Kontaktní čočky ULTRA

Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce

Jednodenní a měsíční čočky ULTRA

Čočky ULTRA jsou inovativním produktem společnosti Bausch & Lomb, který je určen pro uživatele čoček, kteří bojují s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Tyto vysoce kvalitní kontaktní čočky byly vyrobeny na základě nejnovějších technologií a při jejich výrobě byl použit moderní a vynikající materiál Samfilcon A, který jim poskytuje neuvěřitelnou hladkost, pružnost a měkkost. Tento produkt se vyznačuje vysokou úrovní hydratace, které jejich tvůrci dosáhli díky průlomové technologii MoistureSeal – mají čtyřikrát větší hydrataci ve srovnání se standardními kontaktními čočkami. Spolu s optimálním stupněm propustnosti kyslíku tyto vlastnosti činí používání čoček ULTRA mimořádně pohodlným.

Čočky ULTRA jsou určeny pro denní nošení, to znamená, že jeden pár vystačí na měsíc jejich používání při zachování jejich každodenní péče. Díky unikátní konstrukci čoček perfektně padnou do oka uživatele a při nošení zůstávají prakticky nedetekovatelné. Další výhodou tohoto modelu je také speciální zabarvení čoček, které usnadňuje jejich nasazování - tuto vlastnost ocení především nezkušení uživatelé, kteří své dobrodružství s používáním kontaktních čoček teprve začínají.

Čočky ULTRA v baleních různých velikostí

V našem bohatém sortimentu naleznete čočky ULTRA dostupné ve dvou baleních, lišících se počtem kusů v balení. Na pultech našeho obchodu jsou čočky ULTRA dostupné v balení po 3 kusech a v balení po 6 kusech. Díky tomu si každý může snadno a úspěšně vybrat pro sebe perfektní balení, přičemž balení obsahující 3 kusy lze snadno kombinovat s čočkami různé síly a vytvořit si tak dokonalý set pro sebe. Rychle a pohodlně se vybavíte i 6dílným balením a vytvoříte si tak sadu, která vystačí na 3 měsíce nošení brýlí.

Pro koho jsou čočky ULTRA určeny?

Čočky ULTRA jsou přizpůsobeny pro použití krátkozrakými a dalekozrakými lidmi. Jsou ideální pro ty uživatele, kteří i přes své zrakové vady chtějí vést aktivní životní styl a přitom si cení maximálního komfortu a pohodlí plynoucího z používání brýlí. Tato varianta pro vás bude perfektní i v případě, že bojujete s přecitlivělostí očí a hledáte produkt, který vám pomůže účinně odstranit suchost a podráždění očí. Čočky ULTRA jsou také dobrou volbou pro lidi, kteří tráví mnoho času před obrazovkami elektrických zařízení se zvýšeným vystavováním se škodlivým účinkům.

Čočky značky ULTRA

Kontaktní čočky ULTRA nabízené obchodem Kodano.cz jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými společností Bausch&Lomb, tedy optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: