ULTRA® ONE DAY 30 čoček

Počet kusů v balení:

30 kusů

Dostupnost:

do 10 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

30 kusů

Naše cena:

598 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Jednodenní kontaktní čočky ULTRA® One Day jsou nejnovější nabídkou od Bausch & Lomb. Byly vytvořeny tak, aby uživateli nabízely maximální komfort a bezpečnost používání – aniž by se musel smířit se suchostí očí. Zahrnují mimo jiné dvě převratné technologie a také vysoké hodnoty klíčových parametrů. Účinek? Maximálně pohodlné používání až 16 hodin od aplikace!

 
Hydratované po dobu 16 hodin - vysoká úroveň hydratace v kombinaci s technologií Advanced MoistureSeal® zaručuje blahodárnou hydrataci čoček na úrovni 96 %, která vydrží po celý, i ten nejdelší den.
Průlomová technologie - čočky ULTRA® One Day jsou nejnovější nabídkou od Bausch&Lomb. Využívají řadu inovativních řešení a průlomových technologií, jejichž úkolem je maximalizovat komfort používání.
Vidění s vysokým rozlišením - díky optice s vysokým rozlišením nabízí čočky jasné vidění za všech podmínek, také v noci a při omezeném osvětlení.
Vysoký koeficient propustnosti kyslíku - čočky jsou lehké a "prodyšné" díky příznivému parametru propustnosti kyslíku. Díky tomu je oko okysličené, zdravé a odolné proti předčasné únavě.
UV ochrana - ULTRA One Day
UV ochrana - získaná obohacením čoček o UV filtry druhé třídy, blokující UVA (přes 50%) i UVB (přes 95%).
Snadná aplikace - ULTRA One Day
Snadná aplikace - světle modrý odstín jedné ze stran čoček v kombinaci s měkkostí a hladkostí materiálu se promítá do bezproblémového nasazování, což je velmi důležité zejména pro začínající uživatele.
 

Vlastnosti čoček ULTRA® One Day:

 

ULTRA® One Day jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro každodenní výměnu. Na bázi vysoce hydratovaného (55%) materiálu zvaného Kalifilcon A s vysokým faktorem prostupu kyslíku (134 Dk/t). Obohacený o dvě inovativní a koherentní technologie: Advanced MoistureSeal® a Comfort Feel. Zaručují maximální komfort používání po dobu až 16 hodin nepřetržitého používání. Během této doby si udrží 96% hydratace, čímž zabraňují vysoušení očí.Zůstávají propustné pro světlo a kyslík, což chrání před vnímavostí čoček na očích a předčasnou únavou očí. Jedinečné hydratační a vyživující složky se postupně uvolňují po celou dobu životnosti čoček. Díky tomu jsou oči zdravé, odpočaté a vždy řádně zvlhčené!

Měkké, hladké a jemné, reagují na potřeby lidského oka. Optika s vysokým rozlišením zaručuje jasné vidění za všech podmínek, také po setmění, při nedostatečném osvětlení. UV filtry třídy 2 blokují více než 95% škodlivých UVB paprsků a více než 50% UVA paprsků. Jedná se o dodatečnou ochranu očí před škodlivými účinky slunce! Světle modrý nádech na jedné straně ukazuje, kterou stranou má čočka směřovat k oku - je také nepostradatelným pomocníkem při učení se správnému nasazování. Široká škála dostupných sférických mohutností umožňuje jejich použití jak pro krátkozraké, tak pro dalekozraké osoby s jemnou, střední nebo hlubokou vadou zraku.

ULTRA® One Day jsou jednodenní jednorázové čočky. Nemusíte se tedy zabývat jejich čištěním a uchováváním; nepotřebujete roztok na čočky ani pouzdro. Stačí čočky po dni používání vyjmout a vyhodit a příště sáhnete po novém čerstvém páru.

Balení 30 kusů je nejlepší způsob, jak nejen vyzkoušet nejmodernější kontaktní čočky ULTRA® One Day, ale také zajistit, že budete mít dostatek produktu na přibližně dva týdny pravidelného používání. Potřebujete větší variantu? Na Kontakto.cz najdete také ULTRA® One Day v balení 90 ks.

 

Výhody čoček ULTRA® One Day

  • Vysoce hydratovaný (55%) Kalifilcon Materiál, který udržuje vlhkost na konstantní úrovni po dobu až 16 hodin.
  • Příznivý faktor prostupu kyslíku (134 Dk/t).
  • Moderní technologie pro zvýšený komfort používání.
  • Další vyživující a hydratační složky, které se uvolňují postupně po celou dobu používání.
  • Záruka jasného vidění za všech podmínek i v noci.
  • Hladký, měkký a pružný materiál a světle modrá barva - pro snadnější aplikaci.
  • Komplex UVA/UVB filtrů - účinná ochrana očí před sluncem.
  • Široká škála dostupných dioptrií - "mínusové" a "plusové".
  • Jednodenní použití – není potřeba další péče!
 

Parametry čoček ULTRA® One Day:

 
Kategorie Jednodenní kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky ULTRA
Výrobce BAUSCH & LOMB
Sférická síla -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,2
Dk/t 163 x 10-9
Obsah vody 46%
Materiál Kalifilcon A
Technologie Advanced MoistureSeal®, Comfort Feel, High Definition Optics
UV filtr 95% UVB, 50% UVA
 

Čočky jsou k dispozici také v menším balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaULTRA
Množství kusů v balení30 kusů
Dostupnostdo 10 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ULTRA® ONE DAY 30 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky ULTRA® One Day s 30 kusy?

Čočky ULTRA® One Day s 30 kusy si můžete vybrat sami na základě parametrů produktu, jako jsou dioptrie, přídavná hodnota a zakřivení, nebo můžete využít pomoc optometristy. Balení obsahuje 30 čoček, což zajišťuje pohodlí a dlouhodobé používání. Čočky mají vysokou hydrataci a propustnost pro kyslík, což zajišťuje pohodlí při nošení po celý den.

Jsou čočky ULTRA® One Day bezpečné?

Ano, čočky ULTRA® One Day jsou bezpečné k použití. Jsou vyráběny renomovaným výrobcem Bausch&Lomb, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost. Navíc, denní režim výměny snižuje riziko infekcí a alergií.

Pro jakou vadu zraku jsou ULTRA® One Day?

Čočky ULTRA® One Day jsou určeny k korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, protože poskytují sférickou korekci.

Jak nasadit čočky ULTRA® One Day?

Před nasazením čoček ULTRA® One Day je nutné důkladně umýt a osušit ruce. Poté vyjměte čočku z balení a umístěte ji na koneček ukazováčku. Po umístění čočky na oko jemně mrkejte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat čočky ULTRA® One Day?

Pro sundání čoček ULTRA® One Day můžete použít techniku 'pinching', což znamená jemné stlačení dolního víčka a posunutí čočky na bělmo oka. Poté lze čočku snadno vyjmout z oka.