servis a potvrďte dostupnost čoček.

Měsíční progresivní kontaktní čočky ULTRA® for Presbyopia od společnosti Bausch&Lomb jsou 16 hodinovým komfortem ULTRA díky technologii MoistureSeal®.

 
Vysoká hydratace - pokud jste někdy trpěli nadměrně vysychajícím okem, můžete být v klidu, protože čočky ULTRA for Presbyopia mají vysokou hydrataci, díky které zůstávají zvlhčené po celou dobu používání.
Vysoká propustnost kyslíku - pro to, aby byly oči plně zdravé a odpočaté, a použití čoček velmi pohodlné, vývojáři vylepšili parametr nazývaný koeficient propustnosti pro kyslík. Kontaktní čočky nyní zaručují stálý a volný přístup kyslíku k očím.
Neviditelnost na oku - díky hedvábně měkkému a velmi pružnému materiálu se čočky dokonale přizpůsobí individuálnímu tvaru oka a zůstávají nepostřehnutelné od okamžiku aplikace až do jejich vyjmutí.
Perfektní vidění z jakékoliv vzdálenosti - vývojáři používají moderní technologii 3-Zone Progressive Design, díky níž čočky nabízejí ostrý a jasný výhled z jakékoliv vzdálenosti. Jsou proto ideální pro každodenní použití a činnosti.
Měsíční režim - Ultra for Presbyopia
Měsíční režim - můžete použít jeden pár čoček až na 30 dní. Vše, co musíte udělat, je před spaním nezapomenout dát je do pouzdra s ošetřovacím roztokem.
 

Vlastnosti ULTRA® for Presbyopia

 

Inovativní technika umožňuje udržovat čočky Bausch + Lomb na 95% zvlhčování až 16 hodin. 3-Zone ProgressiveTM Design, používaný v ULTRA® pro čočky Presbyopia, byl navržen tak, aby zlepšoval vidění na blízko a střední vzdálenosti při zachování optimální kvality vidění na dálku.

 

Patentovaná technologie MoistureSeal® kombinuje 3 funkce:

 
  • vysoká hydratace, takže čočky jsou zvlhčené a trvale pohodlné po celý den,
  • extrémně vysoká propustnost kyslíku potřebná k udržení zdravých očí v dobrém stavu,
  • vysoká flexibilita, díky které je čočka pohodlná ihned po nasazení a nepostřehnutelná pro oko během dne.
 

Pro koho jsou čočky ULTRA® for Presbyopia vhodné?

 

Čočky ULTRA® for Presbyopia jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí užít vynikající vidění a pohodlné nošení čoček po celý den, dokonce i po 40 letech věku. Zejména se doporučují osobám, které své oči namáhají dlouhodobou prací s počítačem nebo častým používáním elektronických zařízení při poklesu frekvence blikání.

 

Parametry čoček ULTRA® for Presbyopia:

 
Kategoria Měsíční kontaktní čočky
Progresivní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ULTRA
Producent BAUSCH & LOMB
Sférická síla -9,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Adice LOW (+0.75 až +1.5), HIGH (+1.75 až +2.5)
Zakřivení 8,5
Průměr 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Samfilcon A
Technologie 3-Zone Progressive™ Design, MoistureSeal®
 

Čočky jsou k dispozici také ve větším balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Množství kusů v balení3 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ULTRA® for Presbyopia 3 čočky
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky ULTRA® for Presbyopia s 3 kusy?

Čočky ULTRA® for Presbyopia si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu nebo se poradit s optometristou. Balení obsahuje 3 kusy, což zajišťuje zásobu na měsíc používání. Čočky nabízejí pokročilé vlastnosti, jako je vysoká hydratace, která přispívá k pohodlnému nošení, a vysoká propustnost pro kyslík, která pečuje o zdraví očí. Navíc, jejich design 3-Zone Progressive™ poskytuje optimální korekci pro osoby trpící presbyopií.

Jsou čočky ULTRA® for Presbyopia bezpečné?

Ano, čočky ULTRA® for Presbyopia jsou bezpečné k použití. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, což zaručuje vysokou kvalitu. Navíc jsou vyrobeny z materiálu Samfilcon A, který je šetrný k očím a zajišťuje adekvátní ventilaci.

Pro jakou vadu zraku jsou ULTRA® for Presbyopia?

Čočky ULTRA® for Presbyopia jsou určeny pro osoby s presbyopií, tj. s obtížemi vidět jasně objekty zblízka. Tyto čočky také korigují další zrakové vady, jako je krátkozrakost nebo dalekozrakost.

Jak nasadit čočky ULTRA® for Presbyopia?

Před nasazením čočky ULTRA® for Presbyopia je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté opatrně vyjměte čočku z balení a umístěte ji na koneček ukazováčku. Jemně roztažte víčka a dívejte se rovně dopředu. Umístěte čočku do středu oka a několikrát mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat čočky ULTRA® for Presbyopia?

Před odstraněním čočky ULTRA® for Presbyopia vždy důkladně umyjte a osušte ruce. Poté jemně roztažte víčka a dívejte se rovně dopředu. Opatrně posuňte čočku na bělmo oka, poté ji jemně sevřete mezi ukazováček a palec a vyjměte. Po odstranění čočku umístěte do speciálního kontejneru s roztokem pro její uchování a dezinfekci.